Skocz do zawartości

Nowy benchwell


matszklar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki.

Oto konfiguracja:

2x Xeon x5650 oc 4.4 Ghz , płyta EVGA sr2 całość ( płyta, procesory, grafika) chłodzona cieczą.

Tak na marginesie to konfigurację tę chciałbym sprzedać a ponieważ na dniach będę składał nową opartą na sr-x i 2x e52687W więc mam nadzieje poprawić ten wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczą się wątki, ale wydana kasa na całe liczydło. Intel ma wyższy zegar, a procki na szczycie tej listy są po 1900 USD za sztukę. Nie ma co wszczynać przebrzmiałych dyskusji wątek vs. ilość rdzeni itd. itd.Ciekawe jest jedynie to, jak „denna” architektura AMD chodzi razem z Linuksem,bo Intel tak nie reaguje na zmianę systemu, a Linuks jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgodzę się że pod względem ekonomii AMD wypada lepiej, co do systemu pozwolę sobie zauważyć iż moim skromnym zdaniem linux tak naprawde jest przyszloscią w naszej branzy (grafika, projektowanie). Co prawda nie zetknąłem się z win8 face to face ale z zapowiedzi jakoś wnoszę że albo zostanę przy 7 albo pójdę w stonę linuxa. Pare lat temu miałem krótką przgodę z ubuntu, obejrzałem, pomacałem ale co z tego skoro nie było wielu narzędzi (których używam) pod niego. Czas leci i proszę DRAFTSight jest na niego, maxwellrender, podejżewam że niebawem zobaczymy na niego też c4d, archicad, rhino3d- może się trochę zagalopowałem ale nie miałbym nic przeciw temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić naszym wynikiem w tym benchmarku.

Nasze wyniki to pozycja 2,3 i4 ... wśród maszyn które opublikoway swoje benchmarki , zdecydowanie lepiej od 4 procesorowych maszyn opartych o platformę AMD Opteron.

Jednocześnie jest to duży skok mocy w stosunku do naszej stacji 8 core opartej o Xeona e5-2689.

2x Xeon E5-2696 v2- czas 177s

2x Xeon E5-2689 -czas 260s

 

link http://www.maxwellrender.com/index.php/benchwell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności