Strona 1 z 8 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Wątek: .: Omen2501 :. v4.0

Demotywator
    Złota Galeria Srebrna Galeria 2D Grand Prix
    Awatar OmeN2501
    Podziękowania

Domyślnie .: Omen2501 :. v4.0

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dawno teczki nie aktualizowałem wiec nazbierało się tyle tego ze zakładam nowa. Teczka specjalna, bo niejako pożegnalna. Na jakiś czas porzucam freelancerskie życie - wreszcie dałem się kupić jednej firmie ;] Niestety wiąże się to z opuszczeniem Polski i przeprowadzka do Kalifornii. No dobra możne nie takie straszne " niestety" bo tam przynajmniej słonce świeci w lecie... i w zimie :P
    Dość gadania, lecimy z obrazkami

CRYSIS 2
    W końcu dostałem pozwolenie na upublicznienie niektórych konceptów jakie wykonałem dla Cryteka przy Crysisie 2. Niektóre maja już ponad dwa lata i jak na nie patrze to lekko oblewam się rumieńcem zawstydzenia. Młody człowiek był i takie błędy popełniał...

I ostatni obrazek promocyjny z wymiennym tłem

STAR WARS: The Old Republic
    Ostatnio były jakieś problemy ze strony EA jak wkleiłem swoje wersje obrazków wiec daje to co na necie znalazłem. Generalnie robiłem wszystkie ilustracje promocyjne gry, okładki do wersji standardowej i kolekcjonerskiej, ilustracje na płyty do gazet itp. Ciężki kawałek chleba...

LEGENDARY PICTURES
    Na ostatnim Comic Conie Legendary Picures opowiadało o swoich czterech najnowszych projektach filmowych. Mam przyjemność pracować przy dwóch z nich: The Seventh Son i Paradise Lost. Na panelu pokazano nawet niektóre z moich konceptów do tych filmów- wklejam koszmarnej jakości fotki ale na razie nie dostałem pozwolenia na pokazanie pełnych wersji... ech...

Więcej info tutaj: http://collider.com/the-seventh-son-...ic-con/104562/

Paradise Lost.

The Seventh Son

I na koniec lansu parę okładek jakie zrobiłem po godzinach dla Solaris Books

Babylon Steel i Age of Aztec

Toxicity

Uwagi, pytania i komentarze jak zwykle mile widziane
    Marek

-
    Ostatnio edytowane przez OmeN2501 ; 29-07-11 o 12:20

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar lukanus
    Podziękowania

Domyślnie

nie wiem co napisać :( tak mi się podoba.
    ...cimcirimci dałabym ci...

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

Czy czasem cpt obvious tez nie siedzi w kaliforni?? to moglibyscie sie spotkac i wpasc na piwo razem :))
    Prace genialne, przydalby sie maly step by step :)
    P.S To Ty opracowales concept kosmitow do Crysis 2?
    Ostatnio edytowane przez tr3buh ; 29-07-11 o 12:33

Trol for scared Pussies
    Awatar nicponim
    Podziękowania

Domyślnie

yumi!

The Seventh Son - kurde, ten kon robi niesamowite wrazenie, jestem mocno ciekaw jak wylada w bigger version

http://collider.com/wp-content/uploa...S-EFFECT-5.jpg tu w lepszej jakosci do paradise lost - te chmurki to podmalowka,czy moze z łapy? wygladaja kosmicznie

http://www.cinemablend.com/new/Comic...ost-25850.html = pozostale arty tez twoje?;]

trebuh- a skad wiesz ze wlasnie teraz nie czytaja razem naebani komentarzy na maxie?;]
    www.nicponim.digart.pl

www.nicponim.cghub.com

https://www.facebook.com/nicponimsky

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Biedaaaaczku, co ty teraz tam w tej Kaliforni poczniesz... Lepiej zostan w Polsce, na pewno juz za 40 lat sie poprawi - slyszalem jak zapewniali...

;)

A powazniej to gratulacje - to bylo do przewidzenia. Poza zwyczajowymi zachwytami - zdradz no jak poradziles sobie z tym szklem rozbijanym na promo do crysisa. Swietnie wyglada a mam problemy z tego typu klimatami.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Smuggler of good links
    Awatar Coyote
    Podziękowania

Domyślnie

urywa głowę przy samych kostkach...

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

I znowu przez tydzień nie ma sensu wrzucać prac na maxie :D. Czy Twoje porzucenie freelansu oznacza że przez długi czas raczej nic nie zobaczymy? Kalifornii oczywiście gratuluję...

Member
    Awatar KarolGniazdowski
    Podziękowania

Domyślnie

Komentarze mile widziane? Napisze tak, najbardziej podoba mi się pierwszy, i podobają mi się nielicho twoje koncepty maszyn. Natomiast mam taką uwagę, że często prace są chaotyczne. Np. 4 5 i 6, mają tyle do powiedzenie, że nie wiadomo na czym oko zawiesić. W szóstej w cieniu jest tak dużo detalu. Gubię się w nim. W tym z wymiennym tłem, tło jest tak mocne, że walczy z postacią i wygrywa. Czy tam rzeczywiście musi się aż tyle dziać, żeby praca była dobra? Tutaj dwie pierwsze wybijają się czytelnością. Są takie "schludniejsze". Kurczę, ciężko to opisać, ale mam nadzieję, że czujesz co mam na myśli.

Powodzenia za oceanem. I nie żegnaj się, bo słyszałem, że internet dociera nawet do Kalifornii. :)

Demiurg
    Awatar CzAk1
    Podziękowania

Domyślnie

Toxicity fajne.
    Podoba mi się ten banerek do Crysisia z wymiennym tłem. Zdradzisz patent na szkło? Pocięte grafiki z narzuconym stylem warstw i podmalowane, czy jakieś inne sztuczki?

Gratulacje fajnych rzeczy.

Pozdro.
    www.iamczaki.com

"Ani bowiem talent bez wiedzy, ani wiedza bez talentu nie mogą stworzyć doskonałego mistrza."
    Witruwiusz

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

To co zwykle hehe. *****
    Mini folio "Sztuka bez dobrego rzemiosła jest tylko kaprysem twórcy. Nie dyskutuję o kaprysach."

Strona 1 z 8 123456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów