Skocz do zawartości

Demoreel


Kroopson

Rekomendowane odpowiedzi

 

Uszanowanie - jako że ostatniego reela zrobiłem w 2008 roku pomyślałem że warto byłoby go nieco odświeżyć ponieważ od tamtego czasu zwiedziłem trochę studiów w polsce i trochu się tych vertexów człowiek naprzesuwał w życiu. Niestety kilku rzeczy nie udało mi się wrzucić a które może nieco podniosłyby poziom (np żadnej rzeczy z Human-Ark, gith jak to będziesz czytał to wiedz że się uśmiecham do ciebie prosząco :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziękówka, nie spodziewałem się szczerze mówiąc tak ciepłego przyjęcia :)

 

a do czego użyłeś Blendera... do napisów? ;)

Gites animki.

No więc... Blender był użyty w większości projektów do modelowania, rosnąca roślinka to 100% Blender (nie ja to renderowałem, szacun dla Piotrka Kosmali za świecenie), rybki były animowane w Maya, renderowane w Blenderze (również szacun dla tego samego co powyżej). Jeśli chodzi o pozostałe projekty to chyba każdy w mniejszym lub większym stopniu przechodził na którymś etapie przez Blendera. Na przykład mapy do Tour de Pologne; previz i wstępne modele robiłem w Blenderze, wszystkie modele, UV mapy i różne sztuczki z geometrią. Prawie każdą kontrolkę do domka i kampera sprawdzałem sobie najpierw w Blenderze, później implementowałem w Maya. Krwawe napisy były najpierw wymodelowanie w Blenderze i później przeniosłem ruch kamery oraz modele do innego softu (napisałem export/import do plików chan, jest już w trunk'u od wersji 2.61).

 

Szczerze mówiąc gdyby Blender miał lepszy renderer (cycles nie jest niestety wg mnie lekarstwem na to) to już nie używałbym innych programów jeśli bym nie musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D
Dziękówka, nie spodziewałem się szczerze mówiąc tak ciepłego przyjęcia :)

 

 

No więc... Blender był użyty w większości projektów do modelowania, rosnąca roślinka to 100% Blender (nie ja to renderowałem, szacun dla Piotrka Kosmali za świecenie), rybki były animowane w Maya, renderowane w Blenderze (również szacun dla tego samego co powyżej). Jeśli chodzi o pozostałe projekty to chyba każdy w mniejszym lub większym stopniu przechodził na którymś etapie przez Blendera. Na przykład mapy do Tour de Pologne; previz i wstępne modele robiłem w Blenderze, wszystkie modele, UV mapy i różne sztuczki z geometrią. Prawie każdą kontrolkę do domka i kampera sprawdzałem sobie najpierw w Blenderze, później implementowałem w Maya. Krwawe napisy były najpierw wymodelowanie w Blenderze i później przeniosłem ruch kamery oraz modele do innego softu (napisałem export/import do plików chan, jest już w trunk'u od wersji 2.61).

 

Szczerze mówiąc gdyby Blender miał lepszy renderer (cycles nie jest niestety wg mnie lekarstwem na to) to już nie używałbym innych programów jeśli bym nie musiał.

 

no ale ta Maya sie jednak przewija w fazie końcowej, czy tylko ze względu na render, czy jednak jest wygodniejsza?

a propo, nie narażając sie społeczności, uważam, ze Cycles jest do niczego, poza tym tylko, ze liczy na GPU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz spokojnie wywalić telefony i dać więcej animek i rigów :)

to już nie ten poziom, żeby telefonami kręcić i świecić ziom :)

Eh niestety, taki rynek :) Przez ostatni rok moje główne zajęcie to renderowanie napisów w 3d do konkursów sms'owych, ten blackberry z ekranikami powitałem z dziką radością. Może po świętach zrobię jeszcze niewielki remiks tego reela bo czekam aż jeden film pójdzie na emisję i będę mógł wystawić rig mordki, plus może jeszcze kilka rzeczy odkopię.

 

Teraz zdradź co to za kawałek, bo już 2x sobie rano go puściłem, a głupio żebym puszczał za każdym razem Twojego reela jak go będę chciał posłuchać :)

 

Tamacun - Rodrigo y Gabriela - Szukałem czegoś co nie będzie dubstepem. Ten duet podsunęła mi moja ukochana żonka bo była na ich koncercie w Londynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popracujesz kiedyś w maksie to będziesz miał radykalniejsze podejście... :)

 

Jako, że ostatni rok u mnie minął właśnie z Max'em i jego społecznością (Mayka, RF i Hudy okazjonalnie się tylko przewijały) zmniejszyło się moje radykalne podejście do tego softu i stwierdzam tylko:

 

"I've seen good men do bad things, and bad men do good things." - Harrison Ford, Cowboys and Aliens.

 

Tamacun - Rodrigo y Gabriela - Szukałem czegoś co nie będzie dubstepem. Ten duet podsunęła mi moja ukochana żonka bo była na ich koncercie w Londynie :)

 

Dzięki! Kurde, wywaliłeś najlepszy kawałek z tego - końcówkę! - JAAAAA aleee zapodali! Mój nowy favorit kawałek :DD Dzięki Michael!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności