Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: kolsga szkicownik

Member
    Awatar Kolsga
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    I finish ! ;)

"Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu." ( Król Julian)

teczka 2D
    / blog

Smuggler of good links
    Awatar Coyote
    Podziękowania

Domyślnie

bardzo udana praca :)
    z ciekawości wykopałem twoją starą teczkę i jest naprawdę spory skok z miedzy tym a poprzednimi pracami, winszuje.

Member
    Awatar CUKIERASS
    Podziękowania

Domyślnie

ojj ładne te prace ładne- kreska, lekkość wysztko mi się bardzo podoba-super!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Świtne prace, bardzo malarskie, aż chciałoby się oglądać książki z takimi ilustracjami

Member
    Awatar ETA
    Podziękowania

Domyślnie

Świetne :D, przyszedł mi na myśl Skyrim.... tylko zamiast pochłaniać dusze smoka. Pani z ilustracji pochłania dusze kurczaka XD

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fajny ten finish, ale to co mnie powaliło to wersja szkicowa oraz pozostałe Twoje szkice. Genialne. Bardzo bardzo mi się podobają. Fajne kolory, światło, genialne pociągnięcia pędzla. Super.
    Powiedz coś więcej o sobie. Czym się zajmujesz? Pracujesz zawodowo jako concept artist? Kończyłaś jakąś szkołę czy jesteś samoukiem? Pisałaś, że to wszystko Photoshop. Jakich brushy głównie używasz? Jakie opacity w szkicach? Pytam, bo bardzo fajnie operujesz plamą.
    www.next-planet.com - NEXT PLANET Agencja Kreatywna / GRAFIKA / ANIMACJA / MUZYKA / COPYWRITING
    www.slazinski.net - moje prywatne portfolio

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

Genialnie malarski styl, mam nadzieje że i ja kiedyś go posiądę. ;)
    Pozdrawiam, Twój fan ;p
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Piret
    Podziękowania

Domyślnie

Piękne kolory, bardzo mi się podoba. "Achy i ochy" nad malarskością. Z niecierpliwością czekam na kolejne prace :)

Member
    Awatar Kolsga
    Podziękowania

Domyślnie

O rany! Aż zaniemówiłam, bardzo dziękuję wszystkim za komentarze i za umieszczenie pracy na głównej stronie, straśnie mi miło :>

coyote : Dzięki ! Chociaż mam świadomość, że jest jeszcze wiele przede mną ;)

cukierass : Dzięki ;)

genitalius : Dzięki wielkie ;) No może kiedyś, kto wie, jak szczęście dopisze to taka książka zaistnieje ;)

A właśnie, tak rikoszetem, wiem, że w róznych krajach bywają takie czasopisma które promują różnych artystów w dziedzinie prac digital paintingu ( ilustracje, koncepty, speedy itd.. ) i mimo poszukiwań no nie mogę trafić na czegoś takiego w Polsce. Czy istnieje takie coś ? Jeżeli tak to dajcie znać, idę i nabywam :D

ETA: Hehe no nie pomyslałam o Skyrimie, muszę koniecznie wreszcie kiedyś w niego zagrać. A co tam smoki, dusza kurczaka to przynajmniej kilka leveli wyżej ! A jak !

mallow : O jej, no bardzo dziekuję. Ile pytań :D

Hmm to może tak... chyba zapisuję się do tej grupy ludzi, którzy po szkoły czy studiów poszli w inną stronę i pokręconymi drogami stali się samoukami digital paintingu :D W moim przypadku, studiowałam grafikę warsztatową za granicą i przez kilka lat odstawiłam kompletnie jakiekolwiek rysowanie nie widząc dla siebie w tym przyszłości aż doszło do mnie, że przecież jest sposób by połączyć pasje i pracę : świat gier, prac cyfrowych i ilustracje. Od tej pory samouk pełną parą od samych podstaw. Gdy zorientowałam się ile pracy mam przed sobą by dać sobie szansę to codzienne, od mniej więcej 3 lat, ćwiczę co wolna chwila i nie ma opcji żeby sobie odpuszcić. Pracuję jako freelans, do nie dawna głównie robiłam tłumaczenia co pozwoliło mi tak gospodarować czasem żeby móc ćwiczyć, powoli budować portfolio i mieć co włorzyć do garnka :D Praca jako concept artysta czy ilustratorka jest celem no i wreszcie wszystko zaczyna się układać w tym kierunku z czego niezmiernie się cieszę \o/

Tak jest, wszystko w photoshopie. W zasadzie najbardziej używam podstawowe brushe, czyli okrąglaki, te same ale spłaszczone, charcoale i kilka bardziej fikusznych z teksturką. Mam oczywiście kilka ustawionych z opacycją na piórko jednak ostatnio bardziej używam twardych brushów ( bez żadnych wariacji z opacycją) z połączeniem z miękką gumką ( a tu opacycja na piórko). Jeżeli kogoś to interesuje mogę postarać się zrobić proces takiego szkica, chyba łatwiej będzie pokazać niż wytłumaczyć słownie :D

Swiezy: No bradzo mi miło ale jest dużo o wiele lepszych ode mnie w tej sztuce, trzeba być ich fanem nie moim :D I jasne że dojdziesz do tego jeżeli masz taki cel, przy dobrej ilości pracy absolutnie nie widzę powodu czemu miałoby się nie udać.

Piret : Dziękuję bardzo, postaram się w krótce wrzucić coś nowego ;)
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu." ( Król Julian)

teczka 2D
    / blog

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

Genialna teczka, piękne prace kolorki miód dla oczu naprawdę szacunek i czekam na coś nowego tak w skrócie nie lubię się rozpisywać:P. Pozdrawiam
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów