Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę spoko.

Przyczepie się do czarów które trzyma w rękach. Konkretnie do tego jak rzucają światło.

Pomarańczowy fajnie oświetla dłoń i twarz (chociaż twarz trochę bardziej bym zaświecił), ale z zielonym jest już gorzej.

Sprawia wrażenie jakby "pomalował" ręke na zielono a nie świecił. Poza tym nie pożycza koloru żadnej powierzchni koło niego.

Wydaje mi się, że wystarczy dodać jaśniejszy zielony na dłoni ( analogicznie do tego jak to zrobiłeś przy pomarańczowym ).

 

Moje ulubione momenty:

To co sie dzieje po ciemniejszej stronie twarzy. Ten kolczyk czy cokolwiek to jest fajnie tam zaświeciło.

Bliki na złotych niciach na szacie. Niewiele a cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż ręka przeszkadza jego ramię, które sprawie wrażenie zbyt małego w porównaniu z drugim. Mówię o tym z jego prawą ręką, z zieloną kulą.

Ale jak napisał Rozpu, kolory i klimat są świetne. A to jest najważniejsze. Dobrze,że dokończyłeś tę pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość wiedźmina! stop wiedźminowi! precz precz!

 

a pozatym spoko ;d szczególnie ten z wiedzminem ! .. ... zaraz

 

 

ten drugi też byłby calkiem calkiem, ale ta zielona trawka po prawej - wtf? wszystko wygląda raczej na ryże i wyschnięte, a tu nagle taka oazka. mi samemu daleeeeeeko do realizmu, ale jakoś mnie to kłuje ;d

 

pozdr r rrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem super nowy na tym forum jeśli chodzi o konto ale zaglądam tu niezmiernie od kilku tygodni i twoje prace mnie urzekły można tylko przeglądać i każdą pracę podziwiać a już ten Wiedźmin na koniu to miazga ^^ sam zaczynam się bawić w DP i na razie jakieś speedy myślałem robić a twoje są co najmniej miażdżące mógłbym mieć prośbę i prosić Cię żebyś podrzucił link do pędzli z jakich korzystasz? Proszę o wyrozumiałość jeżeli takich pytań nie wypada zadawać ale jak pisałem jestem świeży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopy!!!

 

to na szybko

Mysz witam serdecznie w moich skromnych progach, wiesz z tą trawa masz racje, poprawiłem to już.

 

DPFantasy ja używam takich pędzli , kwadrat, prostokąt oraz okrąglak do lineartów i detali, bawię się kryciem i przepływem to cała tajemnica

 

a tymczasem coś co już dawno miałem zrobić do grupy fejsbukowej "Brainstorm". Inspiracja oczywiście Ghibli i Prace Coyote w tej tematyce.

Starałem się uzyskać podobną stylistykę i mam nadzieję że się mi udało. Rysując to relaksowałem sie:D

 

something_it_smells_by_kalberoos-d85tc67.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł :) Fajna chatka ilustracja jak do jakiejś bajki chociaż te zające bądź króliki są naprawdę mhroczne ;)

Naprawdę super się ogląda te prace może jakbyś miał troszkę czasu to zrobił byś jakiś mały step by step chętnie bym podpatrzył to i owo a najfajniej by było gdybyś wznowił swój kanał na youtube a może kiedyś byś sie pokusił o małą badź większą serię lekcji na wspomnianym youtube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już tłumaczę :) chodzi o to że nagrałeś 3 speedy narobiłeś mi smaczku że coś więcej się pojawi a od 6 miesięcy nic nowego nie dodałeś co mnie smuci bo myślałem że pomożesz mi stawiać pierwsze kroki w DP że będę mógł podpatrzyć to i owo u Cb a jakbyś się pokusił o jakiś tutorial i go wrzucił było by WSPANIALE! :D

 

Down: Tak :)

 

Ale jak nie masz czasu na więcej nagrywania to mógłbyś się czasem pokusić żeby wraz z końcem pracy wrzucić jakieś etapy :)

Edytowane przez DPFantasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ :D DZIĘKI miałem nadzieję że Cię namówię na kolejne nagrywanki ale ta Pani jest wspaniała :) nadawała by się do jakiejś gry bardzo by pasowała do Assassin's Black Flag :)

 

Gdzie mogę kliknąć Na Fronta? Bo jak na 30 minut to front musi być.

 

Haha już znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paniusia bardzo fajna, dawaj wiecej video (z czystej ciekawosci czym nagrywales?)

robotki dla klienta chyba nie ma co komentowac, bo wiadomo wg jakis tam wyznacznikow dzialales. kilka z tych obrazkow jest naprawde superncko zrobiona (np te greckie).

wrzucaj i dzialaj dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPFantasy to jest milość Arno Doriana glownego bohetera nowej odslony serii Assassin's Creed :D postaram nagrac sie dalszy etap

 

Bettix wideło nagrywalem camstasia studio wersja 30 dniowa i nawet sie spisał programik :D

Robotki dla klienta no tak ale zabawy przy tym bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to screen z cinematicu AC U tak . Elise będzie kończona dajcie mi czasu troszke, postaram sie nagrać dalszy proces powstawania pracy.

 

 

jadę z tymi speedami bo muszę się rozgrzać przed robotą

 

na tsp:

 

giant_speed_paint_by_kalberoos-d86bsq7.jpg

 

oraz moja ulubiona sztuka :D

 

godzinka planowo miało być 30 min ale nie wyszło :

 

r8yXJIg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności