Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i dzięki za odwiedzenie mojego tematu. Maluję od kilku miesięcy, rysuję nieco dłużej. Na max3d znalazłem się by otrzymać rady i wskazówki od lepszych ode mnie (btw. wielki szacun dla całego grona max3d, wasze prace niekiedy wprawiają mnie w ślinotok). To tyle w ramach wstępu, nie żebym nie chciał o sobie opowiedzieć, tylko wolę żeby działo się to przy okazji wymiany postów ;).

 

Jeszcze raz dzięki za czas i uwagę, liczę na was;).

 

Poniżej kilka pracek (wnętrze i portrecik skończone, reszta raczej szkicowo, ale z zamiarem dokończenia).

 

 

archerx.jpg

 

 

fromuphigh.jpg

 

portrecikt.jpg

 

interiorrp.jpg

Edytowane przez Zgoor
Dodawanie miniatury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tom może ja poradzę z detalem. Kiedy robię detal mam w głowie dwie rzeczy.

1. Detal to mniejsze figury na większej figurze, które tak samo jak ona mają swoje światło, rzucają cienie itp. To figury rozmieszczone na większej oświetlonej powierzchni

2. Detal jest w pewnym stopniu powtarzalny, jeśli mamy dużą ilość np wypukłości, na płaskiej powierzchni, mniej więcej w tym samym miejscu to prawdopodobnie będą one podobnie oświetlone ( trzeba z tym uważać, żeby nie spłaszczyć obrazka i wystrzegać się kopiuj wklej ) Generalnie bardzo pomagają textury np z CG textures, ale nigdy nie wolno ich zostawić jako normalnej warstwy mieszania, obowiązkowo malujemy na texturze, dopasowujemy światło itp itd.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mi się przypomniało, jeśli nie textury to różne pędzle, tak jak na naramienniku pani w brązowej tonacji i potem w zależności od potrzeby po tych śladach z różnych pędzli jedziemy jeszcze okrąglakiem, podkreślamy blinki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności