Strona 171 z 222 PierwszyPierwszy ... 71121161166167168169170171172173174175176181221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1701 do 1710 z 2213

Wątek: Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2012!

Koło wzajemnej adoracji?
    Awatar Loki
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    jacekdrze Multiscatter działa. Test zaliczony :)
    .::Warsztat Graficzny:wizualizacje architektoniczne::.
    Moje modele na TurboSquid:Graphic Workshop models on TurboSquid

Member
    Awatar Mulholland
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bolitic Zobacz posta
    Moglbys sie pokusic o lepsze odbicia na chromowanych czesciach - teraz odbija sie cala sciana i nie wyglada to najlpeiej moim zdaniem - reszta spoko!
    Hej, a co dokładnie masz na myśli mówiąc "lepsze odbicia" w chromach, co wg ciebie trzeba zrobić? Pytam bo często też mam problemy z chromami i ogólnie metalami.

Jeśli chodzi o Twój render samochodu, to z tym brudem na oponach jest znacznie lepiej. Może bym tylko troszkę zmniejszył jego ilość, lub wzmocnił ten rozbryzg koło opony. Ale to taki luźny pomysł. Myślę też że jakiś brud powinien się pojawić na tym chromowanym długim elemencie pod karoserią. Poza tym może by fajniej to wszystko wyglądało, gdybyś kolor brudu dorównał do koloru tej ziemi na drodze? Bo teraz są dwa różne odcienie. Widzę że rozświetliłeś przód samochodu, jest lepiej, ale ja bym jeszcze trochę światła tam wpuścił, bo ta czarna lakierowana część po prawej stronie jest czarna i właściwie nic się tam nie dzieje. Ale może mam trochę ciemniejszy monitor, a ty już tam coś ciekawego widzisz.
    ex - Maestro101

www.mmos.carbonmade.com
    Polecam renderfarmę ---> garagefarm.net

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Odbicia mają to do siebie że musi się co w nich odbijać a uciebie nie ma nic.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@Kramon a co ma sie odbijac w lazience jak nie otoczenie. Co moze hdr'ke bys tam wsadzil jakiejs dzungli, coby ladnie sie odbijalo?

Co do tych chromow, to dodalbym jakies zrodlo swiatla dodatkowe(imitujace fizyczne oswietlenie), odbicia pewnie sie poprawia.

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MariushO Zobacz posta
    @Kramon a co ma sie odbijac w lazience jak nie otoczenie. Co moze hdr'ke bys tam wsadzil jakiejs dzungli, coby ladnie sie odbijalo?

Co do tych chromow, to dodalbym jakies zrodlo swiatla dodatkowe(imitujace fizyczne oswietlenie), odbicia pewnie sie poprawia.
    To zrób.... coś ciekawszego w tej łazieńce albo wyrenderuj na innym pasie nawal tam mebli czego kolwiek nie wiem ale żeby coś było na tym odbiciu.. a nie jeden solidny kolor.

sohcahtoa

Podziękowania

Domyślnie

W zasadzie jeśli by HDRKa dżungli ładnie wyglądała w odbiciach to przecież komercyjne ma być.

Member
    Awatar MariushO
    Podziękowania

Domyślnie

@legomir wedle tematu tego watku to testy shaderow a nie pokaz komercyjnych prac. Wiem, dla kasy to mozna tam wszystko wsadzic byleby ladnie wygladalo. Tam sie nie liczy poprawnosc fizyczna tylko ladny wyglad. Na reklamach widac tego multum. Tylko nieraz podswiadomosc mowi, ze cos jest nie tak, jak w butelce np. napoju tymbarka, odbija sie skrawek drzewa, gdzie butelka stoi w lodowce!

Member
    Awatar le_chu
    Podziękowania

Domyślnie

Ja 2 raz się upewniam o którą wizkę chodzi z tymi odbiciami - moim zdaniem jest wszystko jak należy.

sohcahtoa

Podziękowania

Domyślnie

Fizycznie tak wszystko gra i lata jak ma. To nawet nie kwestia reklam tylko efektu jaki chcesz osiągnąć.

old keraj37

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mulholland Zobacz posta
    Hej, a co dokładnie masz na myśli mówiąc "lepsze odbicia" w chromach, co wg ciebie trzeba zrobić? Pytam bo często też mam problemy z chromami i ogólnie metalami.
    Szczerze nie mam jakiej jednej recepty - ale jest mnóstwo sposobów - najlepiej fakowac chyba w tym wypadku.

Pracuje nad innym samochodem - render testowy:
    EDIT:

Ostatnio edytowane przez bolitic ; 08-02-14 o 00:10

Uprawnienia umieszczania postów