Skocz do zawartości

Sayja

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzam swoje zastępy potworasów. Do wglądu, oceny i krytyki.

Tutaj obrazki z weekendu, narysowane ołówkiem, kolorowane cyfrowo.

 

-- Linki padły, zapraszam na kamilmurzynarts.pl --

Edytowane przez Sayja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te pokolorowane lepsze niż czysty ołówek. Oczywiście najlepsza

jest ta pierwsza praca z "nosorożcem".

Podoba mi się też przedostatni szkic ołówkowy.

Ogólnie dajesz rade, ciekawe to dosyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tak jak dla cukerassa najlepszy rysunek nr 2 z pierwszego posta. no i wg mnie ołówkowe prace też są świetnie. nieźle Ci idzie. ta ostatnia naprawdę dobra, mimo że nie lubię tej techniki rysowania ołówkiem.. tego śmiesznego kreskowania.. ale akurat ta praca przypadła mi do gustu :) dobry kontrast i wgl :) oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koń jest świetny. Mimo że ma jakieś tam błędy, to całościowo świetnie się broni. Jak go zobaczyłam, to przypomniała mi się taka bajka z dziecińswtwa, którą bardzo lubiłam a o której istnieniu totalnie zapomniałam :) Świetnie ugryziony temat cartoonow, możliwe że to może być Twoja silna strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny ten ostatni!

z czepialstwa to kolor jeszcze 'przybrudzony' miejscami przez to że nakładałeś na b&w,

przydałoby się też trochę perspektywy powietrznej żeby pokazać odległość między postaciami.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Tomku, w drimagine mi podziękowali, bo miałem nieobecności :)

 

dzięki, skomentuję to tak, że natura nie dba o feszyn :) a tak serio to powiem, że najwięcej czasu szkicując poświęciłem na różne fryzury i próbowałem nawet hardkorowych pióropuszy, trochę wersji było. A potem spróbowałem czegoś lżejszego, dziwniejszego i takie właśnie kitki bardzo spasowały mi do charakteru kriczura.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieobecności? Moja szkoła:D. heh

O, nawet ma imię. Ma sympatyczny wyraz pyska. Delikatne dłonie bez pazurów dają dodatkowo wyraz łagodności postaci. Wyglada jakby chciał pomóc temu nie wiem, rajskiemu ptakowi. Może się mylę ale nie wyglada na łowce. Mogłeś coś więcej o nim napisać, jakie miałeś założenia itd.

Wiesz, może niektórych to nie interesuje i chcą jedynie dobra ilustracje. Ja lubie opisy. Poza tym skoro się napracowałeś to warto moim zdaniem napisac więcej o swoim dziele.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności