Skocz do zawartości

najtkriss


najtkriss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super klimat! Fajnie działasz tymi dopełniającymi, ale w całości brakuje mi jakichś subtelności i momentami wyczucia z saturacją. Bardzo fajny design tych budynków i sama stylistyka zaczyna być już Twoją charakterystyczną cechą :D Żeby nie być gołosłownym odnośnie tego wyczucia podlinkuje Pana, którego prace mogą Ci się spodobać. Rzuć okiem :)

 

http://www.noahbradley.com/

 

Pozdrawiam i czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fajnie namalowane!! Ale czepię się trochę do kompozycji ;) Otóż, chodzi o to, że wszytko jest skupione po lewej stronie.

Do perfekcji brakuje mi tylko odbicia postaci w poziomie :) Jak będziesz miał czas to bardzo proszę, żebyś spróbował tego zabiegu.

Z wielką chęcią zobaczył bym to w takiej formie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przede wszystkim brakuje wyczucia skali, miejscami liście i rośliny wydają się standardowo małe jak gdyby ten z założenia kolos był wielkości czlowieka, może jest to też wynikiem niekonsekwentnie poprowadzonego detalu albo za mało perspektywy powietrznej... kolor syty, wyrazisty, za bardzo oddaliłeś mu jego lewą rękę przez co teraz czyta się jakby miał obie rece ku górze tyle że ta druga jakas zniekształcona albo schowana nieco za nim/za drzewami na grzbiecie... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, macie racje ze zrypaną skalą i odpuszczeniem, powinienem był horyzont dać wogle na człowieku a nie żywiołaku, no ale nie chce mi sie już do tego wracać.

@polka dot babilon stary, tyle że go troche wyżej pobudowali :D

 

nastepna martewka, tym razem pod tytułem "who needs composition anyway"

martwa2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@COR twarze kiepskie, bo ja niestety ostatni raz o anatomii w liceum na biologii słyszałem. Wstyd sie przyznać ale te postaci są ciężko bazowane na zdjęciach kolegów.

 

@Pinokio temat był halloween mansion, to tak gupio bez dyńki nie? :D

 

To jeszcze jeden, pyraimd lord, ale zajął mi ładnych 40 min dlatego publikuje to tylko w Max-TiVi.. tfu, 3d.

lord-of-pyramids-web_zpsc8d0e462.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista prostota i jednoczesny detal, tak jakbyś maznął dwa razy a uzyskał mega wyostrzone wszystko, oczywiście wiadomo, że tak to nie wygląda, jednak jak dla mnie, wyśmienicie.

 

BTW: Widać duży progres co do czystości prac, wystarczy spojrzeć na 1 post.

Edytowane przez porrr13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności