Skocz do zawartości

kutwa666


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dzieki za uwage.. mozesz cos więcej napisac, konkretniej.. co bys zmienił dodał? Bo narazie twój komentarz nie za wiele mi mówi..

 

Dodaj więcej detalu, kontrastów w okolicach twarzy i dłoni. Odpuść rim light po całości, zamiast tego opatul nim najważniejsze miejsca, wyodrębnij najważniejsze bryły. Zdejmij tą całościową mgiełkę z twarzy, zostaw np. w dolnej części.

Jeśli chodzi o narracyjność - dodałbym jakąś relację pomiędzy kulką i twarzą, np. twarz skierowana w stronę dłoni i wzrok do widza lub odwrotnie?

 

Design jest fajny. Broń akurat mi się podoba taka odchudzona - jest poręczniejsza, przyszłościowa.

Podmalówka Grafta moim zdaniem słabsza od oryginału :P zbyt generyczna i to tło źle działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf dobrze to określi. Za dużo w tej pracy jest "kształtów" średniej wielkości a za mało malutkich detali. Proponuję przemyśleć samo ich rozmieszczenie oraz nieco je uprościć. Złamanie symetrii samego kostiumu dodając elementy które są tylko z jednej strony np. napisy itp. może sprawić że będzie bardziej interesujący. Również samą sylwetkę można uprościć aby była bardziej "wyrazista". Bron przez te wielkie otwory wydaje się mało groźna i "masywna". Warto by również pokombinować z samym tłem. Może zamiast tego efekciarskiego rim lighta dodać po prostu jasne tlo ? Myśl przy projektowaniu również o anatomii

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem

Pozdro.

 

filmik super, daje do myslenia, rzeczywiscie pare twoich uwag ma sens np uwaga o zaburzeniu symetrii za pomocą napisów, jednak chociazby w przypadku broni i całego pancerza chciałem nadac własnie lekkości za pomocą tych ażurów.. Szacun pozatym za szybki overpaint w niezłym stylu, jednak mój sposób projektowania jest mi bliższy(trudno zeby było inaczej:) ) i przy nim pozostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności