Strona 1 z 52 123456 11 51 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 515

Wątek: Bombadil 2d

Member

Podziękowania

Domyślnie badassky 2d

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam! W końcu postanowiłem założyć własną teczkę , długo się z tym gryzłem ze względu na tą zasadę 3) [/b]Pamiętaj o tym żeby Twoja praca spełniała wymogi JAKOŚCIOWE galerii 2D. Jeżeli jesteś początkujący zastanów się kilka razy zanim wrzucisz coś czego, w przyszłości będziesz się wstydził! :) ... O to kilka moich wypocin : Portret robiony na podstawie tego poradnika : http://www.gfxartist.com/features/tutorials/14033

Nazwa:  13 - Kopia.jpg
Wyświetleń: 1462
Rozmiar:  21.1 KB
    Ostatnio edytowane przez badassky ; 07-07-16 o 08:32

Member

Podziękowania

Domyślnie

mały up...
    pierwsza próba enviro
    Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez badassky ; 30-10-11 o 20:52

Member
    Awatar groch
    Podziękowania

Domyślnie

Hej-ho!

Od razu na początek wtrącę - wrzucaj bezpośrednio prace do teczki, nie odnośniki. ;)

Co do samych prac - starszy pan całkiem nieźle Ci wyszedł. Martwa natura z... pamięci - shame on you! ;) W sumie niepotrzebnie nad nią siedziałeś, o. Co do pani z materiałem, oryginału nie widziałem, więc wypowiedzieć jest się ciężko. Enviro też jest jedną z lepszych prac, tak jak starszy pan. ;o

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za opinie ;) postaram się odnaleźć zdjęcie pani z materiałem i wrzucić link , a martwa to rzeczywiście porażka.

Teraz kilka ołówkowych

co do tego chciałbym prosić o kilka porad,mianowicie chodzi mi o stopy , na początku nie zrobiłem odpowiedniego rozplanowania i teraz ciężko mi je w komponować

Ostatnio edytowane przez badassky ; 25-09-11 o 19:00

Member

Podziękowania

Domyślnie

Kolejna porcja prac

efekt nudnej lekcji fizyki

Krytyka i komentarze mile widziane ;)

Member

Podziękowania

Domyślnie

I jeszcze jeden wip pt. ewakuacja prosiłbym o podzielenie się pomysłami na tło ;)

Załączone obrazki Załączone obrazki  

Member

Podziękowania

Domyślnie

Speed na noc.Opinie i krytyka mile widziane :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Czy w mojej teczce jest coś odpychającego? ;) a tak na poważnie to ćwiczonka z anatomii :

Morgan Industries
    Awatar SBT77
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bombadil Zobacz posta
    Czy w mojej teczce jest coś odpychającego? ;) a tak na poważnie to ćwiczonka z anatomii
    Nie, nie, tu nie chodzi o to że jest coś odpychającego. Większość początkujących popełnia te same błędy i może chodzi o to, że nie chce się tego po raz setny powtarzać :)

Coś podpowiem, może będzie z sensem, może bez sensu, ja tego nie umiem ocenić.

Przede wszystkim - nie podejmowałbym tematyki chwytliwej w treści, jeśli nie umiem ubrać tego w odpowiednią formę. Krótko mówiąc - słabo namalowany rycerz Jedi albo Smok zrobi gorsze wrażenie niż dobrze namalowany sześcian. Stara dobra zasada - zacznij od prostych ćwiczeń i stopniowo podnoś stopień trudności. Zacząć ćwiczenia należy od prostych obiektów, takich jak owoce czy nieskomplikowane w kształcie obiekty będące pod ręką. Malowanie ciała ludzkiego na początkowym etapie ćwiczeń wydaje mi się dość irracjonalne, chociaż trzeba oddać sprawiedliwości, że praktycznie każdy z rysujących/malujących przechodzi taki etap.

Po drugie - ostrożnie z rysunkiem i malarstwem z wyobraźni w początkowych etapach nauki. Jest to oczywiście ważna umiejętność, ale wiedzy poszukiwałbym w naturze, stopniowo wprowadzając ją w życie rysując i malując z wyobraźni. Natura jako wzorzec do naśladowania jest bardzo wdzięczna, ponieważ nawet najlepsze zdjęcia jak i malarstwo mistrzów zawierają pewne uproszczenia i deformacje rzeczywistości, natura zaś jest wzorcem idealnym, bezbłędnym, do którego odwołuje się praktycznie cała sztuka zawierająca w sobie jakikolwiek element mimetyczny w stosunku do tejże natury.

Po trzecie i najważniejsze - skup się na tym co daje realny postęp. Poklask stosunkowo łatwo wywołać, jeśli się wie jak to zrobić, jednak przemyślane ćwiczenia, nawet jeśli ich efekty wyglądają odrażająco, przyniosą wzrost umiejętności. Jest to znacznie ważniejsze niż kilka pochwalnych postów na forach internetowych.

Co napisać - ćwicz podstawy, bo warto.
    Bla bla bla bla bla...
    A samo się nie namaluje.

Member
    Awatar EthicallyChallenged
    Podziękowania

Domyślnie

Ja się pod tym co SBT napisał też podpisuję.
    >>>>But there's no sense crying over every mistake //
    >>>>>You just keep on trying till you run out of cake///

Strona 1 z 52 123456 11 51 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów