Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 3-Series 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu dłubałem sobie nowy model BMW z 2012r. Udało mi się dokończyć modelowanie i wyrenderować go. Uczyłem się na nim nowego sposobu oświetlania tylko za pomocą hdrki, Wam zostawiam ocenę jak wyszło :)

Modelowane w 3ds max, render Vray, i postpro w Photoshopie. Textury betonowych zapór i asfaltu z cgtextures, a hdrka do scenki z smcars. Ilość poly.. ehm dość duża jak na fakt że środek jest prowizoryczny, ale nie oszczędzałem, bardzo dużo pochłonął bierznik, ogółem wyszlo mniej więcej 4,5mil. Mam jeszcze zamiar dorobić ze 2 zbliżenia w studio na światła i tylną klapę, dorzucę po sesji :)

Mam nadzieję miłego oglądania :)

 

56172158.jpg

 

99064629.jpg

 

53aarefleksy.jpg

 

54532441.jpg

 

22862382.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurczee a ja tak dumny byłem z tych renderów studyjnych, tak mi sie podobaly :P Co do refleksów wzoroałem się na prawdziwych sesjach aut, sa 2/3 glowne swiatla mocne, a reszta taka slaba zeby tylko zmienic lekko kolor blachy, no i to mi wyszlo :) Co do szyb i ziarna... wiem, nie mam pojecia czemu sie robilo i tylko na bocznych szybach, maja taki sam material co rzednia i tylna, tak kminie ze moze od hdrki jakos sie tak robi chociaz hdrka ma 5k wiec nie powinno.

Scenka z kałuża jest całkowicie w 3d, malowałem 3 mapki asfaltu osobno, baza textury był mokry asfalt z cgtextures.

Obiecuje ze za kilka dni przysiade i dorobie np w ciemnym studio ze 2 ujecia, co by "sie model tak nie marnowal" :P

 

Edit. moze ktos ma jakis przyklad studia czy ogolnie zdjecie auta, zebym np wtakim stylu zrobil nowe renderki, bo tych juz nie bede zmienial.

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności