Strona 1 z 83 1234561151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 825

Wątek: Teczka 2D Kalberos

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie Teczka 2D Kalberos

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Teczka 2D Update 2017 /4
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mateusz-michalski-skeligedet.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	30.1 KB
ID:	103997  
    Ostatnio edytowane przez Kalberos ; 31-05-17 o 17:24 Powód: Update

Member
    Awatar EthicallyChallenged
    Podziękowania

Domyślnie

Szkoda, że zakładasz nową teczkę, ja tam wolę jak jedna się ciągnie latami, można w jednym miejscu śledzić rozwój. Ale jak patrzę i porównuję ze starszymi to widać, że robisz postępy, zróżnicowana dieta *z natury/z wyobraźni/kopie* przynosi efekty. Dawaj dalej!
    >>>>But there's no sense crying over every mistake //
    >>>>>You just keep on trying till you run out of cake///

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

No świetnie że wróciłeś na pokład ziomek! idzie do przodu i jest bardzo fajny progres.
    Może coś z biurka też rzuć, brakuje mi jakiegoś studium martwej. ;)
    Pozdro
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

EthicallyChallenged tamtej teczki nie mam dlatego też założyłem nową .Pozdrawiam

Swieży Chciałem dodać ale limit jest 25 prac :P jak będę miał nową jakąś martwa to dodam aktualnie walczę z faktura skał i drzew, korzystam bo pogoda wróciła

żeby nie było ze pusty wątek to dodaje speeda

www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

No speed całkiem w porządku i taki wydaje się z thumbnaila a więc bardziej zaplanowany. ;)
    Trochę tylko relacje waloru po lewej i prawej ciemniejszych plam nie do końca pasuje. Ale jeśli sądzisz że jest ok zobaczymy co będzie dalej.
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

No masz racje Swieży tutaj coś nie gra w tym miejscu za ciemne miejsce . Dzisiejsze nudy, pozostawiam to w postaci WIP
    Ostatnio edytowane przez Kalberos ; 06-08-12 o 02:57
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar pumax
    Podziękowania

Domyślnie

czerwony anioł i wrak statku podobają mi się najbardziej :) fajnie się rozwijasz carry on :)!

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

No staram się, dużo ćwiczę praktycznie wszędzie zabieram ołówek i szkicownik. Cieszę się podarowałem tego anioła koledze bo mu się spodobał.Dalej jednak walczę z tym żeby nie używać czarnego 100 % i białego 100 % bo przy druku później są prace za ciemne tak jak i na niektórych monitorach.

Member
    Awatar Paweł Kaczmarczyk
    Podziękowania

Domyślnie

To ostatnie fajne, tylko drobne uwagi. Światło na kopułach - płaskie. Gdzieś krążą tutki jak wygląda oświetlona kula, zwykle maksymalny cień tzw "terminator" nie biegnie aż do samej krawędzi, tylko jeszcze gdzieś tam kula łapie światło. Ta druga kopuła też powinna być jakoś odseparowana - odbijałaby światło od ściany i kopuły za nią, teraz w cieniu się zlewa.
    Spokojnie można też dać mocniejsze subglowy pomiędzy poszczególnymi planami. No i ważna rzecz - luźny styl jest ok ale krawędzie powinny być lepiej zdefiniowane. Jak opanujesz światłocień to też swobodniej Ci będzie szkolić się w kompozycji, bo na razie trochę sztywno.

Te dwa długopisowe szkice bardzo fajne, swobodne.
    Przy tej okazji jeszcze jedną rzecz zauważyłem, wszystko rysujesz jakbyś rzutował na płasko, każdą elewację, każdy budynek. Spróbuj czasem coś pokazać w ciekawszej perspektywie. ;)

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

Ok dzięki za rady, posiedzę przy walorze i jeszcze poszukam jakiś refek .Pozdrawiam

P.S "Przy tej okazji jeszcze jedną rzecz zauważyłem, wszystko rysujesz jakbyś rzutował na płasko, każdą elewację, każdy budynek. Spróbuj czasem coś pokazać w ciekawszej perspektywie. ;)"

Staram się to zmienić... no ale tak jakoś się ustawiam zawsze na wprost, czas to zmienić bo śmierdzi monotonia :D

tu mam trochę staroci z inna perspektywa ale dalej to nie jest to :P

no i jeszcze trochę ołówka dokończone stare szkice i nowe ćwiczenia postać i faktura skał + strumień wody (masakra)

niestety nie bylem w stanie nic wygumkować bo szkice byle pokrywane lakierem do włosów dla utrwalenia.stad te błędy ale tutaj chciałem za pomocą paru kresek odświeżyć te pomysły

Ostatnio edytowane przez Kalberos ; 25-08-12 o 11:13

Strona 1 z 83 1234561151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów