Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakładam teczkę albowiem uważam to forum za jedno z lepszych miejsc w sieci, z duża ilością inspirujących ludzi, oraz z powodu chęci samorozwoju.

Studiuję wzornictwo (na uniwersytecie technicznym) ale cały czas noszę się z myślą że wolę coś innego, po głowie chodzi mi ASP. W międzyczasie jak nie robię projektów na studia szkolę się w tym co mnie bardziej pociąga. Tutaj chcę prezentować właśnie te prace, a przy okazji może uda mi się uzyskać jakieś rady.

Tworzenie prac w photoshopie jest jest dla mnie jeszcze świeżą dziedziną, więc co praca to eksperyment z pędzlami, fakturami, teksturami. Oczywiście w międzyczasie dochodzi do tego teoria, czyli podstawy oświetlenia, doboru koloru. Na razie bez referek ani rusz z malowaniem. Więc posługuję się fotkami ażeby nauczyć się operować kolorem,a tak moim ulubionym narzędziem jest ołówek.

Wystarczy tego wstępu :) dyskusję na forum zaczynam więc od założenia teczki, ha.

 

gandalfmaly2.jpg

 

 

rycerz2.jpg

 

spartacusl.jpg

 

rycerz0.jpg

 

widok.jpg

 

malycrix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość z ostatniego obrazka wygląda jak Kriksos;)

Podoba mi się jak malujesz skórę.

 

"Na razie bez referek ani rusz z malowaniem" - nikt nie namawia do odkładania refek!

Moja rada - Podglądaj ile wlezie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności