Skocz do zawartości

teczka 2d emenems


emenems

Rekomendowane odpowiedzi

Dron bardzo fajny, udanie pokazałeś kreską obłości na obudowie. Czuje się, że to metal.

Popieram uwagę o za mocnej teksturze. Sam jej dobór trafny - klimat fallout'a.

 

Co do kłopotów z perspektywą to zaczynaj od gęstej siatki linii zbiegu np. na osobnej warstwie.

 

A jak jest problem z odnalezieniem położenia jakiegoś punktu w przestrzeni to zrzutuj sobie ten punkt na płaszczyzną (np. podłoża) i ruchem konika szachowego podążając za liniami perspektywy dojdź do miejsca, które Cię interesuje. Metoda wyniesiona z geometrii wykreślnej.

 

Przykład:

 

comment1q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki wielkie ramalooke .... cisniem na anatomie czlowieka, z tym ze mam troche problemów w kilku miejscach, zwlascza w przedramieniu i łydce.... no i wyrysowanie klatki piersiowej jest nieco problematyczne, mimo ze wiem ze kregoslup na 7 kregów szyjnych, 12 kregów piersiowych (klatka 12 żeber) no i 5 kregów ledzwiowych, to ulozenie tego w jedna calosc jest dosyc klopotliwe.... i ta przekleta miednica.... :-/ no ale nie odpuszcac... :D

 

 

2-5_zps740e764c.jpg

 

Sailor_Gun_22_by_SenshiStock_zps455dbe3f.jpg

 

Sailor_Gun_22_by_SenshiStock_2_zps02e81649.jpg

 

Sailor_Gun_22_by_SenshiStock_2_1_1_zps6c3a4f43.jpg

 

Sailor_Gun_22_by_SenshiStock_2_1_zpsa3bde48f.jpg

 

Aneta_027_zpsd9ad03e6.jpg

 

Aneta_022_zps3bb3e2ba.jpg

 

Autumn4_zps3d4c40dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrzeee. Taka mala rada, jesli nie masz nic przeciwko. Przy nauce anatomii sprobuj skupic sie na wybranych grupach miesni. Np. miesnie ramion, torsu, nog itp. Latwiej bedzie Ci przyswajac informacje w malych dawkach. Pozniej wystarczy to wszystko polaczyc. Przynajmniej ta metoda sprawdza sie dla mnie. Pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrzeee. Taka mala rada, jesli nie masz nic przeciwko. Przy nauce anatomii sprobuj skupic sie na wybranych grupach miesni. Np. miesnie ramion, torsu, nog itp. Latwiej bedzie Ci przyswajac informacje w malych dawkach. Pozniej wystarczy to wszystko polaczyc. Przynajmniej ta metoda sprawdza sie dla mnie. Pozdrawiam ;>

 

wszelkie porady zawsze mile widziane... ;-) , póki co jesli chodzi o nauke anatomii to chwilowo stosuje nieco inne podejście, niemniej dzięki za wskazówki, prędzej czy pozniej bedę musiał rozbijać naukę mięśni na poszczególne partie.... chwilowo mam najwiekszy problem z przedramieniem i łydką .... jakos te mięśnie są trudne do opanowania w stosunku do reszty , przynajmniej jak dla mnie... :-/

 

 

tymko fajnie ze Ci sie podobają te moje wypociny... ;-) ataram sie codziennie po kilkanascie robic takich , zobaczymy czy cos to pomoze, choc odnoszę wrażenie ze juz cos to dalo.... ale w sprawie wlasnych prac czasem ciężko o obiektywizm... :-/

 

 

 

a z okazji nadejscia ostatnio naszej kochanej wiosny....

 

111_zps0c91897f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrzeee. Taka mala rada, jesli nie masz nic przeciwko. Przy nauce anatomii sprobuj skupic sie na wybranych grupach miesni. Np. miesnie ramion, torsu, nog itp. Latwiej bedzie Ci przyswajac informacje w malych dawkach. Pozniej wystarczy to wszystko polaczyc. Przynajmniej ta metoda sprawdza sie dla mnie. Pozdrawiam ;>

 

wszelkie porady zawsze mile widziane... ;-) , póki co jesli chodzi o nauke anatomii to chwilowo stosuje nieco inne podejście, niemniej dzięki za wskazówki, prędzej czy pozniej bedę musiał rozbijać naukę mięśni na poszczególne partie.... chwilowo mam najwiekszy problem z przedramieniem i łydką .... jakos te mięśnie są trudne do opanowania w stosunku do reszty , przynajmniej jak dla mnie... :-/

 

 

tymko fajnie ze Ci sie podobają te moje wypociny... ;-) ataram sie codziennie po kilkanascie robic takich , zobaczymy czy cos to pomoze, choc odnoszę wrażenie ze juz cos to dalo.... ale w sprawie wlasnych prac czasem ciężko o obiektywizm... :-/

 

 

 

a z okazji nadejscia ostatnio naszej kochanej wiosny....

 

111_zps0c91897f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem: przedramie i łydka. jest tam bardzo dużo mięśni. Korzystam z książki Michaela Hamptona. Moim zdaniem jest lepszy niż Andrew Loomis. Jeśli będziesz miał chwile obczaj: Michael Hampton - Analytical Figure Drawing, mam nadzieje, że Ci pomoże. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie naoglądalem tutków... :P poniżej to wynik próby połaczęnia ryby z myśliwcem czy czyms podobnym, no i przy tym cwiczenie tabletu i renderowania formy w skali czarości.... mam nadzieje ze nie wygląda to najgorzej, sie przymierzam zeby którys wziac i zrobic rzuty z innych stron... ale to jak jakis bardziej udany wyskoczy... :D mysle ze podobne próby zrobie z postaciami, chociaz moze byc gorzej bo anatomia jeszcze lezy a przy takich "konstrukcjach " mozna niezle naoszukiwac... ;-)

 

 

9-2_zps585dc020.jpg

 

 

10-2_zpsf7787321.jpg

 

 

 

1-5_zps01dd648a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dalej zabawa w alchemy, tutaj przyznaje ze sie troche pogubilem w formie, za bardzo to sobie skomplikowalem i ciezko potem bylo walor rozgryźć, powrzucalem na to pare tekstur zeby nieco uatrakcyjnić koncowy efekt i sie nieco poratowac... ;-) (wiem wiem, skoro sie dopiero ucze to takich sztuczek nie powinienem uzywac i wszystko dziarac recznie... :P), w drugim przypadku wrzucam portret ze zdjecia, przyznaje ze dal mi w kosc, do tego zajal sporo czasu, widac w nim z pewnoscia moje zniecierpliwienie jesli chodzi o wlosy i oczy. Mówiąc krótko skopalem go moim zdaniem, ale ze sie niezle napocilem to wrzucam, moze ktos akurat dojrzy w tym "dziele " cos pozytywnego .

 

Wiadomo koniec końców zawsze chodzi o konstruktywny feedback co by isc do przodu i w dobrym kierunku. pozdro 4all

 

p.s. ktos jeszcze ma dylemat pt: smarowac na tablecie czy sie szykowac do sesji...????? ;-)

 

 

helmet_800_zpsb3b9e7ac.jpg

 

 

portret_zpscccecdd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

dlugo mnie tu nie było.. więc wrzucam kilka rzeczy które porobiłem w ostatnim czasie.... również przejrzałem ten mój wątek od samego początku i niech mnie cholera jak widzę że ktoś chce mi pomóc zapodając konstruktywną krytykę lub jakiś tutorial żebym nie robił teago czy tamtego błędu, a w następnej pracy robię wszystko dokładnie tak samo źle... :-/ albo byłem / jestem taki głupi albo po prostu musiałem chyba nieco dojrzeć artystycznie do pewnych rzeczy... ;-)

 

tak czy owak, powrót do podstaw czyli anatomia, perspektywa, walor no i nieco konceptów w wolnych chwilach dla rozluźnienia... największy dla mnie problem na chwilę obecną: kolor, twarze (portrety), choć rzecz jasna jest tego dużo więcej... :-/

 

na początek szanowny Pan Scott Robertson (wkrótce zacznę przerabiać jego nową książkę "How to draw"... :D)

 

renderingmattesurfaces-planarsurface_zps5a48f180.jpg

 

3_zps08600f2b.jpg

 

4_zps6ace2a49.jpg

 

5_zps5ffc7a4a.jpg

 

6_zpsad91e3fc.jpg

 

shadingroundsurfaces_1_zps62eb4dc6.jpg

 

shadingcomplexroundsurfaces_1_zpsf7ffb603.jpg

 

shadingcomplexroundsurfaces_2_zpsc4649a45.jpg

 

Anatomia - patent od Fenga Zhu... :D

 

allinone_zpsd0f77ecb.jpg

 

studiumplecoacutew-miesnie_zps4920f8c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie studium z fotki, szału nie ma, ale to było coś w rodzaju szkoły przetrwania jeśli idzie o poświęcenie sie jednej pracy, jakoś mam spory problem bo szybko się wypalam i tracę entuzjazm gdy za długo siedzę nad jednym malunkiem... trzeba będzie popracować nad wytrwałością... jak nieraz czytam że ktoś spędził np 20-30 h nad jednym obrazkiem to aż mnie ciary przechodzą jak Ci ludzie to robią...??? :O :O :O

 

 

 

33_zpsd7273bb2.jpg

 

 

i jeszcze taki concept, wiem ze anatomia leży, w sumie ten był dużo wcześniejszy niż te w poprzednich postach, niemniej chciałem wstawić co by jakiś progres w stosunku do tego co było w początkowych postach było widac...

 

concept_warriorfinish_zpsa988f450.jpg

 

 

 

 

 

 

wszelka konstruktywna krytyka mile widziana (i pożądana... ;-)) mam nadzieję że tym razem będę w stanie ją wykorzystać należycie....

 

 

pozdro dla wszystkich

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ćwiczonka z tym walorem? Jest jakiś tutek w sieci czy to jakieś lekcje brałeś u Scotta Robertsona?

 

dopadłem DVD z gnomona autorstwa Robertsona właśnie o renderowaniu, jak się przerobi całość to naprawdę daje sporo... polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim

 

sobota wolna od uczelni i pracy no to działamy... ;-)

 

 

troche póz ołówkiem na rozgrzewkę:

 

 

21-12-13_1_zps1d4ff144.jpg

 

21-12-13_2_zpsa5747ab2.jpg

 

21-12-13_3_zps84500ab0.jpg

 

21-12-13_zps191fb4c0.jpg

 

takie cos zrodziło się w mojej bańce podczas uczelnianych tortur zwanych filozofią.... ;-)

 

enviro_zpsb7d0e89b.jpg

 

a tu mały over w psie:

 

enviro__zpsf53cca60.jpg

 

no i anatomia dalej:

 

berta_kneeling_01_sk_zpsc23f78cb.jpg

 

berta_kneeling_01_zpsa41d0775.jpg

 

1jj1_zps4feca9d2.jpg

 

 

2bcbe52de6_zps14d03874.jpg

 

64_zpsb4c354dc.jpg

 

no i zamówiona wiedza wreszcie dotarła to sie pochwalę... ;-)

 

20131221_205154_zps5882e314.jpg

 

teraz to trzeba bedzie ruszyć w kopyta... ;-)

 

no i jeszcze takie co nie co na koniec

 

5_zps16520d33.jpg

 

pozdro 4all ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzięki Piret za koment, tak się składa że własnie kolor do tej pory raczej omijałem bo nie czuje sie w nim zbyt komfortowo a uczenie sie wszystkiego na raz jakos nie specjalnie mi wychodzi... :p

 

troche ostatnio podziałałem tradycyjnie czyli ołówkiem to wrzucam... ;-)

najwiekszy problem to dla mnie poki co portrety i uchwycenie jakiegokolwiek podobieństwa wiec portrety poszły na pierwszy ogień...

 

20131229_200023_zps570b17f3.jpg

 

20131229_195925_zps7a1835e9.jpg

 

20131229_195705_zps160f38c4.jpg

 

20131229_195729_zps96512f8e.jpg

 

20131229_195810_zps0c17a654.jpg

 

20131229_195827_zps6ff45f4c.jpg

 

20131229_195835_zps47467dab.jpg

 

20131229_195847_zps5b033159.jpg

 

20131229_195856_zpsa3ea6898.jpg

 

 

tutaj juz takie bardziej ilustracyjne rzeczy, w przyszłości na pewno do nich wróce zeby je podmalować także wszelkie uwagi mile widziane... ;-)

 

20131229_195910_zps73fe73ac.jpg

 

20131229_195955_zps49e2b2c9.jpg

 

2_zps545df12b.jpg

 

6_zps427b12ff.jpg

 

5_zps10ba446c.jpg

 

mimo ze miecz u boku tego "samuraja -dzika" jest kompletnie zle narysowany to jestem dosyc dumny z tej ilustracji... :P

 

7_zpscc71d9aa.jpg

 

dzisiejsza martwa:

 

martwa_zps55fd7206.jpg

 

plus dzisiejszy portret z refki oczywiscie... troche sie nad nim nameczylem, blur poszedl bo chcialem wykonczyc ten obrazek a nie chcialo mi sie calych wlosów mazac... :P do tego teksturka skóry na twarzy jakby sie kto zastanawial...

 

3_zpsd244170d.jpg

 

ver 2

 

3__zpsa74d10fe.jpg

 

 

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza praktyka...

 

studium kompozycji Sargent

 

compositionstudy_sargent6_zpscdb14637.jpg

 

pozy

 

nowe_zps3de8fe72.jpg

 

i portret pewnie nie zgadniecie czyj... :P tak czy siak teraz widze ze kolory kompletnie do bani, z wlosami mam jeszcze problemy... o proporcjach i podobieństwie do oryginału nie wspomne.... niemniej mini progres wyczuwam.... trzeba bedzie czache kupic... ;-)

 

 

scrlett_zps0860c532.jpg

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, bardzo fajnie że Twój rozwój jest świadomy (mówisz o własnych postępach i wadach, to mi się podoba).

Widać że lubisz robić wykończone rysunki które doprowadzasz do maksymalnego wykończenia i bardzo fajnie.

Myślę że najlepsze dopiero przed nami, a więc czekam na więcej. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello wszystkim

 

dzieki Swiezy za koment, staram się właśnie jakoś tak w miarę świadomie do tego wszystkiego podchodzić... na końcu wychodzi tak ze czego bym nie zrobił to uważam że jest do bani.... :P

 

troche anatomii i koloru dziabnąłem:

czacha...

 

 

skull_zps212ca286.jpg

 

 

ciutkę anatomii:

 

andthewinneris_zpsefe29cec.jpg

 

12_zpsa68ba570.jpg

 

pozy poszły, na chwilę obecną wydaje mi się że nieźle chwytam gest, nawet w fazie szkieletu nienajgorzej to wygląda, ale w koncowym etapie z mięśniami wszystko się sypie, trzeba będzie się na jakies porządne zajęcia z rysunku postaci zapisac, bo niestety ale rysunek na ASP to jakas kpina ... :-/ in minus: proporcje latają i jeszcze z miesniami trzeba powalczyc, portrety - osobny topik...

 

 

5-01-14_zpsb0306298.jpg

 

 

bazgroly_zpsaf879b75.jpg

 

chcialbym w niedalekiej przyszłości zrobic jakas ilustracje koncept rycerza, no to nieco rysuneczków co by wyobraźnie nieco nakarmic... :D

jakos rysunek mam wrazenie najlepiej mi idzie...

 

 

armor_zpsfc1e1b9c.jpg

 

armor2_zpsdf3c9d83.jpg

 

 

no i jedziem z kolorem, troche kompsów z fotek...

 

compsfromfotos_zps1afc9f1d.jpg

 

no i na koniec... po niedawnym level upie przysiadlem do filmików Shaddiego i przyznam szczerze ze mnie mocno zainteresowala jego technika wiec postanowilem zrobic cos niecos w podobnym stylu... a więc w pierwszym przypadku sie mi dosc mocno rozjechaly kolory, ale byloby lepiej gdybym sie warstwami nie bawil... :-/ ale za to wydaje mi sie ze ksztalty i kompozycje w miare chwycilem... malowanie / uproszczenie skał to jakis koszmar, niezle mam problemy z pokazaniem formy jak nalezy co widac ponizej cholera, p.s. brusze Shaddiego calkiem spoko sa tylko trzeba by sie nauczyć nimi posługiwać jak należy... :D (nie żebym ja umiał)

 

 

121_zps4e6c6cc3.jpg

 

 

w drugim przypadku wydaje mi sie ze kolorki nieco lepiej poszly, choc skaly nieco zbyt jasne, celowo podnioslem nieco horyzont bo sie dziad stykał z wierzchołkami skal co mnie nieco nerwowało... ;-) za to kształty i kompozycja rowniez chyba nie tak zle, celowo rowniez fale w centrum obrazka nieco zmienilem co by jakis focal byl... :D

 

2_zpsbf0a0033.jpg

 

 

wszelki feedback pożądany...

 

pozdro..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super! tylko dwie uwagi

jak robisz studia koloru to ważniejsze są relacje ciepła/zimna od samej barwy.

w tych studiach anatomii myśl od największej formy do najmniejszej najpierw np całe udo (pomyśl przy okazji gdzie jest bok uda) nawet fajnie jest po ustaleniu pozycji zmienić udo w prostopadłościan żeby mieć cały czas świadomość gdzie jest bok uda, gdzie przód, gdzie tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kefas dzieki, polecam sie za to zabrać, moim zdaniem sporo pomaga

 

motyl dzieki za porade, troche to ustalanie formy problematyczne jak sie studium z fotek robi, jednak to nie to samo co rysunek z natury, ale na pewno sprobuje zastosowac to o czym piszesz... z tym kolorem to tez z pewnoscia wezme to pod uwage, narazie bardziej myslalem w kategorii "zeby ten kolor chociaz przypominal to co tam jest... :P"

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ciśniesz, widać ducha Safadiego w tych landscapeach :).

 

Wydaje mi się, że twoje prace dużo by zyskały gdybyś bardziej różnicował krawędzie (mówię tutaj o soft edge, hard edge, lost edge i kilku innych, których nazw nie pamiętam - zrób research w necie).

edges-in-painting.jpg

 

Nie wiem z jakiej książki od anatomii korzystasz, ale wydaje mi się, że tyle przerażających nazw mięśni trochę utrudnia sprawę na początek. Przede wszystkim skup się na ich grupach, kształtach i tym, za co są odpowiedzialne.

Polecam ci: http://www.amazon.com/Figure-Drawing-Invention-Michael-Hampton/dp/0615272819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DraxMustHurt dzieki za feedback, o tych krawedziach tuz niedawno cztalem w Alla Prima jak sie nie myle, ale jakos nie przyszlo mi do glowy to zastosowac przy tylu niedociągnieciach jakie sie w moich pracach pojawiaja... ;-)

tak czy owak drodzy chlopcy i dziewczynki, wrzucam swieze koncepty nad ktorymi siedzialem ladnych pare godzin (czyli zarwalem cala nocke ogolnie mowiac).... piszac to nie spie juz ponad dobe i jeszcze troche minie zanim pojde w kime, tak czy owak pomimo niezbyt imponujacego efektu jestem z siebie cholernie dumny ze siadlem nad tym o 23 wieczorem i cisnalem az do konca do bodajze 5 rano... ktos powie "6 godzin i tylko dwa koncepty...??!! " ..... owszem... taki jestem powolny... ale szedlem na jakosc wiec mysle ze moglo byc gorzej... :P osobiscie wole ten skalisty koncept, ten w nocy jest zwalony jak nie wiem... wszelki feedback mile widziany...

p.s. wpierw jechalem walorem a potem nakladalem kolor, jakos dziwnie mi sie to robilo, strasznie nienaturalne to dla mnie wiec kolorki srednio wyszly a racej blado... :-/

 

concept1-ready_zpsa97de145.jpg

 

concept2-ready_zps1121ce9a.jpg

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim, trochę sie za siebie wziąłem ostatnio , że aż czasu na upload nie ma.. :P

 

 

 

mounbtains_zps01d8009c.jpg

 

 

111_zps0dd53626.jpg

 

 

próbuje nieco z renderowaniem materiałów popracowac, fajna zabawa w sumie, ale wciaz nie do konca mi to wychodzi... :-/

 

sdasd_zps8b6bd240.jpg

 

 

studium z foty, gol tutaj to szlifowanie skilla jesli chodzi o malowanie w PS-ie no i sam render w sumie, nieco sie kształty rozjechały, ale najgorzej tez chyba nie jest.. ;-) p.s. twarz odpuszczona świadomie, z tym muszę osobno popracowac... :P

 

 

1_zps3a110edf.jpg

 

ref:

 

Priestess - 1

 

 

 

 

studium mistrzów, a co.. :

 

studyoftheday2_zps71966016.jpg

 

 

21_zpsecb9c273.jpg

 

 

 

no i gwóźdź programu, trzeba cos do portfolio zacząć strugać, a w zamiarze ma to byc na poziomie w miare pro, na tyle na ile mnie stac offcourse.. :P Liczę na jakieś wskazówki od bardziej doświadczonych osób co do kompozycji zanim zabiorę się do malowania... generalnie skłaniam się ku opcji kiedy gość wisi przybity ... aha, szkielet bedzie zastąpiony kobietą - zabójcą (no niezbyt oryginalne.. :-/), uzyłem szkieletu zeby ustawić pozę no i potem do anatomii tez się przyda.. :D

 

 

womankiller_comps_zps85acc47f.jpg

 

pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajna ta babka w prześcieradle :P szczególnie odwłok mi się podoba.

Szkice do folio też ok, dla mnie 4 najlepszy ale aż się prosi żeby tą stopę na głowie mu opierała albo jakoś chociaż smyrała pod brodą :)

Pozdrawiam!

 

Ps. Przebrnąłeś już przez Imaginative Realism? Jak to oceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajna ta babka w prześcieradle :P szczególnie odwłok mi się podoba.

Szkice do folio też ok, dla mnie 4 najlepszy ale aż się prosi żeby tą stopę na głowie mu opierała albo jakoś chociaż smyrała pod brodą :)

Pozdrawiam!

 

Ps. Przebrnąłeś już przez Imaginative Realism? Jak to oceniasz?

 

dzieki, w sumie ciekawy pomysl z tą głową, musze to przetestowac... dzieki.. ;-) "Imaginative Realism" tylko pobieznie przejrzalem... zapowiada się ciekawie choc mysle że "color & light" jest dużo lepszy... w tej chwili koszę "framed ink" i "How to Draw" Robertsona takze ciężko się z wszystkim na raz ogrnąć... ;-)

 

dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

portret z foty, troche probowalem stylizowac na wzór Wojtka Fusa, mysle ze nie wyszlo najgorzej, no ale podobienstwo do oryginalu lezy, jedynie co mi sie podoba to zastosowanie roznych krawedzi: ostre vs miękkie, naprawde mysle ze praca nieco zyskala na tym. Za to wiecznie sie nie moge z tymi przeklętymi oczami ogarnąć... zdaje sie ze to kwestia praktyki.... feedback mile widziany

 

strangelycompeling_zps476374d9.jpg

 

 

 

ref:

 

http://www.pinterest.com/pin/56787645274399249/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

"poczyniłem" troche nowych rzeczy, na początek maly szybki eksperyment z custom shapeami:

 

city_customs_zpsbcfd7e7d.jpg

 

trochę tradycyjnie:

 

222_zpsf3e74512.jpg

 

Mały research...

 

soldiers_zpsfe35a386.jpg

 

Studium mistrzów: Frazetta

 

frazetta_zpsa87067de.jpg

 

Kuciara:

 

kuciara_zps951ec045.jpg

 

Sargent:

 

sargent_zps341319f2.jpg

 

Wszelki feedback mile widziany.... ;-)

 

p.s. ktoś tu jeszcze bierze udzial w Art Campie..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

troche nowych pracek w zwiazku z artcampem ;-)

 

martwe

 

7_zps2f873b09.jpg

 

5_zpsdf96565c.jpg

 

4_zps918bcf26.jpg

 

szkice

 

sketch2_zps34abd9f0.jpg

 

sketch4_zps4076854f.jpg

 

sketch3_zps8343c85d.jpg

 

i troche mieszane sprawy, czyli studium z filmowej stopklatki i zaraz potem szkic bazujacy na kolorach ktore sie udalo podlapac dzieki temu

 

sukiyaki-western-django_zpsabbbcfe3.jpg

 

szkic

 

sketch2_zps264f335e.jpg

 

serenity1_zps549da159.jpg

 

szkic

 

sketch1_zps48161432.jpg

 

aliens_zpsb4583890.jpg

 

szkic

 

sketch4_zpse406220c.jpg

 

sketchesss_zpsd5249c74.jpg

 

visual library

 

SKETCHVISUALlibrary_HI_zps7e7f207a.jpg

 

i na koniec koncepty postaci ktore poczynilem zeby sobie utrwalic to czego sie nauczylem przy rysowaniu uzbrojenia

 

character_CONCEPTS_HI_zpsbcafd669.jpg

 

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności