Skocz do zawartości

SONDA TSP #139 – Pieśń lodu i ognia


Dla kogo Żelazny Tron?  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dla kogo Żelazny Tron?

    • OmeN2501
      13
    • arlekin
      0
    • CUKIERASS
      0
    • guqffa
      0
    • Pinokio
      1
    • Frank600
      0
    • PietrasPete
      1
    • JakkaS
      8
    • thirdeye
      1
    • Bombadil
      0
    • GrzegorzPrzybys
      29
    • Bedyk
      10
    • Uriel
      2
    • sucharek
      3
    • badfood
      1
    • Florian P
      2
    • resh
      0
    • Kalberos
      0
    • karola-j
      5
    • lulek
      0
    • dranoel
      2
    • AniaEm
      6


Rekomendowane odpowiedzi

OmeN2501

 

speed_24.jpg

 

----------------------------------------

 

arlekin

attachment.php?attachmentid=85211&d=1332332915

 

--------------------------------------

 

CUKIERASS

winteris.jpg

 

-------------------------------

 

guffqa

sansaj.jpg

 

-------------------------

 

Pinokio

beznazwy9i.jpg

 

----------------------------

 

Frank600

jeffreyx.png

 

------------------------------

 

PietrasPete

speedgraotron.png

 

-------------------------------

 

JakkaS

28ahtab.jpg

 

-----------------------

 

thirdeye

sp139a.jpg

 

---------------------------

 

Bombadil

graotron1.jpg

 

-----------------------

 

GrzegorzPrzybys

innnitspmae.jpg

 

----------------------------

 

Bedyk

graotron1.jpg

 

------------------------

 

Uriel

dragon_lady_by_bloodcor-d4tt95m.jpg

 

---------------------

 

sucharek

snowrw.jpg

 

----------------------------

 

badfood

trongv.jpg

 

----------------------------

 

FlorianP

gamek.jpg

 

--------------------

 

resh

pliotspjp_rnnphsp.jpg

 

-----------------------

 

Kalberos

jezdzcy12.jpg

 

-----------------------

 

karola-j

speed4n.jpg

 

--------------------------

 

lulek

branihodor.jpg

 

 

-------------------------

 

dranoel

tywinlannister1.jpg

 

-------------------------

 

AniaEm

 

other_girl02.jpg

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

beny - zgadzam się. sorry za wrzucenie tej pracy AniEm. Od następnej edycji proponuję bardziej restrykcyjnie. max 2h - jak ktoś przekroczy i się przyzna to out. Nawet zabawa powinna mieć swoje zasady.

 

Narazie zrobiłem notkę przy tej pracy dla głosujących. Ankiety już teraz nie zeedytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

heh, może trzeba pomyśleć nad zmianą nazwy ? Z "Tygodniowy speedpainting" na " Speedpaintinguj z Grzegorzem Przybysiem" :P No ale masa fajnych prac, brawa dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Pinokia za... odwagę.

 

Ojej, dziękuję :) Wnioskuję, że wypadłem najgorzej, ale grunt to zabawa, a mi to wystarcza :D Kiedyś tam może będę mieć cień szans na rywalizację z tymi którzy tutaj się pokazują. Głos na OmeN'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, dziękuję :) Wnioskuję, że wypadłem najgorzej, ale grunt to zabawa, a mi to wystarcza :D Kiedyś tam może będę mieć cień szans na rywalizację z tymi którzy tutaj się pokazują. Głos na OmeN'a :)

 

Pinokio wcale nie, ale żeby nie robić tutaj bałaganu, napisałem do Ciebie w wątku z Twoją teczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny - zgadzam się. sorry za wrzucenie tej pracy AniEm. Od następnej edycji proponuję bardziej restrykcyjnie. max 2h - jak ktoś przekroczy i się przyzna to out. Nawet zabawa powinna mieć swoje zasady.

Miałeś się nie spinać. Wyszło jak zawsze. Przypominam, że jeszcze 2 osoby 'przyznały' się do przedłużenia czasu. Ile się nie przyznaje?

To znaczy ile? Wg mnie zmieściła się w czasie -siedzimy metr od siebie.

 

Z reguły olewam takie sytuacje, w tym wypadku głupio wyszło, ponieważ zaproponowałem jej to forum i branie udziału w eventach.

Ileż to roboty zaproponować tryb pracy: Piątek, godzina 17:55 -podaje temat prac, 19:35 -zamykam wątek. Czysto i przejrzyście.

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto tu się spina?

AniaEm sama napisała, że przekroczyła czas i nie nalega aby umieścić ją w ankiecie ale zawsze się musi znaleźć jakiś samozwańczy adwokat :)

 

"Miałeś się nie spinać. Wyszło jak zawsze."

widać bardzo dobrze znasz Grzegorza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę rysować swojego spida 3 godzinki i się przyznam a i tak będę w ankiecie, bo to tylko zabawa ;) wiadomo, że nie ma dramy jak ktoś minimalnie przekroczy czas i nigdy nie było, ale granica być powinna bo inaczej TSP będzie można przemianować na TP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazube - WTF? Skoro AniaEM twierdzi że się nie zmieściła i z tego co powiedziała na początku poważnie przekroczyła czas pracy to po co w ogóle wywlekasz ten temat? Wykazałem dobrą wolę że zamieściłem ją w ankiecie bo to jest w końcu zabawa, ale nie musiałem tego robić.

 

TSP jest jakie jest, trwa od 140 edycji więc chyba spisuję się całkiem dobrze. Były wałkowane inne jego formy i miały więcej wad niż to co jest teraz.

 

"Miałeś się nie spinać. Wyszło jak zawsze." - a tego to już zupełnie nie rozumiem. Kim Ty do diaska jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem w czym macie problem - jeżeli jest umowa na 1,5h to malujemy 1,5h, a nie 2h czy 3h. Jasne - jest to zabawa, zupełnie jak granie w piłkę nożną, ale jak nagle kilku z graczy zacznie grać rękami to gra zaczyna tracić sens i może zniechęcić pozostałych co grają zgodnie z zasadami. Prostym rozwiązaniem jest zapisanie po 1,5h stan pracy na danym etapie i kończyć poza konkursem umieszczając osobny link. Ocenie podlegałaby tylko praca mieszcząca się w ramach czasowych i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim muszę być aby przedstawić swoją opinie?

"Wyszło jak zawsze." -miałem na myśli _polskie fora_ Nie bierz tego personalnie do siebie.

Kazube - WTF? Skoro AniaEM twierdzi że się nie zmieściła i z tego co powiedziała na początku poważnie przekroczyła czas pracy to po co w ogóle wywlekasz ten temat? Wykazałem dobrą wolę że zamieściłem ją w ankiecie bo to jest w końcu zabawa, ale nie musiałem tego robić.

...zgadzam się. sorry za wrzucenie tej pracy AniEm.

Zaczęłam kolo 21:00 dzisiaj, z drobnymi przerwami skończyłam przed chwilą. Mimo, że się w czasie nie zmieściłam to i tak pokazuję.

Szczerze mówiąc pracę robiłam z ogromnymi przerwami i nie licząc warstw "dopieszczania" myślę, że sam obrazek zajął mi mniej niż 1,5 godziny :-) Ale szanuję zasady i nie mam zamiaru wykłócać się o to czy ta praca ma być zaliczona do głosowania czy też nie, także problem rozwiązany ^^

Sytuacja jest prosta. Przynajmniej 3 osoby przekroczyły czas a jedna dostaje po głowie... mimo, że nie nalegała na umieszczenie jej pracy w sondzie. Zgadzam się aby trzymać się zasad, tylko wyszło tak jakby byli 'równi' i "równiejsi".

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu. Pan przyszedł i się coś piekli.

 

Od przyszłej edycji myślę, że od 15 min przekroczenia czasu w górę prace są wyautowane z konkursu.

Uczestniczy liczą sobie czas, a nie mówią, że robiło się około 3h ale w środku były "duże przerwy" ,"małe przerwy" etc.

Póki co jedyna praca którą tak naprawdę ciężko stwierdzić ile ale na pewno mocniej została przekroczony limit czasu, została oznaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazube. Z tego co widzę AniaEm tekst:

 

"Zaczęłam kolo 21:00 dzisiaj, z drobnymi przerwami skończyłam przed chwilą. Mimo, że się w czasie nie zmieściłam to i tak pokazuję."|

 

 

Napisała o godz 23:37 jak pokazuję wpis na forum. Czyli 2h i 37min. Nie widziałem żeby kto kolwiek tutaj przekorczył czas aż o tyle?

 

To od 21 do 23:37 z drobnymi przerwami? Czy tak jak później napisała z "ogromnymi przerwami?"

Za dużo jest tutaj domysłów i kombinowania. Ja machnąłem na to ręką i wrzuciłem pracę i tak ale jak widzę częstsze są głosy sprzeciwu, że to niedobrze się stało. Chciałem pójść na kompromis i wrzucić zaznaczając. ale też jak widać wszystkimi nie dogodzisz. Także sorry dude, ale chyba AniaEm nie zrezygnuję z bytności na tym forum dlatego, że ma specjalną notatkę przy swojej pracy.

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Grzesiem. W miarę możliwości powinno się przestrzegać ustalonego czasu. Jeśli nawet dana osoba się nie przyzna, widać kiedy znacznie przekroczy 1,5h. Tak jest z AniaEm. Poza TSP nie mam nic przeciwko jej pracy (klimatyczna, bardzo dobrze wykonana), ale w tym wypadku umieszczanie jej rysunku w ankiecie jest nie fair w stosunku do reszty uczestników, którzy starali się przestrzegać limitu.

Zabawa zabawą, ale miejmy równe szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

chill

miłość, radość, i rysowanie

 

tsp to zabawa. Przynajmniej jak tak to odbieram. Wtedy brak jakiegokolwiek głosu na moją pracę mniej boli....

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam głęboki wdech i wydech. Oglądając wywiady ze znanymi grafikami myślę sobie: "Jacy to pogodni i odstresowani ludzie!".

Skąd tu takie napięcie? Może jakieś nagrody ukryte w tsp rozdają? Porsche jakieś, czy wczasy na Bali?

Człowiek się przyznał, Grzesiek oznaczył, każdy wie, o co chodzi.

Następnym razem pewnie się nie powtórzy.

Podobne pieniactwo zniechęca ludzi do zabawy w pewnym innym popularnym serwisie. Karola coś o tym wie.

Pomysł Grześka na 15 minut marginesu jest niezły - szczególnie dla frajerów, którzy muszą zrobić przerwę na fajka lub dwa (tak, to o mnie). Reszta to nasza uczciwość.

Jeżeli zaś znajdą się tacy, co chcą stracić dwie noce dla chwili chwały i nie postanowią o tym informować - to raczej ich problem.

 

Przemówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment ...to liczy się tylko czas gdy pióro dotyka tabletu ...no bo jak odrywam to odpoczywam, myślę, zastanawiam się ...czasem gdzieś się dotknę, ale nie rysuje...czyli robię przerwę ...o matko ...nie ....znów równowaga wszechświata została zachwiana

przestańcie to śmieszne jest żyły wam na knykciach popękają z tych nerw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności