Skocz do zawartości

Cor Upp!


COR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Nazywam się Łukasz, jestem studentem architektury a dp zajmuję się w wolnych chwilach, Dorzucam na początek starsze prace, mam jeszcze do nich sentyment pierwszego Bamboo Fun;)

25b44d83.jpg[/img]

 

207371f7.jpg[/img]

 

adb547b5.jpg[/img]

 

3de0b89c.jpg[/img]

 

af8815d0.jpg[/img]

 

0fad4c85.jpg[/img]

na koniec dzisiaj prawie skończona ilustracja, prawie bo straciłem wenkę i pójdzie narazie na bok:P

 

 

edit: niech mi ktoś jeszcze powie jak się robi miniaturki, albo jaką rozdziałkę rzucać żeby dobrze się oglądało prace

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba tylko pierwsza praca jest sprzed roku potem przeżyłem zgubienie rysika, mniej więcej w sesyjnym czasie kupiłem nowy tablet, więc reszta prac to szkice robione w ciągu ostatnich dwóch miesięcy (nie chciałem śmiecić mniej znaczącymi rysunami i szkicami, je na bieżąco umieszczałem na blogu http://pansienkiewicz.blogspot.com/ )

W cartoony i ilustracje bawię się teraz, pomysły z bańki:). A i na uczelni zaczynam trzeci rok (jak mnie sesja nie doścignie:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka postaci z bańki kilkuminutówek

83dc1eb5.jpg[/img]

0cdcdf18.jpg[/img]

z tygodniowego speedpaintingu

439d4808.jpg[/img]

i coś mnie jeszcze z tymi rybami wczoraj naszło tuż przed zasnięciem

68e9e0e8.jpg[/img]

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ćwiczonka kilkuminutowych postaci i wyszło na to, że dwie pociąnełem na minut kilkadziesiąt także lądują tutaj. Jak wszystkie ostatnie prace rysunki w sketchbook pro/ ipad

motór

676f7c57.jpg[/img]

i browarek, (otwarta japa ponownie wyjszła ale co tam)

26e727e8.jpg[/img]

jak znajdę trochę czasu i skaner uzupełnie temat o rysunki odręczne

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię odświeżonko

pierwsze dwa wymaziane na ipadzie w sketchbook pro w wolnej chwili, a żeby nie było za pusto jeszcze kilka obrazków ze szkicownika wyłapałem.Sherlockcopy_zps90203a43.jpg[/img]

Golababacopy_zpscf44962b.jpg[/img]

4_zpsfa342fde.jpg[/img]

Untitled-1_zpsdc9aa63e.jpg[/img]

jakieś uwagi oczywiście zawsze się przydadzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Trochę się wczoraj ponudziłem w robocie i poćwiczyłem, kompo itd, co ciekawsze wrzucam:

na początek tradycyjnie, jakaś dziunia

Kkobita_zps3476f04b.jpg[/img]

scenki z robotami

Robot1_zps2b9c4461.jpg[/img]

 

Robot3_zpsa1f4f9d2.jpg[/img]

 

Robot2_zpsf0b6f964.jpg[/img]

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre szkice, pierwsze 2 wyglądają ciekawie, obrazek z stateczkiem ma miejscami zły value, ale to powinieneś sam widzieć.

 

Osobiście chętnie wysmażyłbym coś gotowego z pierwszego szkicu, za panną na skale. Choć i z dwójki dało by się coś wizualnie fajnego zrobić, ciekawa abstrakcja, ale sam szkic nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzisiaj dwa widoczki speedowe z różnej paki trochę i potworek namaziany na iPadzie w święta z racji, że do normalnego tabletu nie miałem.

katedra-Reims1_zps677d2c00.jpg?t=1365185867

 

 

 

planeta31_zps73cd0580.jpg?t=1365185831

 

 

530000_485441471509049_400576662_n_zps18a3c66b.jpg?t=1365185849

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę perspektywa pyska się posypała na moje oko. Albo widać to od góry i wtedy nie widać drugiej strony szczęki albo od dołu i nie widać góry głowy a oko znajdywało by się wyżej i było widzianą krawędzią głowy. Ustawiłbym go pod inny kątem (tak bardziej od przodu) bo tak zupełnie od boku wygląda trochę nudno. Fajne kolory i trochę głupio mi to mówić, bo sam z walorem mam problemy, ale wydaje mi się, że miejscami jest mocno przepalony. Rozumiem mocne światło, większy kontrast ale chyba nie aż tak. Bryłę też chyba trochę zgubiłeś na dole (i w innch miejscach też) przez to światło na krawędzi, której przecież tam nie ma przy okrągłym kształcie ciała smoka. Ale ja się nie znam więc niech poprawi albo potwierdzi to ktoś kto ma większe pojęcie teoretyczne niż ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle roznych stylow, ciekawe.

 

Technicznie jeszcze chwile potrzebujesz imo (pewnosci kreski, a to zaden problem; doswiadczenie samego max3d pokazuje, jak ludzie z czasem zamieniaja sie w bogow ilustracji/conceptow), ale duza wartoscia jest to, ze masz fajne pomysly, troche odjechane. Fajne sa te formy:

 

Robot1_zps2b9c4461.jpg

 

Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co od siebie mogę dodać to może dobrze by było gdyby ta dolna część smoka popadła w cień, który tworzyłby foreground, dodałoby więcej głebi. Gęba smoka coś nie teges, jak już napisane wyżej. Mam wrażenie, że nie do końca byłeś pewien efektu, który chcesz wywołać tego strumienia światła/magicznej wiązki, która pada w paszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo panowie za rady, gdy kiedyś będę kończył tego smoka na pewno się do nich zastosuje:)

A żeby nie postować bez obrazków to wrzucam takiego cfaniaka co go wymodziłem pomiędzy rzeczami na studia:

 

Beznazwy-3111_zps60604963.jpg?t=1367595360

 

aha i jeszcze się zabieram do zrobienia konkretniejszego obrazka o typku spadającym między wieżowce, broniącym się przez atakujące boty, w oddali widać statek matkę, będę wdzięczny za rady odnośnie kompo, nie chciałbym tego skopać na wstępie, jak narazie maznąłem coś takiego z iPadła na szybko

 

zdj1190cie_zps039fa69f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie ten glut-nos-psa wygląda dziwnie? :p Poza tym super ćwiczenie! Fajnie to wychodzi! Rekin z początku też fajny. Gdzie studiujesz architekturę? Ja skończyłam warszawską ^^ U mnie tak było, że 3/4 po drugim roku skończyło przygodę z rysunkiem. Nie daj się! :p Fajnie Ci idzie. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę w Gdańsku:)

Podziałałem trochę z tym rysunem i zmieniła mi się trochę koncepcja, pionowo jest chyba bardziej dynamicznie:)

wrzucam również wersję bez cienia, z samym zarysem zbroi, trochę ją umocniłem, z takiej spidermanowo lateksowej na bardziej Crysisową:P

scifimale_zps9822b19c.jpg?t=1368039985

 

 

 

scifi2male_zps8bccb7cd.jpg?t=1368040030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię rzeczywiście również dla próby wersję w nocy, bo jesteś kolejną osobą, która to podpowiada:) Jedyne co w wersji nocnej by mi się nie podobało to fakt, że musiałbym zrezygnować z tych błękitów na szkle a bardzo mi one odpowiadają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta praca ze smokiem!

 

Tez jestem za nocną wersją ;)

Wiem, że to wczesne stadium ale postaram się coś zasugerować.

W postaci możesz dodać trochę szumów na nogi(nawet trochę perspektywy powietrznej) i koniecznie jakiegoś motion blura.

Tło przyciąga zdecydowanie za dużo uwagi i mocno kłóci się z postacią o władzę nad obrazkiem ;)

Ogółem kompozycja jest trochę za ciasna.

 

Anatomicznie postać lepiej wyglądała na szkicu. Można bardziej się nim zasugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Experymentuje dalej, niestety teraz trochę czasu brakuje ale robie co się da:) Zmieniłem trochę kolortystykę wg rad, stwierdziłem że najlepszym wyborem między nocą a dniem jest zmierzch:)

 

scifi8ma1420e_zpsf86b5faa.jpg?t=1368279886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności