Skocz do zawartości

Bombadil 2d


badassky

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odwiedziny :)

Heh, zauważyłem to w późnym etapie pracy i już nie chciało mi się tego zmieniać, następnym razem zrobię coś ciekawszego.

 

Prawda, z tym dziobem sporo się namęczyłem, ale w ramach pracy nad perspektywa zrobiłem takie dwa samochodziki.

Pierwszy inspirowany jakimś tam Ferrari a drugi autorski :)

 

ConceptCar1_zps991e39b9.jpg

 

ConceptCar21_zps47eb564b.jpg

 

Tutaj chyba mocno spieprzyłem oświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!

 

Małe ogłoszenie: Mam do sprzedania książkę Scotta Robertsona HOW TO DRAW.

zapraszam na aukcję: http://allegro.pl/show_item.php?item=4136689951

Dla osób z maxa przesyłka gratis!!! Wystarczy dopisać w mailu, że ma się konto, bądź w jaki koliwek inny sposób to zaznaczyć...

 

IjonTichy1_zps9c59ce0e.jpg

 

1bloodpond-1_zpse3c24d83.jpg

 

Reszty prac na razie nie wrzucam bo są za mało dopieszczone. Pierwszą spodziewam się jeszcze kończyć.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Jak coś to wolałbym zacząć od nowa tą pracę. Za dużo mam w tym swoim "portfolio" ilustracji postaciami ustawionymi frontalnie.

To już nawet mi się nudzi. Trzeba wyjść comfort zone kiedyś.

 

Przymierzam się do zrobienia kreatywnego CV....

 

CVnr11_zps8a81027a.jpg

 

concpet342351_zpsf128af5c.jpg

 

12koncepty-1_zps8121a21e.jpg

 

Beznazwy-3_zps78c5058a.jpg

 

1zlotelata70y-1_zps618c8a3f.jpg

 

(coś z oczami jest mocno nie halo)

 

...reszty nie wrzucam bo miernota sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się jaram twoją teczką :D Często przewijam sobie od 1 strony do końca, bardzo fajnie patrzy się na twój progres. Pierwsze studium bardzo fajne jeśli chodzi o postać, za to tło wygląda bardzo jak jakaś makieta przez to, że te góry są zbyt nasycone - tak myślę. Ogólnie nie znam oryginału ale takie są moje odczucia. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna murzynka, te 3d początki masz obiecujące. Coraz bardziej mam ochotę na swoje 3d początki.

Mógłbyś spróbować namalować coś bardziej dopicowanego. Studium czy coś z głowy. (myślę że dużo się nauczysz)

Tak mi się to skojarzyło z tym co Coyote ostatnio na fejsie udostępnił od Robha Ruppela:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152178200602924&set=a.177870047923.118815.719112923&type=1&theater

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rain- Dzięki, nawet nie wiesz jak miło mi to słyszeć :3

nom studium jest mocno przesycone, tutaj jest oryginał: http://uploads4.wikiart.org/images/john-singer-sargent/reconnoitering.jpg

 

Kubush- Dzięki :) bardzo polecam, mając jakąś wiedzę o anatomii wgryzienie się w 3d sculpting jest na serio nietrudne, a jakże przyjemne :)

Ciągle ze sobą walczę w tej kwestii, mam zeszyt pełen pomysłów na prace, a zawsze się zniechęcam bo nie wychodzi mi tak jak chce, a to przecież bez sensu, bo póki nie zepsuję tych kilku prac to się niczego nie nauczę!!

 

EDIT: Jak się dorwę do jakiegoś aparatu, albo ogromnego skanera to powrzucam rysunki z DOMINA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Daniel pokazywał mi Twoje prace po powrocie z warsztatów, które prowadził w Terespolu - i tak myślałam, że skądś je kojarzę! Widać, że porządnie pracujesz nad warsztatem, wnikliwie obserwujesz rozkłady świateł, relacje kolorów - bardzo mi się to podoba. Szybko wyłapujesz atmosferę sceny, jej klimat barwny i światłocień. Troszkę gorzej z zaobserwowniem kształtów i proporcji - tutaj na przykład, ta pani na dole ma słabo zaobserwowane zgięcie łokcia - wygląda nienaturalnie, jak u barbie. Poza tym ta praca bardzo mi się podoba. Zwłaszcza, jak już wspominałam, kolory - delikatnie kontrastująca zieleń w tle świetnie tu działa. Podoba mi się też wyraźny ślad pędzla, których kierunki nadają przyjemny rytm pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wizytę :) Miło mi, że mnie skojarzyłaś :D Długa droga przede mną zanim osiągnę zadowalający poziom więc każde słowo krytyki jest dla mnie ważne :) Pozdrów Daniela!

 

Trochę poprawiłem łokieć i nieco "przylizałem" pracę, mam nadzieję, że nie pozbawiłem jej malarskości :D

 

postapo1_zps1ccd2f49.jpg

 

Plus komiks z warsztatów:

 

1_zps7f23608c.jpg

 

2_zpsc15027cb.jpg

 

3_zpsaf81b61b.jpg

 

Sorki, że takie olbrzymy, ale inaczej ny nie było widać napisów :P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPFantasy- całkowicie przypadkowo, jak większość fajnych rzeczy w moich pracach :D

 

Urbanboogie- cieszę się, że Ci się podoba :3

 

AlanRysa- dziękuję :)

 

Jeszcze pytanko do ludzi co to się na logach znają.

Jak to jest złe w skali od zera do comic sans i co zrobić żeby był dobre?

"Klient" chce kolorowo i wesoło......

 

mrrr-2_zpse0cbbcd3.jpg

 

afroooo1_zpsc67fdc6d.jpg

 

1deep1_zps04c15af5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej zmień proszę kompozycję na tym logo, bo w abstrakcyjny sposób przypomina sisiora :D

jak bierzesz się za logo to z takich podstawowych rzeczy to fajnie jakby było na polu kwadrata (najlepiej się skaluje),

bardzo proste i czytelne kształty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę zaniedbałem teczunię, pora nadrobić :D

 

mats- siłą rzeczy musiałem uprościć logo bo się okazało, że nie można wykorzystywać symbolu igrzysk nawet jak się robi dla jakiegoś tak klubu :((

 

soulinka- dzięki :)

 

motyl- mało płacili, to forma karnego kutasa!! :D

 

najfajniejszych rzeczy i tak nie mogę pokazać bo okrutne nda mi zabrania, a reszta po porstu brzydka :((((

 

darth%20vader-1_zpsne0smhps.jpg

 

demonhunter1_zpslegrn0ul.jpg

 

horseman1_zpsyxtbnlny.jpg

 

z lustra (jakby to miało jakieś większe znaczenie :D ) :

 

autoportret11_zpsnk3ua5mt.jpg

 

rce1-31_zpsfupetfur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam pytanie, które przewija się przez maxa już od bardzo dawna, mianowicie stoję przed wyborem studiów i jednym z niewielu sensownych opcji wydaje się być ASP. Opinie o uczelni są najróżniejsze, ale zdaje mi się, że na pewno w żaden sposób nie przeszkadza to w rozwoju. z chęcią poznam Wasze opinie. Nawet jeśli ktoś sądzi, że powinienem uciekać od branży jak najdalej bo się nie nadaje :D

 

W związku z uczelnią chciałbym też zapytać, czy przy rekrutacji komisja negatywnie ocenia prace DP, czy już uświadomili sobie, że to "pełnowartościowa" technika??

 

kaposlashan1_zpsfjntvyrp.jpg

 

budilustracja1_zps4jxy4asq.jpg

 

ulica2_zpsqmxm9rvg.jpg

 

gooslasha%20baba-1_zpsdna982m1.jpg

 

komiks-1_zpsqz33diwr.jpg

 

studium111_zpsbvbaklkq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności