Skocz do zawartości

[poszukuję] Kilka modeli, bądź model miasta


Gość Moize

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje modelu miasta gorzów (co jest raczej nie osiągalne), bądź modeli różnego rodzaju budynków w tym mieście. Chodzi mi o to aby były one darmowe, najlepiej z texturami, choć nie koniecznie. Znalazłem już kilka: http://sketchup.google.com/3dwarehouse/search?q=gorz%C3%B3w&styp=m&scoring=t&btnG=Wyszukaj&reps=3Z góry dzięki.

 

Myślałem że to duże forum i szybko znajdę odpowiedź, a nie że na nim znajdują się BOTY ;>>

Edytowane przez Moize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Duże forum, ale nie oczekuj po nim ani po żadnym innym, w Polsce czy na świecie, cudów. Całe miasto w 3d, to tylko największe miasta w USA i może kilka w Europie, ale tylko centra tych miast i to pewnie nie wszystkie budynki. Oczywiście myślę tutaj o modelach sketchupowych, choć nie wiem jak z ich dostępnością i ściągalnością ( czy wszystkie z Google Eartha są udostępnione ).

A tak ogólnie to warto by napisać o swoim projekcie, czy nie wiem co tam tworzysz, choć kilka szczegółów, skoro oczekujesz od ludzi udostępnienia owoców ich ciężkiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodzę własnie z gorzowa, znam to miasto bardzo dobrze, dlatego szukam wszystkiego co z im związane :) Co do planów to zamierzam podmienić wiele modeli w gta sa adreas i spróbować wymodzić zupełnie nowa grę w pewnym sensie...jeśli to nie wyjdzie, to możliwe ze tylko podmienię modele, stworze gamemod i wszystko wrzucę na serwer MTA....ardzo odległe czasy, dlatego nie pisze o tym zbytio :) Po za tym tak jak napisałem, nie wierzyłem że ktoś zrobił całe miasto ;) "Całe miasto w 3d, to tylko największe miasta w USA i może kilka w Europie, ale tylko centra tych miast i to pewnie nie wszystkie budynki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności