Skocz do zawartości

wood elf


Nezz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej

nie jestem jakims wielkim fanem plastiku .. to jest ..hmm jeden z moich pierwszych wynalazkow w 2d .. szukam testuje i woogole. sam wiesz.

dlatego wlasnie zalezy mi na jakis poradach i opiniach.

hmm zreszta zawsze mi na nich zalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Wydaje mi sie ze walor jest za plytki i za bardzo nastawiony na jasne odcienie. Wydaje mi sie ze uzyles nieco za bardzo od siebie odchodzacych kolorow. Uzyte roze troche za bardzo odbiegaja od zolci przechodzacych w zielen. Co tu jeszcze... Usta sa jak na moj gust za pelne i zbyt nasycone. Wlosy wyszly bardzo fajnie... Ale to oko wymiata, wyszlo naprawde swietnie, bardzo tajemniczo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze siem z gothamem co do ust...bardzo ale to bardzo sa ze sie tak wyraze \'sazne :P\' chodzi o to ze troche je przesadziles.

Pozatym nie podoba mi siem jedno oglnie elfy to maja takie delikatne rysy twarzy (przynajmniej w wiekszosci ksiazek tak pisze) a twoj jest wyjebany jakby byl cos ala Schwarzeneger :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba :) co bym zmienił, poprawił :

 

- światełko się u ciebie rozkłada nie realistycznie w niektórych miejscach ( nieadekwatnie do geometri twarzy), nie powinno być takich \"blików\" na brodzie i kości policzkowej)

- zrezygnowałbym wogóle ze wszystkich \"blików\" bo ograzki z nimiwyglądaja wtedy jak grafiti

- domaluj cieniownie na włosach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności