Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

A co my mamy powiedzieć? :0. Osiągnąłeś już taki poziom że żaden z żuczków niczego nie doradzi. Co najwyżej może powiedzieć "awesome".

Należysz już "niestety" do tego typu użytkowników że to TY "powinieneś" wypowiadać się na temat prac innych, to i owo doradzać. Z powodów o których wspomniałem wyżej.

A że forum wymiera? Cała biała rasa wymiera. Dzisiaj rano sobie to uświadomiłem. Kiedy się obudziłem. W czasach kiedy byłem gnojem plac na którym mieszkam- tętnił życiem od dzieciarni, która bawiła się ochoczo w czasie wakacji. Dzisiaj dzieci jest dosłownie zero a za 20 lat będą sami staruszkowie. Postarajmy się żeby chociaż 3d max pl. zdziadział jako ostatni.

 

PS Najbardziej podoba mi sie ten hamerykański czołg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti dzieci, to u mnie tego biega spora grupka. Natomiast problemem jest to ze nie kopią w piłę, graja w klasy, tylko siedzą (część już w okularach ) przy tabletach, telefonach i łatwo się domyślić co robią.

 

Wracając do tematu - sam się cały czas uczę , wciąż popełniam błędy jak każdy z nas, dlatego z nadzieją że ktoś coś mi podpowie co jeszcze źle robię, nad czym powinienem popracować, wstawiałem te prace. Niestety tutaj już nie ma nikogo, wszyscy siedzą na fb, instagramie dlatego kończę przygodę z tą teczką, digartem itp bo to już strata czasu, którego ostatnio mam co raz mniej dla siebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich prac, które wrzucałeś, najbardziej podoba mi się Hetzer, wyrzutnia rakiet Patriot i ten autobus (przekozak :)

Ogólnie - większość prac, które dopracowałeś prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na etapie szkicu bywa z tym różnie, ale ostatecznie jako klient byłbym zadowolony, otrzymując takie "finished 2d", jakie pokazujesz. Jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam :)  chociaż założyciel teczki pewnie juz tutaj nie zagląda.

Wlasnie przegladnalem cala teczkę i szczerze polecam. Większość linków nie wygasła, wiec bardzo fajnie można zaobserwować progress autora :) Chociaz Kalberos zmagał się z wieloma problemami, osiągnął światowy poziom, teczka jest bardzo inspirujaca. Może znajdziecie tu cos dla siebie tak jak i ja to zrobiłem. Wytrwałość to jedna z wielu rzeczy jakie tutaj znajdziecie.

Ps. Szkoda ze większość teczek innych wymiataczy jacy zaczynali na forum juz nie działa 😞

pozdro 

 

Edytowane przez Myth
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 19:39, Myth napisał:

Odswiezam :)  chociaż założyciel teczki pewnie juz tutaj nie zagląda.

Wlasnie przegladnalem cala teczkę i szczerze polecam. Większość linków nie wygasła, wiec bardzo fajnie można zaobserwować progress autora :) Chociaz Kalberos zmagał się z wieloma problemami, osiągnął światowy poziom, teczka jest bardzo inspirujaca. Może znajdziecie tu cos dla siebie tak jak i ja to zrobiłem. Wytrwałość to jedna z wielu rzeczy jakie tutaj znajdziecie.

Ps. Szkoda ze większość teczek innych wymiataczy jacy zaczynali na forum już nie działa 😞

pozdro 

 

O stary, ale mi posłodziłeś 😄 Bardzo mi miło, pamiętam że nie było łatwo, ale nie żałuje. Ciesze się ze mogłem tutaj być , poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi z którymi do teraz mam kontakt a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, ze moje wypociny mogą komuś pomoc i go zainspirować.

Jeszcze raz dzieki za te słowa. Salute

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kalberos napisał:

Jeszcze raz dzieki za te słowa

Haha, to ja dziękuje :) pisalem szczerze. 

Wow czyli jeszcze tutaj zagladasz. Będzie jakiś update teczki może? Może jakieś smaczki ktorych nie wrzucasz na artstation i facebook? Osobiście jestem mega fanem twoich speedpaintow to co robisz w 30 minut... Ja w 30 minut to ledwo kwadrat wypoce i to nawet niezaladny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Myth napisał:

Haha, to ja dziękuje :) pisalem szczerze. 

Wow czyli jeszcze tutaj zagladasz. Będzie jakiś update teczki może? Może jakieś smaczki ktorych nie wrzucasz na artstation i facebook? Osobiście jestem mega fanem twoich speedpaintow to co robisz w 30 minut... Ja w 30 minut to ledwo kwadrat wypoce i to nawet niezaladny :) 

Dzieki. Jak znajde czas to chetnie, tylko ze z nim teraz ciezko:D a jak  juz go znajde to ogarniam powoli blendera 😄 Nie obiecuje ale postaram sie kiedys cos wrzucic. Pozdrawiam 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tutaj pięknie teraz 😄 mam nadzieje że pojawi się jakaś apka dla Maxa

 

Hejka, dawno tu nic nie wrzucałem, ale jako że dziś tutaj zawitałem do was, to wrzucę jakieś staroci, które i tak pewno większość z was już widziała na moich socialkach

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

proces:

 

https://www.youtube.com/watch?v=GdPdchieb6s

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

oraz jakieś speedy na rozgrzewkę, jak to mam w zwyczaju.  Niestety większość nowy rzeczy musi pozostac w szufladzie bo NDA.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kalberos
  • Like 11
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna teczka, bardzo inspirująca i motywująca do działania.  Właśnie skończyłem przeglądać od samego początku, i robi wrażenie. Świetne prace, ciekawe dyskusje, dużo przydatnych rad i linków, za które, jako osoba ”wracają do podstaw”, wszystkim serdecznie dziękuje. Marzy mi się taki postęp. Zazdroszczę wytrwałości. Do założenia teczki tutaj przymierzam się już od dawna. Bardzo dawna. Dzięki Kalberos za tą teczkę. To ogromnie motywujący kop w dupe żeby w końcu wziąć się na poważnie za pasje z przed lat, która kiedyś dawała mi tyle radości, a która została odsunięta w kąt i zasłonięta obowiązkami i wymówkami na "brak czasu". 
Długo mi zajęło zanim dotarło do mnie że czas się znajdzie, jak i znajdzie się motywacja. 🙂 oj za długo.

Mam nadzieje ze w końcu się uda to zmienić. 
Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam serdecznie!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lejeń napisał:

Świetna teczka, bardzo inspirująca i motywująca do działania.  Właśnie skończyłem przeglądać od samego początku, i robi wrażenie. Świetne prace, ciekawe dyskusje, dużo przydatnych rad i linków, za które, jako osoba ”wracają do podstaw”, wszystkim serdecznie dziękuje. Marzy mi się taki postęp. Zazdroszczę wytrwałości. Do założenia teczki tutaj przymierzam się już od dawna. Bardzo dawna. Dzięki Kalberos za tą teczkę. To ogromnie motywujący kop w dupe żeby w końcu wziąć się na poważnie za pasje z przed lat, która kiedyś dawała mi tyle radości, a która została odsunięta w kąt i zasłonięta obowiązkami i wymówkami na "brak czasu". 
Długo mi zajęło zanim dotarło do mnie że czas się znajdzie, jak i znajdzie się motywacja. 🙂 oj za długo.

Mam nadzieje ze w końcu się uda to zmienić. 
Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam serdecznie!

hmm... no i nie wiem co napisać, zatkało mnie. 

Trzymam kciuki za ciebie! i koniecznie zakładaj teczkę, jest tu masa zajebistych ludzi, którzy Ci pomogą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Teczkę założę napewno. Forum przeglądam od lat, ale jakoś nigdy się tu nie udzielałem, trzeba to zmienić. 🙂 dla własnego rozwoju, ale też po to co by dołożyć swą skromną cegiełkę do podtrzymania ruchu na tym świetnym, i jak na "polski internet", chyba jedynym tego typu forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i pracoholizmu się załatwiłem, przez co straciłem wiele fajnych projektów, jednak wciąż mam nadzieje że uda mi się z nimi kiedyś współpracować.

Jasik czas temu naszkicowałem sobie siebie w pozach do ćwiczeń, które staram się codziennie wykonywać na sam start, bo reszta dochodzi później i to juz kwestia tego co można a czego nie wolno.

Wstawiam te szkicuny tutaj z myślą że komuś się to przyda i ominie go to cierpienie i nie moc wykonywania pracy.

 

cwiczenia od1do33.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kalberos napisał:

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i pracoholizmu się załatwiłem, przez co straciłem wiele fajnych projektów, jednak wciąż mam nadzieje że uda mi się z nimi kiedyś współpracować.

Jasik czas temu naszkicowałem sobie siebie w pozach do ćwiczeń, które staram się codziennie wykonywać na sam start, bo reszta dochodzi później i to juz kwestia tego co można a czego nie wolno.

Wstawiam te szkicuny tutaj z myślą że komuś się to przyda i ominie go to cierpienie i nie moc wykonywania pracy.

 

cwiczenia od1do33.jpg

Dzięki za motywacje !  poranny rozruch już zrobiony! haha 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszny problem z tymi twoimi procreatowymi bazgrolkami - z jednej strony super, a z drugiej, no kurde, wielu tym bazgrolkom niewiele trzeba by wskoczyly na poziom odlotowej ilustracji. A ten kogut z przedostatniego szkicu rzadzi ❤️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BetiiX napisał:

Ja mam straszny problem z tymi twoimi procreatowymi bazgrolkami - z jednej strony super, a z drugiej, no kurde, wielu tym bazgrolkom niewiele trzeba by wskoczyly na poziom odlotowej ilustracji. A ten kogut z przedostatniego szkicu rzadzi ❤️

Dzieki 😄 sam mam z tym problem, moze to poprostu kwestia tego ze meczy mnie ten mały ekran przy malowaniu. Bo jesli chodzi o szkice to nie ma lepszego narzedzia do tego 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, szczególnie dwa pierwsze mają taki przyjemny klimat 🙂 Lubię takie obrazki w plamach bo pozostawiają trochę miejsca dla wyobraźni żeby wypełnić luki i zdetalizować a jak juzjest obrazek wykończony to jest ryzyko że coś nie siądzie i potencjał się zmarnuje 😛

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, bieda nie mam nic konkretnego do wrzucenia, no ale może to wystarczy 😄

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

a tutaj ten projekcik.

 

 

 

dorzucam jeszcze jakieś śmieszne szkice rozgrzewkowe

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

pozdrowki

 

Edytowane przez Kalberos
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Kalberos said:

bieda nie mam nic konkretnego do wrzucenia,

To jak po 2 dniach sprzątania powiedzieć gościom, przepraszam za bałagan nie miałem kiedy posprzątać 🙂

Super prace, jak częściej nie będziesz miał nic konkretnego do wrzucenia to też tutaj wrzucaj od razu 🙂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, KLICEK napisał:

no sztosiwa ziom 🙂 dawaj je do galerii tez 😄

Do galerii będę wrzucać jak ukończę tego wip-erka spacer.png

30 minut temu, Destroyer napisał:

To jak po 2 dniach sprzątania powiedzieć gościom, przepraszam za bałagan nie miałem kiedy posprzątać 🙂

Super prace, jak częściej nie będziesz miał nic konkretnego do wrzucenia to też tutaj wrzucaj od razu 🙂

 

15 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Super są te szkice budynków, dużo uroku w nich!

Dzieki panowie, jak bedzie wiecej takiego stafu to bede wrzucal skoro sie podoba

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie dziś mi fb podsunął arta, którego tu nie było. Jakoś się musiałem wyżyć, bo nie idzie wygrać tej wojny z tymi latającymi szczurami...

 

To tak na poprawę humoru spacer.png

 

BTW moja grupa discordowa jest zawalona robota, co powiecie na taka zabawę za pomoca tej stronki https://magmastudio.io/ 

Pozdrówki

Edytowane przez Kalberos
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności