Skocz do zawartości

Dagomar, teczka 2d


dagomar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To zalezy czego szukasz :)

 

Asp w Krakowie podejmuje się uczenia sztuki tradycyjnej - będziesz rysował modela, bedziesz się uczył starych techbnik graficznych jak akwaforta, akwatinta, litografia czy drzeworyt. Będziesz się uczył liternictwa i podstaw projektowania. Dwa lata studiów mogą się wydawać kiepskie (wiem co mówię).

Jeśli chcesz się trzymać digital paintingu to może być trudno, bo to ASP.

Programów graficznych musisz nauczyć się sam :)

 

Cieżko mi odpowiedzieć obiektywnie na to pytanie. :P A odpowiadając subiektywnie nie chcę cię zniechęcić :P

 

Trzeba tez przyznac że jest dużo opcji Erasmusowych. Przynajmniej w porównaniu do Katowic.

 

joł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieem o co chodzi, wszystkiego trochę liznąłem. Odpadłem w ostatnim etapie teoretycznym na grafikę a studiuje w tym samym kierunku;/ To tylko takie moje małe niespełnione marzenie, z którego chyba zrezygnuję bo to będzie klepanie tego co już opanowałem i wypróbowałem. Wielkie dzięki za opinię i z przyjemnością będę obserwował Twoją dalszą walkę z digitalem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Soulinka. Generalnie bardzo fajnie wykonane, jednak twarz jest taka trochę nijaka. Nie pasuje delikatnie do tematu pracy. Lewa ręka wydaje mi się też za duża, ale to już czepialstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze męczy kolor, skrót jej prawej ręki i brak cienia w oku. W sumie nie wiadomo skąd światło pada, przez co prawa strona twarzy wydaje się płaska. No i rozwiązanie tej "wstążki" na dole jest trochę nielogiczne. Jest bardzo zbliżona kolorem do ciała i można by powiedzieć, że postać z niej wyrasta. Można by ją zrobić na nowej warstwie całkowiecie i gumką wytrzeć dając ładną ostrą krawędz co w opozycji do malunku wypchnie ją do przodu i jeszcze dorzucić cień i blask na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyote

 

mnie nie chodziło o kopiowanie systemu pracy tego ilustratora, ale o temat.

Oglądałam jego album z pracami i TO przyszło mi na myśl :)

nie widzę zatem nic złego w napisaniu że to inspiracja :P

 

Molp:

 

Dzięki wielkie - może faktycznie :P Twarz rysowałam kompletnie z głowy, więc jeszcze ciut nie domagam

 

Tiem

 

Dzięki tez :) masz słuszność

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia od prawej!:D

A tak to może dodaj walor, zmień kolor tła, zmień kolor kreski, urozmaicaj żeby robić inaczej niż wszyscy:D Będzie na pewno ciekawiej jeśli choćby dodać fakturę papieru w tle. Baw się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, nogi to tak nie bardzo. Dorzuciłbym jeszcze do tego zestawienia dziwnie leżący biuścior, oświetlenie jej prawej ręki (śmiesznie się to teraz czyta), zagiętą rurę (chociaż w tym wypadku można by polemizować, czy to nie zamierzone) :P

A tak to piknie :)

W sumie, to "Mechanik" bardziej mi przypadł do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności