Skocz do zawartości

Błąd podczas uruchamiania programu


Trix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak, zgadzam się z Moniem. Sprawdź czy podobne artefakty wywalają Ci czy to w grze komputerowej, czy w innym programie korzystającym z karty graficznej. Kręciłeś ją jakoś? Miałem jakiś czas temu bardzo podobny problem, okazało się że winna była pamięć na karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma błędów, komunikat wyraźnie wskazuje na błąd karty graficznej, błąd:

86876224076958499148.jpg

 

Wersja programu to 5 ALPHA.

Karta graficzna:

38299538636387604089.jpg

 

Prócz Sculptris korzystam z takich programów jak: Blender 6.3, 3d max 8 dla studentów oraz Wings 3D.

 

 

A jeśli chciałbym przeinstalować to mam takie pytanko, na stronie głównej sculptrisa wymagają podanai imienia, emaila itp. Ten program dalej jest darmowy czy już autor pobiera opłaty?

Edytowane przez Trix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina karty jak nic. Wiek i stare sterowniki. wejdź na stronę producenta i poszukaj najnowszych sterowników do twojego modelu.

 

Sculptris jest darmowy. Autor został zatrudniony przez Pixologic i jego program teraz należy do tej firmy ale pozostanie darmowy. Tylko taka kwestia że praktycznie zamrozili jego rozwój bo to darmowa konkurencja dla zbrusha, czyli nie opłaca im się go rozwijać.

Sculptris mieszka teraz tutaj: http://www.pixologic.com/sculptris/

 

PS. Podeślij mi na PM instalke tego blendera 6.3. ja ledwo co zainstalowałem 2.64. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli śmiga ci blender to w nim masz opcje sculptingu. Nie jest tak dobra jak sculptris, ale da się w nim wydłubać całkiem ładne rzeczy.

 

http://cgcookie.com/blender/2010/07/23/sculpting-blender-2-53/

 

Mimo to jednak polecam ci zainwestować w nową kartę grafiki. Jakiś Radeon za 300 złotych będzie już o wiele lepszym rozwiązaniem niż to co masz obecnie a jak byś mógł wydać 700 złotych na jakiegoś GForce serii 500 to zapewniam że otworzyłyby się przed tobą nowe możliwości. :)

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP&2xUP

Tak wiem, mam odłożone pieniądze ale one miały być na jakiś dobry tablet lecz karta grafiki nie tylko w obsłudze programów graficznych mi utrudnia.

Przede wszystkim programuję w OpenGL i niestety uczę się w starszych wersjach OGL :\

Chyba będę musiał wstrzymać się z tabletem i kupić tą kartę graficzną :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności