Strona 3 z 83 PierwszyPierwszy 123456781353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 825

Wątek: Teczka 2D Kalberos

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Fajnie jak zwykle klimatycznie i hm widać że wkładasz w te prace swoje uczucia.
    Jedyne czego mi brakuje jeszcze solidnej pracy nad warsztatem. ;)
    Pozdrawiam
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

taki fan art jak zawsze licze na dobra krytyke

www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dwie kolumny z przodu jakoś mi tak nie pasują w kompozycji, robią jakąś taką sztuczną ramkę, (tzn mogły by być, ale są jakoś tak zbyt symetrycznie rozmieszczone).
    Jest płasko, walory na bliższych planach są takie same jak na dalszych. Jest światło słońca, ale brakuje jakiegoś światła dopełniającego z drugiej strony (np. błekit nieba), wydobyłoby to bryłę. Nie wiem czy ten chłop na skraju po prawej jest tam najszczęśliwiej umieszczony. Mógłby być bliżej i stanowić plan zero. Ale kolory mi sie podobają, na niebie całkiem fajna faktura malarska.

pzdr

Member
    Awatar AMBIPOZE
    Podziękowania

Domyślnie

Nie wiem czemu, ale na pierwszy rzut oka najbardziej przyciągnęła mnie lewa strona. Dopiero po jakimś czasie zobaczyłem assasina po prawej stronie który moim zdaniem nijako się tam prezentuje.
    "KEEP MOVING FORWARD"

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

Ogółem całkiem fajna pracka. ;)
    lewo z pewnością zbyt się zlewa, i za mała różnica pomiędzy walorem w pierwszym planie i następnym.
    Efekt słońca super, ale ogólnie kompozycja trochę mnie nie przekonuje, kolumny dużo zasłaniają w stosunku do całości pracy.
    Pozdrawiam ;)
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

dzięki chlopcy znajdę czas to postaram się to jakoś uratować, każda uwaga na wagę złota i przede-wszystkim mile widziana cenna na tym etapie .Z walorem na planach moze to wina tych filtrów które próbowałem ale mogę się mylić jeszcze raz dzieki biorę sie za robote
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Smuggler of good links
    Awatar Coyote
    Podziękowania

Domyślnie

rysunek ma potencjał :)
    moze bardziej w tą strone troche bardziej oklepane ale lepiej sie czyta :)

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

na początku tak miało być ale nie aż tak duży :P no ale postanowiłem ze będzie dodatkiem tylko do krajobrazu

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar ICE
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kalberos Zobacz posta
    na początku tak miało być ale nie aż tak duży :P no ale postanowiłem ze będzie dodatkiem tylko do krajobrazu
    jesli tak to niestety zabieg ten nie wypalil, gdyz chcac nie chcac jest on jakims punktem uwagi, ktory podswiadomie jest wazniejszy niz 2 duze kolumny. Tutaj masz przyklad, jak mozna zrobic dokladnie taki sam zabieg bez wiekszego zwracania uwagi widza na postaci, a skupiajac ja na krajobrazie/architekturze, jako definitywnie pierwszej/wazniejszej.

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

no teraz to widzę jak czarne na białym PS Pracka piękna i przejrzysta
    jeszcze jak było bez koloru i tych zmian :

Uprawnienia umieszczania postów