Podziękowania Podziękowania:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Mikołaj

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    No zapowiada sie fajna teczka :D Portrety najlepsze!
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar Mikołaj
    Podziękowania

Domyślnie

Tomur - exodus powiadasz, ciekawie, ciekawie. Zmieni mi to kolorystykę trochę. Spróbuję :)
    Kalberos - dzięki! To też znak, że trzeba poćwiczyć enviro :)

Member
    Awatar Mikołaj
    Podziękowania

Domyślnie

Już zacząłem aktualizować linki. Przepraszam za problem. Przy okazji nowe prace:

Wszystko na podstawie fot. Może później coś z dynki namaluję :)

Member
    Awatar Mikołaj
    Podziękowania

Domyślnie

Spróbowałem coś narysować z wyobraźni. Jeszcze dużo ćwiczeń przede mną :)

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Według mnie wszystko idzie w dobrą stronę i czekam na więcej :). Jeżeli jakiejś rady czy sugestii miałbym udzielić to by w enviro zadziało się coś ciekawego, by był jakiś fajny moment, nawet malutki, skupiający wzrok i nadający wybrzmienia. Same w sobie są fajne, ale dodając takie coś mógłbyś sprawić, że może efekt końcowy bardziej by zapadał w pamięć. Rysunki podobaja mi się, tu mógłbym zasugerować by kombinować bardziej, tzn poprojektować sobie jakieś własne postaci, wtedy można zrobić z jedną pare rysunków i wsiąknąć w to.
    Pozdrawiam

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Tak jak kolega wyżej napisał brak trochę jakiejś historii. Aby opowiedzieć ciekawą historię nie trzeba wcale umieszczać tam ludzi, można potraktować krajobraz jako osobę. Design również opowiada historię.Taka historia jest o tyle ciekawsza, że ją się bardziej czuje niż widzi. Np w przypadku tej góry. Patrząc na nią czuć pewnego rodzaju napięcie i chaos. Efekt taki daje zastosowanie dużej ilość ukośnych dynamicznych linii.
    Gdyby bardziej te linie uporządkować można np. uzyskać taki efekt, że góra walczy z napierającym na nią wiatrem, jak człowiek który zmaga się z przeciwnościami losu z podniesioną głową(sorry za ten artyzm :D )
    Nabaźgrałem tak szybko o co mi chodzi.

Poza tym technicznie świetnie. Podobają mi się takie artystyczne pociągnięcia pędzla, bo sam to raczej słaby w takim stylu jestem ;)

P.S
    Mam fajny pomysł dla wszystkich. Może zorganizujemy mały "czelendż" w którym będzie podane jakieś nudne losowe zdjęcie i trzeba będzie je przerobić tak aby opowiadało jakąś historię. Kto jest za ?
    www.artstation.com/artist/graft
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Mikołaj
    Podziękowania

Domyślnie

Co prawda celem namalowania pejzaży górskich było stoczenie walki ze światłem, walorem i materiałami. Ale kto powiedział, żeby nie robić kroku na przód i nie zrobić czegoś ciekawszego z nudną kompozycją :)
    revrite - dzięki za sugestię co do enviro. W następnej pracy postaram się zawrzeć jakąś historię. Co do projektowania postaci, muszę w końcu spróbować. Na razie czas miło ucieka przy studiowaniu portretów. W końcu ruszę ten temat :)
    Graft - dzięki za sugestie i wzięcie mojego studium gór z arabeską na warsztat.

Dobrze, są uwagi, będzie postęp. A co do "czelendżów", zwykle nie biorę udziału, bo mój wolny czas angażuję w mnóstwo rzeczy, tutoriale, 2D, 3D, i finalnie te "czelendże" nie mają u mnie najwyższego priorytetu.

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Ja bym się nad takimi studiami nie rozwodził tak strasznie- sam robię dużo takich ćwiczeń i nie ma sensu robić każdej pracy pod portfolio z historią itd. Ale to moje zdanie. Co do uwag to zwróć uwagę na krawędzie. Nie ma u ciebie kontrastu w tej materii- wszystko jest tak samo ostre i nie ma gdzie zatrzymać oka. Skup się zamiast na fajnych pociągnięciach pędzle na kontrastach właśnie- walorowy, kolor, krawędzie, tekstury. Jak sprawdzisz je wszystkie i będą grały na obrazie to wszystko będzie grało na 100%.

Co do postaci to naprawdę widać lekkość - good job. Może bym popracował na dłonią u tej japonki ale to zawsze jest trudna sprawa.

Oby tak dalej- pozdrawiam.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów