Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting #133 - Owocowa twarz....


JakkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting #133 - Owocowa twarz....

 

Nowy superbohater?

Jakaś obca rasa?

A może wasz autoportret?

 

Możliwości jest sporo... tak mi się wydaje.

Dobrej zabawy!

 

Inspiracje: http://www.pbase.com/selvin/fruits&page=all

Jak macie linki z jakimiś fajnymi owocami dajcie link (jakiś oryginalny kształt, teksturka itp)

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

Dziergamy do...: 09.01.2012

[/indent]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i znowu wygra.

A tak poważniej:

Jak robisz przejścia tonalne ? Miejscami wygląda jakbyś miał wyblokowane opacity i dobierał każdy kolor tonu świadomie z palety (mega robota). Jest tak, czy na "czuja" bardziej jedziesz robiąc najpierw jeden kolor i coraz mocniej dociskając piórko malując drugim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz przejścia tonalne ? Miejscami wygląda jakbyś miał wyblokowane opacity i dobierał każdy kolor tonu świadomie z palety (mega robota). Jest tak, czy na "czuja" bardziej jedziesz robiąc najpierw jeden kolor i coraz mocniej dociskając piórko malując drugim ?

 

Wiesz, ja zawsze jestem pełen podziwu dla np Omena czy innych będących mocno w temacie ludzi, że tak cholernie wiele rzeczy mają przemyślanych i robią je świadomie. Ja dopiero jak przeczytałem twoje pytanie zastanowiłem się jak to zrobiłem. Generalnie, chyba na leniuchu! Tzn pobrałem sobie 3 kolorki z fotki przedstawiającej owoc. Takie bym powiedział.... wyśrodkowane (kolor skorupy i miąższu ze dwa) a potem już z palety dobierałem sobie ciut ciemniejszy czy jaśniejszy, mniej nasycony itp, potem smutgem pomiziałem całość i jakoś tak wyszło. Nie poddawałem tego analizie... pod względem światła czy coś...ot muzyczka w tle... a ja w końcu mogę chwilę pomazać coś czego nie muszę robić a chcę... i tyle! Procesy myślowe ograniczone do minimum ... tylko tyle żeby podtrzymać zdolności życiowe :) hehe

Sorry że nie jestem wstanie napisać nic sensownego... choć osobiście chętnie bym posłuchał wykładu Morbida na ten temat bo uwielbiam jego kolorki... i gdybym był zdolniejszy to bym je bez żenady kradł... wierz mi próbowałem, ale nie wiem jak on to robi.. :)

 

 

Selfu - fajne ..kwaśne oczy zrobiłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności