Skocz do zawartości

Little Red Riding Hood - platformówka


Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z kilkoma osobami z koła naukowego Shader na AGH w Krakowie pracujemy nad platformówką zręcznościowo-logiczną opartą o baśń Czerwony Kapturek. Inspirujemy się takimi tytułami jak: Braid, Misadventures of P.B. Winterbottom, Lylian.

 

Zapraszam na blog produkcyjny: http://www.czerwonykapturek.wordpress.com/

 

Wciąż są miejsca dla osób chętnych do tworzenia grafiki. Mile widziane komentarze (zwłaszcza konstruktywna krytyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możesz coś napisać więcej o wymaganiach graficznych dla grafika? Widziałem, że szukacie kogoś do grafiki ;) Mało obrazków trochę, ale z opisu projekt mnie zainteresował ;)

wprawdzie na razienie mam czasu ale też z chęcią się tego dowiem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś napisać więcej o wymaganiach graficznych dla grafika? Widziałem, że szukacie kogoś do grafiki ;) Mało obrazków trochę, ale z opisu projekt mnie zainteresował ;)

W tej chwili znaleźliśmy kogoś, jednak współpracę dopiero zaczynamy więc trudno mi powiedzieć czy taki stan rzeczy się utrzyma. Fajnie, że jesteś zainteresowany i gdybyśmy jednak z jakichś powodów potrzebowali grafika to na pewno się odezwę.

 

Co do samych wymagań to mieszanka http://bottomgame.blogspot.com/ i Braida :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone kapturki ostatnio bardzo popularne są ;) koncept kapturka dla mnie dziwny, ale ma swój urok. Tło bardzo klimatyczne. Możecie pokusić sie o jakiś gradient kolorystyczny. np dalsze plany nabierają koloru czerwonego/fioletowego/prawie dowolnego :)

 

wiesz, nawet znany już motyw, historię jeśli ją ciekawie przedstawisz może stać się hiciorem...a jeśli chodzi o kolorystykę toooo

heh:) tak ją sobie wyobrażam,... mrocznie i groźnie

 

nad kapturkiem ostro bym popracowała:) inaczej ją sobie wyobrażam:)

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie komentarze.

 

Z tą paletą monochromatyczną to raczej nie będziemy wiele zmieniali bo koncepcja ograniczonej liczby kolorów towarzyszy nam prawie od początku. Taki był zamysł i po prostu nie chcemy, żeby było zbyt kolorowo.

 

A te nóżki to śmieszna sprawa bo już kilka osób powiedziało że są spoko, a jednak mnie się nadal nie podobają.

 

Zauważyłem właśnie, że motyw Czerwonego Kapturka nie jest żadną nowością ale myślę, że nasza interpretacja i tak wniesie coś nowego.

 

Zaskoczony jestem, że na max3d tyle osób się zainteresowało a na digarcie NIKT nie raczył miłego słowa powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielcie się graficzkami, a widownia będzie rosła :) Grafika jest fajna, ale ostatnio dosyć modna i przez to może się nie przebić. Nie wiem ile takich projektów faktycznie powstaje i ostatecznie zostanie ukończonych, ale mam nadzieję, że szykujecie jakiegoś asa w rękawie, który pomoże w owym przebijaniu się z tłumku gier :) Moim zdaniem te małe banery dodawane do postów mają fajniejszy nastrój niż duża grafika (co nie zmienia tego, że i ta jest bardzo dobra :)).

 

Na digarcie trzeba było dać coś o dodzie czy biberze, to przynajmniej hejterzy by wpadli coś napisać od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Po dosyć długim jak na taką produkcję czasie w końcu udało się nam ukończyć grę. Można ją pobrać za darmo z tej strony:

http://czerwonykapturek.wordpress.com/

 

Na zachętę trailer:

 

Od siebie dodam jako bonus parę grafik które spłodziłem podczas jej tworzenia, wiele expa spłynęło i mam nadzieję że nie jest to ostatnia produkcja tego typu przy której będę miał przyjemność pracować.

 

koncepcje lokacji:

 

las3.jpg

miasto34.jpg

dthde.jpg

las2.jpg

las%2520morok.jpg

dom1.jpg

 

ewolucja bohaterki i kilka assetów:

 

%25601.jpg

 

screeny:

Kapturek%25202013-03-23%252019-51-30-67.jpg

Kapturek%25202013-03-23%252019-53-04-65.jpg

Kapturek%25202013-03-23%252020-04-27-94.jpg

Kapturek%25202013-05-02%252018-24-44-90.jpg

 

Pozdro i (mam nadzieję) miłego grania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności