Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 15 12345611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145

Wątek: Film Animowany: "Bajka o Jasiu i Małgosi"

Banned

Podziękowania

Domyślnie Film Animowany: "Bajka o Jasiu i Małgosi"

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników

Film animowany o obozie koncentracyjnym
    dla Dzieci Polskich "Jugendverwahrlager" (1942-45)
    ukrytym w środku łódzkiego Getta.

https://vimeo.com/35937835
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	getto-02@m.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	12.8 KB
ID:	84225  
    Ostatnio edytowane przez dziadek3D ; 14-03-13 o 13:42

Member
    Awatar mayamak
    Podziękowania

Domyślnie

Danielu fajnie, że powróciłeś do żywych.

Nie jestem w stanie obejrzeć tego filmu przy jednym ciągłym posiedzeniu, jednak ni zmienia to faktu, że Twoje filmy są sensowną odskocznią do komercyjnych produkcji. Podziwiam, że ciągle pracujesz. Nie wiem skąd bierzesz na to czas. Bardzo dobrze, że dbasz o niepamiętane historie naszego miasta. Tematów jest jeszcze wiele, Łódź. Nie wiem czy można określić to problemem, ale melancholia jest od dłuższego czasu tematem przewodnim Twoich filmów.

Banned

Podziękowania

Domyślnie

...żeby nie tracić czasu już zacząłem następny.... nie będzie się niestety mieścił w łódzkich tematach... szkoda że nie ma Cię tu gdzieś pod ręką, może dałbyś się wkręcić do roboty....:)))...szukam kogoś zdolnego w animacji....!!!

ps. nie przejmuj się... oglądanie czegoś nie komercyjnego w całości... przychodzi z czasem...:)))

Member
    Awatar Maksym
    Podziękowania

Domyślnie

Będzie za to nagroda na bank. Dawno nie oglądałem czegoś tak cięzkiego i poruszającego, co wrażliwszym może sie w nocy przysnic. Najbardziej podobała mi się stylizacja niemców. Genialna.
    moja animacja
    Praca nad sobą jest jedyną, od której nigdy nie ma odpoczynku i która nigdy nie zostanie ukończona.

Member
    Awatar walmord
    Podziękowania

Domyślnie

Dziadku zrobiłeś swój własny Hadkor 44. Przyłączam się do opinii że strasznie długie ale podziwiam wytrwałość i konsekwencję.

Banned

Podziękowania

Domyślnie

....co do długości czy też tempa... to porozmawiał bym o tym dłużej... i spytał się jak ktoś widzi pokazanie takiego tematu....???...znam takich, którym jest za krótko i za szybko...:)))....ja nie sprzedaje produktu tylko historię... nie działem na płaty czołowe... tylko chcę żeby coś zostało na podwzgórzach... to nie reklama więc nie muszę pokazywać dynamiki zbydlęcenia....:)))

To jest Hardkor 42... czyli sporo wcześniej...!!!

Member
    Awatar Maksym
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dziadek3D Zobacz posta
    ....co do długości czy też tempa... to porozmawiał bym o tym dłużej... i spytał się jak ktoś widzi pokazanie takiego tematu....???...
    Dokładnie.
    moja animacja
    Praca nad sobą jest jedyną, od której nigdy nie ma odpoczynku i która nigdy nie zostanie ukończona.

Member
    Awatar pikok
    Podziękowania

Domyślnie

Drogi dziadku gratuluje wytrwałości i pracowitości. Jak będziesz miał chwilke, zerknij na rezultate mej krwawicy: :))) http://vimeo.com/11019498

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Oglądałem to już nawet dosyć dawno.... realizacyjnie się broni (nie tak jak moja samoróbka...:)))....... jak dla mnie jest za mało jednoznaczny... przy takich tematach jednak wolę sytuacje jasne jak w bajkach.... białe jest ...białe, a czarne, czarne... chętnie bym porozmawiał na ten temat więcej... ale to nie na pisanie... i to publiczne...:))

Member
    Awatar gonre
    Podziękowania

Domyślnie

Próbowałem wysłać priv msg
    dostałem info:

"dziadek3D has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages."

poproszę hasło na priva
    Always look on the right side of life, sometimes right is bright

Strona 1 z 15 12345611 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów