Skocz do zawartości

Krótki film: Blik


peter_f

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Khmmm... "Rzadko niespotykanej stylizacji"? Znaczy ze czesto spotykanej? ;)

 

Bardzo fajne - moze animacja czasami lekko sie rwie ale ogolnie bardzo mi podeszla. Przez chwile balem sie, ze pojawi sie jakis drastyczny motyw...

Z miejsca skojarzylo mi sie z jedna praca na ostatnia bitwe 3D - ta gdzie panu sie psuje syrenka a pani sie irytuje ;) Niestety nie pomne nicka tworcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan P - bez urazy ale nie wyobrazam sobie bardziej dziwacznego, niewytlumaczalnego i niepasujacego zakonczenia niz to ktore podales :/ Dlaczego mialby jechac z tym gosciem na motorze? Czemu ten gosc mialby niby go zabrac - on sam nie pala do niego nadmierna sympatia - ot jakis szczeniak z sasiedztwa jego dziewczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne to, bardzo mi sie podobalo. Plastycznie bardzo mile dla oka, fajne teksturki i swiatlo. Bylem ciekawe jak to wypadnie jak przeczytalem ze to bez twarzy, ale swietnie opowiedziana historia caly czas bylem ciekaw co bedzie dalej i jak sie zakonczy. Czasami animacja chodu postaci rzucala mi sie w oczy jak i flickering ale to taki szczegol bo sama animka bardzo smakowita. Pan P - zgadzam sie z Nezumim, dobrze ze to nie ty rezyserowales tego shorta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że dzieciak zmieni się w psychopate i popsuje motor temu facetowi :P

Co do zakończenia to nawet przyjemne, animacja ładna i myślę że twarze popsuły by cały efekt, mimo że twarz odpowiada za pokazanie innym tego co dana postać czuje to tutaj udało się to zrobić poprzez same ruchy postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności