Skocz do zawartości

Poznań do ataku!! :)


Kris_R

W który weekend robimy spotkanie?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który weekend robimy spotkanie?

    • 22/23 września
      2
    • 29/30 września
      9
    • 6/7 października
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkajmy się. Jak najwięcej osób. Chcę się rozeznać jakimi siłami i jaką mocą uderzeniową dysponujemy tutaj w Poznaniu. No i poznać niektórych z Was w końcu w realu, jakieś piwko wypić, pogadać zwyczajnie. Znajdźcie proszę chwilę czasu. To nie musi być długie spotkanie.

 

Czekam na propozycje terminów i miejsc. Mi pasuje praktycznie kiedykolwiek. Nagnę wszelkie inne plany pod to spotkanie. Jutro mamy piątek, potem weekend... może jakoś w okolicach weekendu 22/23 września? Żeby info się rozeszło i żeby ludzie zdążyli sobie plany ułożyć. To tylko moja propozycja. Może być inny termin oczywiście - także w tygodniu jakoś - nie koniecznie weekend.

 

Pozdrawiam i czekam na odzew!

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O :) Coś drgnęło :) Kto jeszcze chętny? Chcę się rozeznać, jaki potencjał tu mamy lokalnie i z kim na dłuższą metę nawiązać współpracę. Zbudujmy jakąś grupę uderzeniową. Mieszka w tym Poznaniu ktoś jeszcze z branży? Czy wszyscy do Wawy albo na zachód pouciekali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda pokazuje prawie jednoznacznie, że to spotkanie odbędzie się w weekend 29/30 września :) Liczyłem wprawdzie na większy odzew. Na fejsie info, tutaj sonda.. i raptem garsteczka osób na palcach jednej ręki :) No ale.. cieszmy i radujmy się - dobre i to.

Macie jakieś swoje ulubione miejsca na nasiadówę? Tylko, żeby dało się pogadać bez konieczności zdzierania sobie gardeł przy rozmowie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem forumowym zombie;), który wyszedł z nory pod X latach totalnej nieaktywności, z chęcią wezmę udział w spotkaniu, zwłaszcza, że działam co nieco w branży filmowo-chałturowej.

Poza tym jakiś czas temu przekonałem się do Blendera i powoli powracam do świata 3d:)

 

Edit: mi też Dragon pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem może być w Brogansie - też fajnie jest. Wiesz - nie jest ustalone - dogadujemy cały czas. Można zrobić dodatkowe głosowanie nad miejscem spotkania. Ale ja bym zostawił już tak jak jest, bo info o Dragonie poszło też na fejsie i nie chcę robić już zamieszania niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja bym się z chęcią wybrała poznać Was chłopaki, ale niestety w przyszły weekend wyjeżdżam, szkoda. Będę śledzić następny termin spotkania.

Tylko czy są jakieś kobitki z Poznania bo sama to pewnie bym siedziała przy stoliku obok,he,he,he. Pewnie sami wymiatacze, ale co tam najwyżej bym podsłuchała co mastery tam opowiadają :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem może być w Brogansie - też fajnie jest. Wiesz - nie jest ustalone - dogadujemy cały czas. Można zrobić dodatkowe głosowanie nad miejscem spotkania. Ale ja bym zostawił już tak jak jest, bo info o Dragonie poszło też na fejsie i nie chcę robić już zamieszania niepotrzebnie.

 

Pewnie, nie ma co robić zamieszania :)

 

Hej. Ja bym się z chęcią wybrała poznać Was chłopaki, ale niestety w przyszły weekend wyjeżdżam, szkoda. Będę śledzić następny termin spotkania.

Tylko czy są jakieś kobitki z Poznania bo sama to pewnie bym siedziała przy stoliku obok,he,he,he. Pewnie sami wymiatacze, ale co tam najwyżej bym podsłuchała co mastery tam opowiadają :-))))

 

O to bym się nie bał, na pewno męskie grono na pewno by się*Tobą zajęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyglądam mniej więcej tak jak na zdjęciu :) Nie jest to aktualne foto ale nie zmieniłem się zbytnio :) Myślę, że jeden stolik może być dla nas za mało.. :)

W razie czego po numer komóry uderzajcie na priva, jeśli ktoś ma wątpliwości, czy trafi itp. Jutro dzwonię zrobić rezerwację, bo to jednak sobota wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności