× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 28 12345611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 273

Wątek: Soulinka

Member
    Awatar Soulinka12
    Podziękowania

Domyślnie Soulinka

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Załącznik 90337Postanowiłam się odważyć i założyć teczkę...ponieważ wiem że wraz z konstruktywną krytyką mam szanse się poprawić. Byłabym bardzo wdzięczna za każdą sugestie i krytykę... miła czy nie miła zawsze (chyba) czegoś uczy ;) i pokazuje błędy... Grafika fascynowała mnie od zawsze...ale dopiero ostatnio zaczęłam myśleć o tym żeby samej spróbować coś tworzyć... Żadne ze mnie objawienie nie będzie ,ale jako hobby może ujdzie...choć staram się poświęcać temu ostanio więcej czasu.. [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ava.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	218.1 KB
ID:	101369  
    Ostatnio edytowane przez Soulinka12 ; 18-03-16 o 19:17

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

teczka... jedna praca? myślę, że więcej się dowiesz na podstawie, powiedzmy, 15 prac, rysunków, szkiców, speedów czy ilustracji odnośnie tego w czym masz jeszcze problemy i z czym sobie nie radzisz albo już radzisz niż na podstawie jednej pracy z wyobraźni... która swoją drogą jest w przesadzony sposób rozmazana i mdła, brakuje konstrukcji i solidnej bryły, najbardziej wybija się trawa a chyba nie o to chodziło... ah, przypomina mi Hugo takiego zj***nego trolla z tv ;P

Member
    Awatar Soulinka12
    Podziękowania

Domyślnie

No na jednej pracy nie zamierzam skończyć ;) ale odnośnie Twoich uwag do pracy zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o rzeczy technicze...mam problemy z ukazaniem bryły.. i jest bardzo mdły.Konstukcje ostanio staram się u siebie poprawić, choć faktycznie w tym obrazku nie wiedziałam że coś takiego jest tak ważne.Prawda wypowiedziana przez kogoś innego daje więcej do myślenia i ciesze się, że napisałeś swoje zdanie.Choć nie malowałam go z myślą o Hugo :P hehe Dzięki

Member
    Awatar Soulinka12
    Podziękowania

Domyślnie

wrzucam kilka rysunków które robiłam dla frajdy i według włanego odczucia...
    w ciągu tego roku.Większość jest ze zdjęć ;p jeśli nie wszystkie

[IMG] By wulfgar20 at 2011-10-01[/IMG]

By [URL=http

Oto i moje wypociny.Rysuję bardziej ,,na poważnie" od 2 lat kiedy znajde czas.No i tak jak każdy chyba jakoś się to przewijało po trochu przez moje całe życie.Przepraszam że tak wszystko praktycznie w technikach tradycyjnych ale dopiero zaczynam coś robić w photoshopie i marnie na razie to idzie...
    Ostatnio edytowane przez Soulinka12 ; 05-11-11 o 01:43

Member
    Awatar Mocnek
    Podziękowania

Domyślnie

Za to, ze siedzisz z tradycyjnymi, nie ma co przepraszac, dzialaj dalej, tylko pomoze. Generalnie ja bym zalecal rysowac duzo w miare szybkich, bardzo konktrukcyjnych rysunkow, bo we wszystkich tych rysunkach raczej widac, ze ten wlasnie krok Ci ucieka, brakuje dobrego planu, rozrysowanej bryly, tak zeby Ci sie pozniej to nie "rozplywalo" na rozne strony. Cos juz sie dzieje w tych rysunkach i przeblyski sa, martwa chyba wyszla najlepiej, tak ze jest z czym dzialac.

Member
    Awatar Soulinka12
    Podziękowania

Domyślnie

dziękuje :) no martwą rysowałam ostanio :) także bardzo się cieszę że wypadła najlepiej .
    W sprawie konstrukcji zasięgłam pomocy od pewnego faceta po asp , więc dzięki temu chociaż wiem o co chodzi :D Kompozycja i konstrukcja jest dla mnie ciężką sprawą bo nową w zasadzie.Wcześniejsze rysunki byly rysowane na ,,oko" ze tak powiem.Winetowanie (chyba tak się to nazywa ?) ołówkiem dopiero nauczyłam się dopiero teraz ...
    Także daleko droga przedemną ...
    Ciesze się że uważasz że mam jakieś przebłyski :) bo ja uważam że mam na razie tylko zapał :D:D:D bo się naoglądało dziecko tych wszystkich speedów ,finish'ów i innych digitalów i też zachciało tak umieć :D:D:D
    postaram się powrzucać więcej takich konstrukcji :) i dziękuje za rade

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja rowniez uwazam ze masz przeblyski.:) A nawet wiecej.
    Zadbaj o roznicowanie waloru ., bo jak narazie to wszystko wyglada tak samo.

Member
    Awatar dagomar
    Podziękowania

Domyślnie

hej , uważam, że masz bardzo fajną kreskę. Szczególnie w portretach :)

polecam ci rysowanie szczególnie ludzi z natury. Rysowanie ze zdjęcia zawsze będzie kopią i próbą przejęcia charakteru zdjęcia, a będąc panem i mając możliwość samemu prowadzenia rysunku osiąga się najlepsze wyniki. Zresztą widać, że twoje rysunki z natury sa o wiele lepsze :)

pozdro
    http://dagmaradarsicka.blogspot.fr/

zapraszam na mojego bloga

Member
    Awatar Soulinka12
    Podziękowania

Domyślnie

dziękuję Arteus1 i Dagomar :) wezmę sobie Wasze rady do serca .
    fajnie że widać różnice między tymi rysunkami z natury i zdjęcia.Znaczy się ,że chyba idę powoli w dobrym kierunku ;)

Moderator
    Awatar Dav
    Podziękowania

Domyślnie

Radzić nie będę, bo poprzednicy zrobili to dużo lepiej niż ja bym potrafił.. Nie pozostało mi nic innego jak zachwycać się wciąż Twoim smokiem. Jest cudowny. :P Połączenie chińskiego z europejskim. Super! Chętnie zobaczyłbym więcej takich prac.

Strona 1 z 28 12345611 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów