Skocz do zawartości

Challenge Corner 44 <6/2012>. REGULAMIN I TEMAT


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

TYP: CONCEPT/ILUSTRACJA

TEMAT: z listy tematów ... by max3d users

 

 

 

 

 

TYP: Concept/Ilustracja

Opracowanie jednego z n/w tematów technika dowolna jak również typ dowolny.

Temat1:

plywajace miasto ( mozecie wybrac ciecz 'po' lub 'w' jakiej mogolby sie poruszac, bo mozna tez pokazac miasto np podwodne )wazne zeby bylo mobilne.

Temat2:

własna, bądź oparta na mitach wizja powstania świata.

Temat3:

Wieża wyznań- miejsce, do którego trafiają ludzie tuż po śmierci, a zaraz przed sądem bożym. Jest to twór o własnej świadomości, półbóg, dający odpowiedzi na dręczące pytania, które zadajemy sobie przez cały swój byt na ziemi (Jaki jest sens mojego życia? Co by było gdyby..? itp.).

 

 

TERMINARZ:

START: 06.06.2012 r

KONIEC: 30.06.2012 r

Głosowanie: 01.07.2012 - 05.07.2012

 

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

 

 

 

REGULAMIN :

 

* Udział w ChallengeCorner może brać każdy.

* Aby wziąć udział w ChallengeCorner wystarczy być tylko posiadaczem konta na www.max3d.pl

* Założenie własnego wątku w dziale ChallengeCorner deklaruje tym samym chęć w nim udziału.

* Wątek należy założyć nie później niż tydzień przed zakończeniem tej edycji ChallengeCorner.

* Nazwa wątku powinna brzmieć:

 

Chc.44: ZListy by XXX

 

 

 

 

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich

może poddać głosowaniu.

* Zachęcamy do jak najczęstszego postowania kolejnych postępów ze swojej pracy. Więcej informacji to większa popularność.

* Obrazy mogą być stworzone w programach graficznych do obróbki grafiki2D (np: Photoshop, Gimp, Painter, etc.), jak również w technikach tradycyjnych(olej, akryl, ołówek etc.). Wątki zawierające grafikę 3D będą usuwane.

 

* Wersje finalne obrazków wraz z krótkim opisem (max 3-4 zdania) oraz znaczkiem w załączniku, (typu: finish, koniec, fine etc. ,) Proszę umieszczać w pierwszym poście swojego wątku.

* Dodatkowo Proszę umieszczać podlinkowane miniaturki dla prezentacji pracy o rozmiarach 180px x 295px w Pierwszym Poście wątku

 

* ostatniego dnia, lub pierwszego po zakończeniu pobieramy obrazki tylko z pierwszego postu i zapisujemy je w nowym wątku gdzie użytkownicy będą mogli obejrzeć prace i oddać na nie swoje głosy. Prace z innych postów niż pierwszy nie będą brane pod uwagę.

* Postowanie prac zaczętych wcześniej lub będących przedmiotem innych konkursów jest niemile widziane i nie dozwolone.

 

* Prace nie spełniające wymagań tematu nie będą brane pod głosowanie.

 

* Zwycięzcą może zostać nawet 1 osoba, która ukończy swoją pracę zgodnie z założeniami danego tematu oraz będzie spełniać jego wymogi, w takim przypadku Sonda NIE Będzie ogłaszana.

 

 

//ILUSTRACJA

 

* j/w

 

//CONCEPT

 

* obowiązkowo minimum jeden dodatkowy rzut na obiekt.

* obowiązkowo przynajmniej jeden powiększony detal/fragment z obiektu

* Pod pracą wskazany jest opis uzupełniający obrazek. (np. na czym się bardziej skupiliście, co z opisu najbardziej wpłynęło na taką, a nie inną interpretację tematu)

 

//KOMIKS

* zachowanie jednolitego stylu plastycznego i wyglądu postaci,

* ścisłe trzymanie się opisu,

* układ i rozmiary kadrów dowolne, należy jednak zachować kolejność

z szablonu (czyli chronologię mówiąc krótko)

* użycie wszelkich referencji jest bardzo wskazane

* zalecany format A4 300dpi, na forum pokazujecie A4 72 dpi.

* prace najlepiej zacząć od szkicowego rozplanowania kadrów i zamieszczenia takiej formy na forum

* w pracach można wykorzystać wszelkie wyrazy dźwiękonaśladowcze oraz inne elementy składające się na ten rodzaj.

 

//PLAKAT

 

Na plakacie oprócz właściwej grafiki powinny się znajdować:

- tytuł filmu

- obsada, przynajmniej głównych aktorów (oczywiście mogą być wymyśleni)

- reżyser, itd ...

- data premiery filmu czyli: xxx data zakończenia ChC xxx

//MATTEPAINTING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niom tak na moje oko ino dzisiaj i finish lub jeśli kolega Bombadil zdąży to do jutra wieczór.

 

jako że mamy teraz okres wakacyjny i nie ukrywam że z czasem może być u każdego krucho ;), proponuję wzorem zeszłorocznym 2 bój. Jeden temat podzielony na 2 części /Concept i Ilustrację/ Suma punktów z obu wyłoni zwycięzcę. Co wy na to obywatelki i obywatele?

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za troskę ;D

Cholerka teraz wypadałoby zakasać rękawy i brać się do roboty, ale nawet pomysłu finalnego nie mam, więc proponuję stawiać sondę już jutro.

 

Co do propozycji wypowiadać się nie mogę jako już były uczestnik ;)

 

EDIT; Ale ze mnie egocentryk, nie pomyślałem o tym, że spora część osób jeszcze nie skończyła, moja propozycja jest nie aktualna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności