Skocz do zawartości

Challenge Corner 40 <2/2012>. SONDA


miriam

Głosuję na:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję na:

    • Rotcore
      19
    • adamczykarts
      13
    • karola-j
      13
    • ZiN
      2
    • rice
      5
    • Itsuma
      2


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: CONCEPT/ILUSTRACJA

TEMAT: "Słowiańskie Demony" by Urbanboogie

 

 

 

 

 

TYP: Concept Art / Ilustracja

 

Widzę że tematy typu concept art / ilustracja cieszą się niesłabnącą popularnością, więc nie będę silił się na oryginalność i psuł zabawy ;) Tym razem proponuję zmierzyć się ze słowiańskimi demonami. W końcu i my mamy w swoim bestiariuszu prawdziwe perełki, przed którymi wiele germańskich strachów uciekłoby z podkulonymi ogonami.

 

Jako inspirację podrzucam krótką listę z wikipedii i zachęcam do samodzielnych poszukiwań:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...owiańskie

 

Byłoby fajnie, gdyby demony się nie powtarzały, myślę że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. A może zapragniecie zilustrować jakieś lokalne zjawy, charakterystyczne dla Waszych regionów? Do prac dołączcie krótki opis prezentujący Wasz wybór. Powodzenia!

 

 

 

 

 

TERMINARZ:

START: 12.02.2012 r

KONIEC: 29.02.2012 r

Głosowanie: 02.03.2012 - 05.03.2012

 

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

 

Pisząc w wielkim skrócie cieszy nas fakt, iż w tej edycji znalazło się wiele ciekawych prac. Poniżej wszystkie nominowane pod głosowanie:

 

ChC40_07.jpgChC40_08.jpgChC40_09.jpgChC40_12.jpgChC40_13.jpgChC40_14.jpg

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wahałem się między pracą Rice i karola-j, karola-j fajnie dojrzały malarski skill, Rice trochę bardziej w stronę komercyjną,w pozytywnym znaczeniu, jednakże kadr niezbyt mi pasuje. Rocore zdecydowanie najoryginalniejsze podejście.

Ostatecznie mój głos na karola-j. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, jak by ktoś miał ochotę zerknąć na jeszcze inne wizje tego całego słowiańskiego tałatajstwa, to akurat pojawiła się całkiem ciekawa pozycja :) Zdaje się że już wcześniej gdzieś mi mignęła ta okładka - i to jeszcze zanim wymyśliłem temat, więc na pewno nie pozostało to bez znaczenia na jego wybór. Ale też nie była to żadna wyrachowana kampania reklamowa, bo nie znam chłopaków i nie mam udziału w zyskach :D (chociaż teraz, po wszystkim, to na nowy ołówek albo jakąś odpimpaną gumkę chlebową mogliby odpalić...! :E)

 

http://www.digart.pl/aktualnosci/13486/Digartowicze__Pawel_Zych_i_Witold_Vargas.html#.T1KkrIGylvw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o... a to heca... dzięki wielkie za wygraną i przyjemny temat... naprawdę mała różnica głosów także gratuluję równieź Tobie karola-j i adamczykartsowi, fajna wyrównana walka, szkoda tylko, że tak mało forumowiczów się angażuje w rozstrzygnięcie bitwy, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim ukończonego tematu, ale oczywiście największe gratki dla zwycięzcy Rotcore oraz jego najbardziej oryginalnego i dynamicznego ujęcie tematu oraz karola-j za malarskość i wyrównaną walkę o głosy :)

I przychylam się także do słów Roctore - szkoda, że tak mało osób bierze udział w głosowaniu.

Pozdrawiam, Artur.

Edytowane przez arturadamczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności