Skocz do zawartości

[Modelowanie] Audi A4 1999


Berger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Dreamer1x6xX

Ogólnie dzięki za tuta właśnie pobieram poszczególne partycję, pewnie jutro już zacznę coś działać, tylko nie działa link do referencji czy może ktoś z użytkowników lub sam autor mógłby ponownie uploadować refki:P? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za to! :D właśnie czegoś takiego szukałem, bo koniecznie chciałem zobaczyć jak wymodelować obiekt takiego typu za pomocą NURBS, bo czuję że to technika najwygodniejsza dla mnie (bo już wiele rzeczy tworzyłem na tej zasadzie w innych dziedzinach) ^^ wszędzie widywałem tylko box/poly a tego już bez problemu używam. Ogarnę co dałeś i pozostaje tylko ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie lubię pytać w takich tematach o takie rzeczy, ale wydaję mi się, że to błahostka i nie warto zakładać nowego wątku.

 

W ostatnim dostępnym odcinku autor powiedział mniej więcej: "baza skończona, teraz czas na konwersję". Jaką konwersję? ;) Przyznam szczerze, że ten sposób modelowania mnie zaintrygował, gdyż najczęściej spotykane są tutoriale modeli od początku do końca robione z polygonów.

 

Rozumiem, że spline cage to właściwie rysunek techniczny w 3D, tak aby łatwiej było zweryfikować powierzchnie modelu z rysunkami. Czy dobrze rozumuje? Następnie na podstawie "szkicu" ze spline cage'u budujemy ogólny zarys samochodu, a później? Chętnie bym zobaczył dalszą część poradników, bo modele autora są jego świetną wizytówką, toteż o efekt końcowy się nie martwię. Jednak pewnie póki dalsze części poradnika nie zostaną nagrane, czy ktoś ma inny poradnik przedstawiający tą metodę modellingu, tudzież opisze w kilku słowach ten sposób tworzenia modeli?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności