Skocz do zawartości

Teczka Vol. 2


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie jako okładka spełni swoje oczojebne zadanie ;) .. . patrząc jednak od strony samej ilustracji obraz jest deko płaski ze względu zastosowania tego samego waloru cienia i nasycenia koloru na pierwszym i ostatnim planie

 

na pierwszym twój obraz z samym walorem ..na drugim moja szybka podmalówka

 

pozdro..

l1wq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom... masz rację można było to lepiej rozplanować, ale powiem Ci że mocno spłaszczyłeś obrazek swoją podmalówką (szczególnie rejon od wulkanu do wodospadu po lewej stronie) a walor w miejscach których zaznaczyłeś wcale nie jest taki sam, kolor na tych skałkach jest ciemniejszy i cieplejszy niż w najciemniejszym miejscu na chmurkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rosik.

Fajny konceptowy stwór i szkicory wyżej ! Tylko czemu tak mało ? :P

dajesz więcej takich przyjemniaczków :)

Może w innych ujęciach albo pokazać z jakimiś unikalnymi zdolnościami siania terroru i zniszczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpu Dzięki za komentarz ! rzeczywiście nie jest za dobrze, szczególnie w tych z andromedy z postu #122 pocieszyć się mogę że są one z mniej więcej dwóch lat wstecz... a z tą jaszczurką też coś nie tak ? bo ona jest świeża :|

 

nowe szkice:

4ea01529653503.55fd4b7a88544.jpgb5957229653503.55fd4b7a86c21.jpg41255230148283.561564580a87f.jpg

Edytowane przez rosikowski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do postu 127. Generalnie przegiąłeś z detalem- zobacz, że prawie każdy dobry design ma miejsca spokojne i miejsca z detalem. U ciebie wszystko jest nim przesycone przez co oko nie może odpocząć i nie ma punktu zaczepienia. Te dwa mniejsze mechy już mają to lepiej zrobione moim zdaniem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poza mysleniem warto jeszcze pocwiczyc. Nie bardzo wiem co sie dzieje w pierwszym ale drugi ma uklad miesniowy jak dwunozny. Zarowno przednie konczyny jak i klatka piersiowa. Z taka budowa nie jest w stanie funkcjonowac, bo jest to mega nieefektywne przy poruszaniu sie na czterech konczynach. Dodatkowo umiesnienie klatki piersiowej jak w tym po prawej to ogromna strata kalorii w walce czy pogoni. Duzo ciezkich miesni odbierajacych dynamike i powiekszajacych bilans kaloryczny. Jeden z powodow dla ktorych nie widzimy ich w zoo jest pewnie taki,ze taki stwor by nie przetrwal. Mniej inspiracji okladkami Flexa wiecej zrozumienia roli miesni w egzystencji drapieznikow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf nom, z klatką piersiową pojechałem za bardzo, teraz widzę, a układ mięśniowy celowo był dany od dwunożnych tylko nie wyszło, może powinienem bardziej wyprostować wtedy takiegoż stwora

 

następne luźne eksploracje, ten u dołu też spartolony z układem mięśniowym dwunożnych

attachment.php?attachmentid=100339&stc=1&d=1446484983

 

a to niedzielna zabawa po święcie zmarłych,

attachment.php?attachmentid=100340&stc=1&d=1446484993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakbys np sciagnal sobie jakis szkielet z ukladem miesniowym czworonoga i oznaczyl miesnie posturalne. One w zasadzie nigdy nie rosna wiec majac je jakos obrysowane -lub ich czesci jak w czworobocznym gorna czesc - wiesz gdzie bedzie bestia nabywala masy, a gdzie uwypukli sie jedynie rzezba przy niskiej tkance tluszczowej i ciekiej skorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Galakty, do planszówki "zombie terror"

 

podstawa w modo, +masa fot + podmalówka, tak jak Shaddy Safadi nakazał

 

piotr-rossa-zlo-czai-sie-wszedzie-step-iii.jpg?1451468169

piotr-rossa-regroup.jpg?1451814381

attachment.php?attachmentid=100808&stc=1&d=1451852948

 

 

 

spitpaint (30 minut) kadr z Crank`a

attachment.php?attachmentid=100809&stc=1&d=1451853277

 

i to co lubię najbardziej, za mało i tak pracuję, ale coś tam dłubie po listopadowej depresji, ciężki ten freelance....

attachment.php?attachmentid=100807&stc=1&d=1451852937

attachment.php?attachmentid=100805&stc=1&d=1451852295

attachment.php?attachmentid=100806&stc=1&d=1451852363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwysocki dzięki! takie piękne miasto i wyjechałeś ? no coś ty ? ;)

PolakParafii no właśnie się obijałem od października do stycznia tego roku, taki depresykny okres miałem teraz coś zacząłem więcej dłubać, zlecenia się pojawiły i ogólnie jest lepiej.. generalnie pamiętajcie panie i panowie żeby nie żyć samą pracą i dla przyjemności koniecznie trzeba dla siebie robić, regularnie !!!

 

najlepiej tak o:

attachment.php?attachmentid=101116&stc=1&d=1454874483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jest coś nie tak z światłem na drugim obrazku. Jeżeli światło pada z góry i jest highlight na policzku, to czemu nie ma go na nosie? Można przypuścić, że jakiś budynek lub coś innego zasłania tą postać, ale jeżeli tak jest to czemu miecz (jego górna część) i włosy nie są w cieniu? Przepraszam jeżeli źle mówię. Chcę tylko pomóc :). Tak po za tym obie prace są MEGA! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę swoje trzy grosze co do cienia. Patrząc na cień padający od miecza czyta się, że źródło światła jest gdzieś w górze z prawej strony. Patrząc na cień od samej postaci czyta się, że źródło światła jest niemal na wprost bohaterki, nieco po prawej. Poczyniłam taki szybki szkic:

cien_.jpg

Założyłam, że prawdziwe jest źródło światła od cienia miecza - cień bohaterki trzeba poprawić tak, żeby nie był ani wyżej od niej, ani na równi z nią. Jeśli zachować drugą opcję oświetlenia, to wtedy cień od nadzianej głowy wyleci poza kadr. Mam nadzieję, że nie napisałam nic obrazburczego. Poza tym obrazki miodne, bardzo miło się to ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaniepokojony śmiercią digarta wracam dbać o polskie forum

nie było mnie dwa lata, więc po kolei od najświeższych... to u mnie słychać :

peter-rossa-sciss-jet.jpg?1518786896

peter-rossa-23-czerw-2017-step-2-sci-fi.jpg?1502873999

peter-rossa-space-bat.jpg?1516792153

peter-rossa-marsian-acid-test.jpg?1518900722

peter-rossa-corridor.jpg?1504171308

peter-rossa-20-02-2017-environment-design-painting-iiib.jpg?1503943192

peter-rossa-xxspace.jpg?1504171490

 

poniżej mały step by step ostatniego, tak podchodzę prawie do wszystkiego co tworze

peter-rossa-space-1.jpg?1480952059

 

czasami tylko maluję

peter-rossa-treees.jpg?1483981937

 

niżej taka średniawka

peter-rossa-fun-city-urban-base.jpg?1516818614

 

a co tam u was ? :D max3d.pl żyje i ma się dobrze widzę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności