Skocz do zawartości

Vue Pioner ustawienia .


natas

Rekomendowane odpowiedzi

Z początkiem zabawy Vue pioner zaskakiwał mnie prędkością renderingu ale przy 3-ech górkach zaczęły się schody .Do tego nie działają mi layery i renderuje całość zamiast jednego elementu .KOlejnym rozczarowaniem jest brak możliwości importu ale niestety z tego co czytałem wersja free tego nie udostępnia .Czy można coś w oknie ustawień programu poprawić tzn przydzielić więcej ramu itp .Zauważyłem ,że na dolnym pasku pisze 2 cpu a mam procesor 4-ro rdzeniowy .Macie jakieś patenty na ustawienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,

 

niestety, pojedynczych warstw nie można renderować w Pioneerze. Można dokupić dodatek RenderUp albo wyższą wersję (nie wiem dokładnie od której dodają tą możliwość).

 

A import obiektów to tak jak piszesz.

 

Ja też ma problemy z wolnym renderingiem w pewnych projektach.

Zazwyczaj o wiele dłużej renderują się obrazki z pewnymi rodzajami chmur, z dużą wartością Quality Boost, zaznacz też maksymalnie jakość Final a nie większą.

 

To na razie tyle. Jak by co to napiszę jeszcze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale rendering w vue jest bardzo wolny, ostatnio 120 godzin renderowalem prace rozdzielczosc 1920x1080 na dwoch procesorac 6-rdzeniowym i 4-rdzeniowym;/ mam nadzieje ze GPU anty-aliasing w wersji 10 przyszpieszy troche rendering:)

 

Jak sie nie myle to vue pionier wykorzystuje tylko dwa procesory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności