Strona 5 z 84 PierwszyPierwszy 123456789101555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 836

Wątek: Teczka 2D Kalberos

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ten galeon świetny, podoba mi się jaka różnica jest między paletą w galeonie i w postaci.
    Fajnie się dzieje. ;)
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Member
    Awatar Radix
    Podziękowania

Domyślnie

Wszystko fajnie, pięknie, ale ta postać taka nijaka. Co ona w ogóle ma zamiar robić? Tylko tak stać? Za sztywno, nie uważasz? ;D

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

Wiem zauważyłem to sam ale na późniejszym etapie pracy :P za bardzo skupiłem się na kolorze i na testowaniu nowego programiku.Kolejne Podejście wygląda tak ale to nie jest ostateczne

Ostatnio edytowane przez Kalberos ; 28-09-12 o 17:05
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar Piret
    Podziękowania

Domyślnie

Statek ma prześwietną kolorystykę- robi klimat. Przyjemnie się ogląda. Co do zakapturzonej postaci, to pokusiłabym się o dodanie koloru do stroju, więcej attachmentów, bo jest zbyt jednolity. Większe oddziaływanie światła niebieskiego i pomarańczowo- żółtego. Tło: uspokoiłabym pewne rzeczy lassem. Pozdrawiam :)

Member
    Awatar Radix
    Podziękowania

Domyślnie

Zmiana pozy odpada? Ta ręka z płomieniem jest tak na siłę zrobiona... Spróbuj w jej sytuacji trzymać rękę z ognistą kulą w ten sposób ;p Nie za długie to przedramię, tak btw? Gdzie się kończy ten łokieć?

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

sprawdzam rożne możliwe opcje, teraz chce przy tym troche dłużej posiedzieć no ale najpierw musze obiad zrobic .Pozniej moge sie bawic i eksperymentowac:D .Jak masz chwilke czasu to zrób overa :D
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

Piret: przy galeonie wyciskałem ostatnie poty 9 godzin przeszło . Staralem się to jak najlepiej odwzorować także ciesze sie ze sie podoba :D no i dzieki za drobne wskazówki

No to chyba tyle... nie wiem czy jest sens jeszcze ta prace męczyć, wole się zabrać za ćwiczenia kompozycja i perspektywa. kazda sugestia mile widziana .Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kalberos ; 30-09-12 o 17:52

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

Coś mi z balansem kadru nie gra. Masz 2 ważne elementy obrazka po lewej i kluczowy na środku. Ja bym wywalił ramię niewidocznego człowieka przed planem,a w ogóle to do takiego tematu najlepszy by był poziomy kadr.

Ładnie wytłumaczone: http://www.ctrlpaint.com/principles-of-design-balance/
    Ostatnio edytowane przez Lucek ; 28-09-12 o 19:40
    Mini folio "Sztuka bez dobrego rzemiosła jest tylko kaprysem twórcy. Nie dyskutuję o kaprysach."

Member
    Awatar Piret
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajny tutek. I mnie się przyda. Dzięki Lucek:)

Member
    Awatar Swiezy
    Podziękowania

Domyślnie

no no dzieje się, jak ogarniesz bazowe tematy to potem już tylko z refkami działać. ;)
    Moja teka
    -----------------------------------------------------------
    ctrlpaint.com

Uprawnienia umieszczania postów