Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, widać że rysujesz już od długiego czasu i postęp nastąpił od samego rysowania. To nieuniknione.

Z drugiej strony z tego co widzę unikasz rysowania kończyn itd. z naciskiem na pokazanie budowy anatomicznej.

A jak pokazujesz to widać faktycznie braki. Kolory, kompozycja itd. wyglądają inponująco.

Oczywiście uważam, ze masz duży talent. Jednak faktem jest ,że rysunki mogły by być znacznie lepsze. Wystarczy, że na tym etapie zaczął by je dokańczać jakiś wymiatacz...Efekt był by zabójczy.

Wiem,że można sobie gdybać. Ale chętnie zobaczę Kalberos jakiś rysunek w twoim wydaniu, który będzie dokończony. Piszę to serio, bez złośliwości. Oczywiście będę śledził Twoją teczke

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne prace. Podoba mi się kolorystyka, kompozycja i światło w tych szkicach. Teraz przydało by się przymusić i popracować nad tymi pracami jeszcze po parę godzin i spróbować jak najbardziej wykończyć. Działaj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystko przeczytalem ale nie chce mi sie każdemu odpisywać

 

 

 

wiec tak to sa prace 30 minutowe, speed painty, ćwiczeń itd nie chce mi się dodawać, cześć z tych rzeczy dodaje na swojego bloga a wypieszczonych prac nie mogę pokazać narazie bo jeszcze albo gry nie wydane albo książki nie wypuszczone, konceptów tez nie mogę pokazać

 

Co do wykończonych pracek to hmm chciałbym sobie tak dziergac na wysokiej rozdzielczości dłubać detal itd ale piperzyony ps pozwala mi pracować na niskich rozdziałkach bo na większej to juz nie jest przyjemność, robię pociągniecie i czekam az on zatrybi (mały pędzel) to jest tak początek ładnie ale jak zacznie się ścinać, wyłączam prace i odchodzę bo się mi już odechciewa w tym momencie

 

Pozdrawiam i idę rysować dalej brzydkie rzeczy więcej syfu macie tutaj :D http://kalberos.blogspot.com/

 

Telka dzieki

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że już kolor i kompozycję masz całkiem fajnie opanowaną, ale cały czas operujesz kształtem pod którym nie ma formy. Zobacz sobie serię Scotta Robertsona How to Render Matte Surfaces są tego chyba 3 części, naprawdę wiele daje do myślenia (a przynajmniej mi dało)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Telka

 

Mruk Bardzo fajne prace. Podoba mi się kolorystyka, kompozycja i światło w tych szkicach. Teraz przydało by się przymusić i popracować nad tymi pracami jeszcze po parę godzin i spróbować jak najbardziej wykończyć. Działaj dalej!

 

Stary zawsze jak znajdę czas wracam do starszych prac, to pozwala mi się zrelaksować( detalowanie)

 

Trochę nowego szajsu nie komercyjnego ( tego niestety nie mogę pokazać)

 

pizda+mozg.jpg

 

pierdolona+szmata+ze+szkrzydlami+eksperiment++digart+o.jpg

 

wersja wcześniejsza

 

Dark+angel+wersja+fin+inter.jpg

 

ragnar+d.jpg

 

 

 

a i jeszcze szkice w alchemy

 

marta+4.png

 

trochu+kreskow+alchemy.jpg

i drobny projekt z ziomem

 

323232ffdsgd+dfg.jpg

 

i autoportret w pidzamce

 

QGVUqgV.jpg?1

więcej rzeczy nie chce mi się lądować

 

cheers

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę staroci które wykonałem do gier albo książek na początku tego roku. Niestety nie mogę więcej pokazać

 

zacznę od tego co robiłem dla bardzo fajnej firmy Infinite Dreams

 

QfHaObs.jpg

 

następnie okładka do książki, pierwszy raz było mi coś takiego robić na tak wielkim formacie, nie było łatwo na starym sprzęcie ale dałem rady i to mnie cieszy.

 

Er2RGXj.jpg?1

 

link do książki http://dreamswydawnictwo.pl/zapowiedzi/ksiega-portali,produkt121/

 

tutaj jedna z kart dla Tequila Games, zrezygnowałem z tego projektu dlatego też jest jedna karta :D

 

VpXgIu6.jpg

 

 

hmm i parę nowości które robiłem dla siebie

 

D0MxUQ2.jpg?1

 

PTOVmDf.jpg

 

i takie coś jeszcze

 

 

 

ZgldknO.jpg

 

 

no to tyle narazie mam nadzieje że, będę mógł wkrótce się pochwalić reszta rzeczy nad którymi aktualnie pracuje

 

no i jeszcze speedy :D

 

3U5G4HV.jpg

 

cifzuzu.jpg

 

pozdro

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zbudowałeś nastrój i atmosferę tajemnicy w tej okładce do książki :)

 

Enviro w miniaturce wygląda jak fota , prawie się nabrałem ^^

Dostrzegam tam trochę szumu i może jakiś filtr ?

 

Przedostatni speed czyżby to John Snow z Duchem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braszłork fajny w obu pracach. Podobają mi się też szkice z alchemy. Nie wiem czemu, ale mi w tym zupełnie nic nie wychodzi :P.

W drugim koń wydaje mi się być bardzo potężny w torsie, ale na koniach się nie znam. Piszę co odbiera widz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności