Skocz do zawartości

Stroje i meble z baroku i renesansu


Patris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam stron ze strojami renesansowymi, barokowymi jak i również z meblami z tamtych epok, np.: meble typu ludwik. Potrzebuję do modelowania 3D, jak i tworzenia realistycznych tekstur dlatego potrzebne są mi bardzo dobrej jakosci zdjęcia. Wiem, że na sieci są zdjęcia z tej tematyki, ale nierzadko są słabej jakości. Jakby ktoś trafił na stronkę/i z dobrymi jakościowo zdjęciami będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeżeli Cię to zainteresuje to znalazłam meble które są stylizowane na stare, z białego drewna a raczej stylizowane na białe drewno. Ogólnie szukam takich mebli bo chciałam sobie urządzić w tym stylu łazienkę i kuchnię. Na początek właśnie te dwa pomieszczenia.

polaranz2.jpg?1393921961

Jak jestem na trasie to często wchodzę na pchli targ, czy przydrożne meble i drobiazgi sprowadzane z Niemiec czy innych zakątków. Pośród mnóstwa ilości śmieci i rupieci, czasem zdarzają się okazy za małe pieniądze. Rzecz w tym, że często trzeba włożyć dużo pracy, żeby je odrestaurować, odnowić i odświeżyć. ale moim zdaniem warto. Chociaż przyznam że to jest zajęcie wymagające czas i cierpliwości. Podajcie jakieś miejsca, gdy wy szukacie staroci. Głownie mnie interesuje województwo małopolskie, ale zdarza mi się jeździć po Polsce więc inne miejsca też będą mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności