Skocz do zawartości

Bitwa 29 pojazd: Death kopta


Kubajaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej zastanawiałem się, czy to pasuje do pojazdu czarnego charakteru, ale widzę, że khatake robi pojazd marines'ów, to czemu nie. Mam nadzieję, że mnie nie pobijecie za to, że pojazd też z warhammera. Pierwsze postępy pewnie będą po środzie za tydzień jak będę po poprawce na studiach. Orka nie będę modelować :P

 

m1850122_DeffskullKoptaXL.jpg

Edytowane przez Kubajaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli mam być szczery też mi to nie pasowało ale jak zobaczyłem że Sliterin robi zwykłego trucka to pomyślałem że i tak będę o kroczek bliżej do pojazdu używanego przez moralnie wątpliwą jednostkę. Fajna figurka więc będzie co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery też mi to nie pasowało ale jak zobaczyłem że Sliterin robi zwykłego trucka to pomyślałem że i tak będę o kroczek bliżej do pojazdu używanego przez moralnie wątpliwą jednostkę. Fajna figurka więc będzie co oglądać.

Nie do końca taki zwykły, w końcu wał na spodzie będzie miał sporo czerwonych zabrudzeń na sobie ;-). Choć przyznam, że w pierwszej chwili też nie miałem chęci robić do minibitwy, bo po głowie chodziło co niby jest pojazdem czarnego charakteru i jak to rozumieć. To jest obszerny temat więc na sporo można sobie pozwolić.

 

Co do koptera, no to gl z nim figurka wygląda naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie komentuje... nikomu się nie podoba? ;( Model LP ma 9948 tri

 

 

MODEL HP

 

63831375.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

51221234.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

EDIT: Zapomniałem dodać symmetry do pedału dlatemu tam dziwnie wygląda.

 

79954369.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

LP BEZ MAP.

 

smooth2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

smooth1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

SIATKA

siatka1lp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

siatka2lp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Kubajaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie :) ale na pewno dało by się zaoszczędzić na niektórych cylindrach, kablach, detalach trochę tri by dodać lekkie bevele na tych prostych płytach ;) Czekam na progres, zawsze byłem miłośnikiem latających motocykli, przypomina mi się serial "Masks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to co wyżej. Po drugie to capowanie cylindrów poprzez robienie tego "wachlarza" trisów jest kiepską metodą. Po trzecie nie rób tak ostrych krawędzi na hp. Słabo się wypalą. Lepiej też żeby kabel miał więcej segmentów wzdłuż niż ścianek wokół (mam nadzieję że rozumiesz co mam na myśli ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Poprawiłem co nieco według wskazówek. Mam tylko problem przy wypalaniu mapy AO. Zawsze robiłem według pewnego tutoriala. Dodawałem skylight, włączałem lightracer, wypalałem complite mapę i jakoś działało. Teraz pojawił się problem, bo AO mi się całkiem kaszani. Widać na screenie ocb. Czy żeby temu zapobiec trzeba coś zwiększyć, albo co? Normal mapa wypaliła się ładnie. A może lepiej użyć mental ray'a??

 

EDIT: Dobra już wiem co było nie tak. Zaraz wrzucę model z normal mapą i AO.

 

EDIT2: Obiecane screeny.

 

lp1c.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

lp2iu.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

lp3kt.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Kubajaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam ostateczną teksturę, bo już nie chce mi się nad tym siedzieć i chce zacząć coś nowego. Screeny z maxa (Xoliul Shader). Do niedzieli postaram się to wrzucić jeszcze do UDK, i przy okazji dołączę mapy, siatkę itp itd. Mam nadzieję, że się podoba.

 

Pozdro

 

koniec4.jpg

 

koniec3.jpg

 

koniec2x.jpg

 

koniec1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowiak Dzięki za podpowiedź jeszcze jednak posiedzę nad teksturą.

pkowal1982 nie wiem jak jest z rakietami, nigdy nie latałem tym pojazdem. Musisz się zapytać jakiegoś orka :P

Mam pytanko do forumowiczów. Chciałem wrzucić model do UDK jakoś się udało, ale... Tekstura jest strasznie rozmyta i w ogóle nie widać normal mapy :/ Wrzucam dwa screeny. Ktoś coś może coś doradzić?

 

18519204.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

75092821.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakbyś miał LOD bias dla tekstury ustawiony na 1 lub więcej. Można to zmienić w przeglądarce zasobów przy danej teksturze lub globalnie w world properties (pasek menu na górze). Celownik i hud są przypisane do typu gry, w world properties też można to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności