Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 154 z 154

Wątek: Teczka 3D - Araiel

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    jakbys dodal jakas hierarchie i moze małe story, to wszystko by się lepiej ogladało.
    Sorry, ze tak koszmarnie, ale nie miałem tabletu podlaczonego i myszką tylko naszkicowalem co mam na mysli.
    https://justpaste.it/1dp89
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

W takim kierunku raczej nie wiem czy chciałbym iść. Tam na oryginalnej ilustracji jeszcze po kadrze latały jakieś ptaki, ale sobie już je darowałem. Chyba już to tak zostawię. Modelka po długim czasie oczekiwania dostała pracę, jest z niej zadowolona, więc ja też jestem zadowolony. Pora ruszyć dalej - mam pewien pomysł na większy projekt w klimatach fantasy. Oby tylko umiejętności pozwoliły mi na jego wykonanie.

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Wrzucam jeszcze taki mały projekt, który robiłem w międzyczasie pozostałych. Wizka dla producenta łóżek dziecięcych.

Cały czas mnie korci, żeby jeszcze dorobić ze 2 ujęcia do tego projektu z Władcy. Jeden to byłaby Eowyn na tle powiewającej flagi/sztandaru Rohanu, a drugi to scena walki z Witch kingiem. Do pierwszego musiałbym pewnie nauczyć się Marvelous Designera (akurat teraz jest promocja na Steamie więc myślałem od razu o kupnie programu, bo i tak chciałbym się go nauczyć), a drugi to mam już ten hełm, który wrzucałem kilka stron wcześniej, oraz bazę pod korbacz. Tak więc może się przełamię i jeszcze coś podziałam z tym projektem.

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Wróciłem jeszcze do hełmu Witch kinga. Postanowiłem go od nowa oteksturować w Painterze i zrobić nowy shader do Vraya. Wyszło coś takiego jak poniżej. Poza tym udało mi się zaktualizować moją stronę www (ostatnio uzbierało mi się sporo nowości, a do tego działałem "trochę" fotograficznie, więc wypadało odświeżyć wszystkie kategorie).

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6111213141516

Uprawnienia umieszczania postów