Skocz do zawartości

Lucky Day Forever


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miejscami trochę się ciągnie, ale ogólnie bardzo fajna animacja. Chociaż jak człowiek się zastanowi to poniekąd już teraz się robi tak, jak na tym filmie, więc pod tym kątem już miło nie jest. Tak czy siak zobaczyć warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować ukończenia.

Ciekaw jestem w czym animowane.

Jak Chasdiel napisał: miejscami się dłuży. Można by spokojnie wywalić pewne rzeczy, pewne przyśpieszyć i skrócić całość. 10 minut to by było idealne. Animacja kuleje, ale cóż poradzić. Rysunki teł całkiem ładne, szczególnie te w mieszkaniu głównego bohatera.

Coś też nie szło się zdecydować, czy ma być po PL, czy po ANG?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animka świetna, muzyka też. Temat .... jak temat :)

 

....się robi...??? zostało zrobione... jest i działa....!!!

Szkoda że nie działa to na "zaproszenia" tak jak w filmie, tylko wdrażane jest na siłę, a Ci co się opierają zostają ostro spacyfikowani.

 

If you want a vision of the future, imagine a boot stamping on a human face - forever.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomieszanie języków i zagwarantowanie angielskiego dla "wyższej" kasty to świetny pomysł moim zdaniem. W ogóle w filmie jest masa genialnych smaczków, niezłe teksty i dawno nie dałem się wciągnąć w w necie w animację ( a już szczególnie polską ) bez zmęczenia na kilkanaście minut. Tym razem się udało. To zdecydowanie na plus. Kawałek dobrego filmu. Dużo dobrego życzę w obiegu festiwalowym. Film zasługuje na szeroki odbiór.

 

Na minus jednak banalne i płaskie zakończenie. Film obiecuje więcej i po przeczytaniu komentarzy spodziewałem się więcej, a tu w sumie puenta na poziomie anarchistycznego fanzinu, która nie wytrzymuje jako podsumowanie tak ładnie i tak długo budowanego klimatu.

 

Ogólnie, jak na nasz ogródek to i tak wyjątkowy kawałek filmu.

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zakończenie zupełnie na miejscu.... ześlizgnięcie się z tematu ...bez fikołków i fajerwerków, pozostawiające odbiorcy na własne przemyślenia... to nie reklama nie ma powodować szczytowania i wytrysku z portfela....:)))

odbiorca od początku do końca nie musi być w obezwładniającej trzęsiawce... wolniejsze momenty tu krytykowane są właśnie po to żeby odnieść się do samego siebie nie opuszczając filmu...!!!... zapomniane działanie ale może wróci....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie uparles na te reklamy dziadku3d, dlaczego tak nie jezdzisz po producentach kosiarek albo malarzach sniennych. reklama ma reklamowac tak jak kosiarka kosic, nikt tutaj chyba nie porownuje jej do formy artystycznej.

co do zakonczenia, to sie z Toba zgodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek3D - raz napiszę, chociaż o tym już kiedyś wspominałem. Ja bym nawet chętnie popolemizował, starł się na argumenty, pogrzał w ogniu dyskusji, tylko, że nie nadaję w tym narzeczu. Nie dam rady dyskutować z kimś kto nie czyta ze zrozumieniem ( lub udaje, że nie czyta ze zrozumieniem ) , a następnie pisze również niezrozumiale ( co jest być może zamierzoną zagrywką, a być może wynika ze zwykłego niechlujstwa - efekt ten sam ). Dziadku3D, proszę Cię, zacznij pisać w języku człowieka. Chciałbym móc Ci odpowiedzieć.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoję na dwóch nogach... piszę po polsku bez anglojęzycznych naleciałości... coś tam pokazuję tworząc masę różnych obrazów... które w starciu z odbiorcą spoza max3d działają poprawnie... jest oczywiście taka możliwość, że patrząc na to wszystko naokoł dłużej niż większość z tu obecnych po prostu straciłem człowieczeństwo... a przynajmiej stało się to "człowieczeństwem imaczej"

od tego co mnie otacza....:))).

 

Baggins... zawsze ceniłem to co zrobiłeś pokazując "Katedrę"... że można bo dostaliśmy ogrom możliwości i tylko kreatymność nas ogranicze i nareszcie wszyscy będą się mogli spełnić...prawdopodobnie był to powód, że zacząłem robić swoje odczłowieczone i mizerne technicznie produkcje... i to są ich wady... natomiast dzięki własnej bezradności i kompromisom które muszę sam zdefiniować są to produkty spójne w konwencji....:))). Mam zaczęte 2 nowe filmy... ale ciężko mi będzie je skończyć bo trudno liczyć aby ktoś miał pomagać "człowiekowi inaczej"... no ale tylu Brutusów przeciwko mnie.... ale może się uda.

 

CzAk1.... bardzo dziękuję ten wynik dla mnie to janajwiększe błogosławieństwo.... drużyna podwórkowa przegrała z reprezentacją Brazykii.... 0:1.... dziękuję....!!!

 

no i najważniejsze ...cieszę się, że właśnie pod tym filmem rozmawia się z odczłowieczonym.....:)))))....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna animacja. Mam to samo, aż się zdziwiłem, że wciągneła mnie na te paręnaście minut i się nie nudziłem.

Dowód na to, że można poważnie, można zagrać na emocjach i skłonić, choćby na chwilę, do przemyśleń a przy tym nie iść na żadne techniczne kompromisy. Zrobiła na mnie wystarczające wrażenie, bym parę godzin po obejrzeniu jeszcze myślał o tym w jakiś sposób. Gratulacje dla twórców.

 

Mnóstwo smaczków.

 

Dobry diss na MTV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko znaczy że objawił nam się zdolny reżyser, skoro potrafił wszystkich utrzymać w ciekawości i napięciu i nawet niektórym zostały jakieś wnioski w głowach po seansie. mi animacja średnio się podoba, jak już ktoś napisał, czasami mocno kuleje, i nie mam wrażenia ze taka jest konwencja ale że coś się nie do końca udało, podobnie z dizajnem postaci z wyższej kasty, jakoś mi to nie leży, no ale to są tylko środki do celu jakim jest zrobienie dobrago filmu a to się udało, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film jeszcze raz. Naprawdę te 16 minut nie zauważyłem, kiedy minęło. Wyłapałem natomiast w napisach końcowych Pawła Piechnika. A byłem ciekaw czy jest w kraju, czy wyjechał.

 

W każdym bądź razie faktycznie mało takich filmów. Gratulacje dla autora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności