Skocz do zawartości

Pinokio


Pinokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przewertowałem całą Twoją teczkę od początku do końca i zachodzę w głowę, dlaczego prawie nikt tutaj nic nie pisze. Postęp przeogromny, ostatnich dwóch portretów nie ma nawet co porównywać do rysunków z pierwszych postów. Jakby rysowała to zupełnie inna osoba. Zaczęło się to tak mniej więcej od tego postu:

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=81435&page=9&p=1099543&viewfull=1#post1099543

 

Jeżeli chodzi o te dwie prace bez refek przed portretami, to jestem zdecydowanie na nie, to była jakaś pomyłka. ;) Dodaję wątek do obserwowanych koniecznie, będę zaglądał. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za dobre słowa groch :) obserwacje tej teczki postaram sie nagrodzic dobrymi pracami, co do tych bez refek uświadomiłeś mi jaka to porażka. Pewnie bede potrzebował na swoje twory kilku lat pracy jeszcze. Mniej wiecej do tego momentu gdzie wskazałeś cieżka, jak na mnie praca, bo po 5-6h dziennego rysowania dały swoje owoce :) Jak portrety mam w pewnym stopniu pbcykane tak na innych polach musze potrenowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki grass, zwłaszcza, że jakieś ziarno włożyłeś w ten rozwój, bo pomagałeś mi w tej teczce :)

Dzięki Rozpu i -hpx- za dobre słowo!

 

Autoportret

 

i37xue.jpg

Edytowane przez Pinokio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, to mi się nie podobało w mojej pracy! Chciałem na włosach stworzyć jakiś fajny efekt rozmycia, ale tak, żeby był dość dynamiczny i fragmenty pędzla były widoczne, nie wyszło tak jak to sobie wyobrażałem :| Dzięki za krytykę lee, podeślę, jak wrócę ze szkoły pracę przed tymi "efektami" jeśli tak je można wgl nazwać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portret spoko wygląda ..co do ilustracji to jeśli to jest piramida to wszystkie jej krawędzie powinny zachowac tesamą odległość od wylotu .. prezentowane ustawienie mialo by miejsce przy wysoko ustawionym horyzoncie i perspektywie 3-zbierznej .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lee, rzeczywiscie machnalem sie przy tej piramidzie, znam te prawa perspektywy, tylko nie zauwazylem tego, ze nie dokonca jest zachowana rowna odleglosc. Musze przy fzd posiedzic teraz i podszkolic sie w enviro fantasy, bo jest cieniutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności