Skocz do zawartości

Malowanie


Bremen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche za mało wyraziste cienie, nie widać tej głębi i rysunek stracił przez to swoją przejżystość. To tło to faktycznie lekki niewypał :D Ale ładnie kombinujesz. Szkoda tylko ze zrobiłeś samo kolorowanie a nie cały ten rysunek, wtedy bym może bardziej uwierzył w twoje zdolnosci. ...Myśle, że arobiłbym to lepiej :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:\\ Na początku chciałem walnąć: Ekstra szkic potrenuj kolorowanie :\\ Ale przeczytałem twój tekst.

 

Ogólnie całkiem nieźle, ale kolory do mnie nie przemawiają i straciłeś świetną kontrastowość szkicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham --> ano zgodze sie z toba ze swietny szkic :P...gdybym tak umial szkicowac to bym nie kolorowal tylko pochwalil sie szkicem :D:D...no ale koniec pitolenia i przechodze do pytania

 

Mozesz mi dokladniej wyjasnic co miales na mysli mowiac \'straciłeś świetną kontrastowość szkicu\' ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz zupełnie zgubiłeś światło. Spójrz na szkic. To jest gra światła na powierzchni.

 

Ty to zupełnie spłaszczyłeś. Wręcz odwróciłeś, to co u niego było jasne, u ciebie robi się ciemne etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Gotham ale jak siem patrze na szkic i rysunek to tutaj nie widze zupelnego spaszczenia, oczywiscie sa niedociagniecie (nawet sporo) z gra swiatel spowodowane niumiejetnoscia dobrego malowania ale nie ze ja splaszczylem ten rysunek...fakt jak siem patrze to kapke cieni poodwracalem ale nie jest to duzo i jak siem przyjzec to tam gdzie jest ciemniej na szkicu to i na rysunku...tyle ze na szkicu masz wyrazny ciez bo jest po prostu mocniej narysowany olowkiem a niestety jak ja bym walnol czarny to by zepsulo malowidlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

No to może spróbuję inaczej przekazać to co mam na myśli.

 

Czy patrząc na twój obrazek można określić gdzie jest światło? A na szkicu?

 

Dlaczego na niektórych elementach są cienie a na pozostałych nie? Etc.

 

Ale ogólnie nie jest źle. Trenuj rysunek przede wszystkim, aby twoje prace powstawały od początku do końca twoimi rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham --> trenowac trenuje ale powiem ci szczerze ze myszka jeszcze na tyle dobrze nie operuje zeby szkicowac czy rysowac cosik..od czegos trzeba zaczac :P...cwiczyc ciwicze ale na papierku z cienkopisem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności