Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem założyć teczkę 2d. Sprawiłem sobie wreszcie tablet i można zacząć tworzyć. Zaczynam od obrazka, który sobie teraz tworzę. To może zaboleć, no ale cóż - do odważnych świat należy. Liczę na jakieś podpowiedzi, sugestie, komentarze, cokolwiek.

 

wmnstr.jpg

Edytowane przez dR. Mahoney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejka, prace wydają mi się źle zakomponowane. W jednej przeważa czerń, w drugiej woda. Brakuje linii, które prowadziły by wzrok. Dinozaur jest z kolei wycentrowany i przytłoczony przez ten cały las. Polecę Ci coś, co sam zacząłem przerabiać - Andrew Loomis - Creative Illustration. To powinno Ci pomóc. Kiedyś mi to chyba Coyot polecił, ale angielski tekst mnie odstraszył. Teraz powolutku zaczynam studiować raz jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zerknę na tą pozycję, na pewno nie zaszkodzi :) . Trzeba iść do przodu, aby nie było błędów później hehe.

 

Tymczasem dodaję kolejny rysunek, z dzisiaj, teraz jakieś parę godzinek robiłem, wzorując się na jakimś zdjęciu.

 

viewzt.png

Edytowane przez dR. Mahoney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że cały czas trzymasz się jednego kadru. Główny temat po prawej i przeeestrzeeeń. Kanion chyba zaczyna się psuć w okolicach rzeki. Mnie taka tematyka specjalnie nie ciekawi, ale poza tym większych błędów czy uchybień nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie mi się przypomniało, miałem zapytać tutaj. Ktoś zna jakąś książkę/źródło z proporcjami ciała, coś o anatomii też, pozach itd?

 

Z książek, to masz np. "Anatomię dla Artystów Fantasy" Glenna Fabry'ego i reszte książek z tej serii, chociaż dużo to ja się stamtąd nie nauczyłem, w dodatku niektóre prace są przeciętne.

 

Masz też strony, np.:

 

http://www.posemaniacs.com/

 

tam masz po prawej różne kategorie od "30 second drawing" po "hands for drawing", sprawdź każdą kategorię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności