Skocz do zawartości

Dwutygodniowy SpeedSculpting #33: Lord of the ring


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra ja oddaję, chociaż jeszcze czasu mam 'trochę', ale po drodze jakoś zagubiłem pierwotny zamysł o i porzucam. Ale na 90% wrzucę jakąś inną pracę, a ta w razie jakbym nie dał rady. Teraz troszkę egzaminy mi przeszkadzają ...

 

PS - naramienniki to też boxy, siaty mi się już nie chciało upychać, jak koniecznie trzeba to dorzucę.

 

 

EDIT - dobra wykorzystałem pozostały czas i wprowadziłem minimalne poprawki bo faktycznie do kitu to wyglądało ;d

 

w6v52.jpg

Edytowane przez No]2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko panie, ale coś niepokojącego dzieje się w okolicach ust. nie wiem czy to proporcje (wiem, że to postać z baji, ale na koncepcie wszystko pasi), czy dolna warga (nie ta całkiem dolna, bo tej nie widać...), ale wiedz, że coś się dzieje. chyba, że mi się wydaje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nierówności skóry to Wy robicie jakimś modyfikatorem czy każdy drobny wypustek to rzeźba?

Jest wiele metod żeby to zrobić. Przykładowo:

Noise w palecie tool (trzeba ustawić sobie dobrze)

Rysowanie bruszami z alfą

Maskowanie z alfą i rysowanie bruszami

Projekcje

Jeszcze mozna sobie zrobić cały milion customowych pędzli. Znajdze się pewnie jeszcze parę metod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

uuuuu @lukanus pojechałeś grubo. Szykuj się bo będzie wojna na enty ;p, ja właśnie zacząłem (około godzinki) :)

sss1.jpg

Edytowane przez fishinthewater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukanus- Jestem twoim fanem. Błagam weź się zabierz za jakiś większy projekt, pełna scenka z kilkoma postaciami czy coś czym mógłbyś się reklamować na zagranicznych serwisach. O ile cichaczem nie pracujesz w którejś z największych polskich firm robiących cg to się po prostu marnujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

si senior Lucek, w 3Dcoat (hobbita też) :)

 

@Monio, piękne dzięki za ciepłe słowa! :D póki co nigdzie nie pracuję, tym bardziej w CG i raczej się nie zanosi. a ilekroć zabieram się za jakiś większy projekt/ pomysł, to bardzo szybko się wypalam i wszystko ląduje w koszu :( but one day...

 

pozdr.

Edytowane przez lukanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@lukanus, podpisuje się pod wypowiedzią @Monio, marnuje się twój talent!

 

Mi pękły prawie 3h i na dzisiaj kończę zabawę, straciłem zapał jak musiałem drugi raz owijać te liany po wykrzaczeniu się zetki.

Zrobiłem jeszcze liścia :)

3h.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo osób bierze udział :) To dobrze :)

 

Jak ktoś wrzuca więcej niż 1 pracę niech napisze którą daje do głosowania :) Bo później sam muszę wybierać :D

 

Oczywiście wybieram tą gorszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazę liczę z 1,5 godziny, 1,5 godziny też już dłubię tak więc 3godziny i 3 do końca. Pozdro

xzjGv.jpg

 

Dobra mam jeszcze czas, ale jeszcze bardziej mam dość, finałowa wersja, którą zgłaszam do konkursu. Pozdrawiam.

6pqw1.jpg

Edytowane przez No]2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symetrii i jej brak jest tyle na ile pozwolił mi czas, generalnie skończę to już poza konkursem. Slowiak fajny ent, troszkę brak mi tu jakiegoś konkretnego zarysu, detalu, nie mniej jednak bryła prezentuje się ładnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności