Strona 216 z 222 PierwszyPierwszy ... 116166206211212213214215216217218219220221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2151 do 2160 z 2213

Wątek: Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2012!

Member
    Awatar mookie
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Lechu - czadersko wyglądają te rendery :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Taka moja scenka testowa do zabijania renderów. Czyli cała scena samo szkło emiterty są w kablach w środku szkła. oraz w kostkach też w środku..

soft blender:
    generalnie cycles przy tym wysiada. corona radziła sobie tak dobrze że na całą scenę wrzuciłem jeszcze scattera.. i tak pierwotnie powstała ta scena gdy testowałem corone. ale niestety corona już nie jest rozwiajana pod blendera i przestała działać.. więc postanowiłem znaleść jakiś inny nowy silnik który jest kickassem dla tego typu scen. i tak wybór padł na rendermana, z którym jest kilka problemów bo jest jakiś dziwny bug z emiterami światła/szkłem ale musze jeszcze ogarnąć wtf.. tak więc... sceny wyglądaja tak. te same IRQ dla szkła.. Generalnie Renderman był szybszy. aczkolwiek. Corona wtedy miała scattera na całej scenie. bez scattera corona była szybsza. Generalnie Refleksy u rendermana są jakieś dziwne nie wiem skąd się wzieły te kwadraty. A praktycznie nie ma lin.. i tak dalej. tak jakby jako emitery były plane 1:1.. musze przetestować oco chodzi ztym.

corona: (na podłodze jeszcze jest bump na szkle ofc XD)

Renderman:

Member
    Awatar Thunder
    Podziękowania

Domyślnie

Uff dobrze że blender, inny program pewnie by nie dał rady albo byłoby za ciężko.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Thunder Zobacz posta
    Uff dobrze że blender, inny program pewnie by nie dał rady albo byłoby za ciężko.
    słaby trolling imho :) bo tutaj znaczenie mają silniki renderujące.. i imho.. mało silników przechodzi pozytywnie ten test. Jeszcze mam 2 scenę na fur'a i displacmenta. Bardzo dużo silników praktycznie wypluwa całkowicie czarny render po renderowaniu całej nocy :) więc imho jest to ciężka scena :)

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

przynajmniej u Dziadka3d wiadomo o co chodzi, to znaczy nie wiadomo, ale tak mniej nie wiadomo, a u Ciebie to tak bardziej nie wiadomo.
    Wyrenderuj jakoms babe golom ze szklanom pipkom, czy cos...
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Member

Podziękowania

Domyślnie

xD nie no teraz już buduje scene z sensem swoją drogą rozkminiłem bardzo dużo w sumie.. dlaczego sceny tak bardzo się rózniły teraz w sumie wyglądają już dużo bardziej podobnie. + udało mi się zgłosić bug i został naprawiony w mniej niż 24H... pzdr. autodesk! Renderman coraz bardziej mi się podoba!

Member
    Awatar le_chu
    Podziękowania

Domyślnie

mookie - dzięki :) Poniżej parę rezultatów z prób ogarnięcia fura w Blenderze i Cyclesie.

Member

Podziękowania

Domyślnie

AA ci siada ale to ci napisze już na privie jak to fixnąć. i troche więcej sampli czeba. sztosik

Member

Podziękowania

Domyślnie

Takie takie:

Ostatnio edytowane przez jamnique ; 19-04-16 o 23:36

Member

Podziękowania

Domyślnie

na VDB? propsiki aż musze sobie znowu wrócić do hudego bo sobie odpuściłem ostatnio.

Uprawnienia umieszczania postów