Skocz do zawartości

Teczka gameart: KMiklas


KMiklas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne rzeczy. Pani też bardzo fajna i ciekawie "zaprojektowana" :) Bardzo realna uroda pomimo stylizacji. Mi też włosy pasowały bardziej te pierwsze, mniej realne, bardziej na meshu robione.

 

Zadrapania są dziwne, jesteś pewien, ze właśnie tam rdza byłaby najintensywniejsza? Ja mam wrażenie, że powinno być na odwrót :D

 

Do niczego więcej się chyba nie dam rady przyczepić :P Ta teczka wypełniona jest świetnymi kolorami (ten vertexowy widoczek i ostatnie rendery samochodów to cudo!). Bardzo fajne rzeczy robisz. Chętnie poczytałbym więcej o tym co i do czego robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) Co do pani blond, to miałem dokładne wytyczne, jak ma wyglądać.

 

Projekt, do którego ją zrobiłem: http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=353&t=100069

 

Nad rdzą muszę faktycznie posiedzieć przy następnych wozach. ;)

 

Chętnie poczytałbym więcej o tym co i do czego robisz :)

 

Żeby było o czym mówić... ;)

 

Anyway:

 

wip_5.png

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć po twoich pracach że je czujesz i doskonale wiesz jak je zaprezentować.

Idealny przykład - auto praktycznie bez materiałów , a poprzez świetnie ustawione refleksy prezentuje cudnie.

Mam podobne odczucia do tych jak oglądałem kiedyś rendery Alpine - Polki. Są to bardzo pozytywne odczucia.

Miód na oczy - do tego wybór auta mmm porsche. Sexy Butt ;)

 

Pozdrawiam! Trzymać tak dalej.

Aaa i byłbym zapomniał. Piąteczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pracka, naprawdę mi się podoba. Jedyne co się tak śmiesznie (może przez perspektywę) rzuca, to te znaczki "diesel" i "electricity". Diesel jeszcze spoko, bo jest na nim kawałek logicznego speca, ale na electricity nic nie pada i wygląda jak wklejony. Ja wiem, że to straszna pierdoła i na game dev to w ogóle zrobiłeś ze 2 razy za porządnie xD

 

Jak patrzę bardziej to całe tamto miejsce jest zbyt czyste. Na bokach masz jakieś przetarcia, od używania i w jednym miejscu wygląda jakby był zakurzony, to jest świetne, tylko czemu kratownica od wentylacji (dalej 1wszy screen na dole) jest idealnie czysta. Bawię się w takie mocne dosmaczanie, dla podniesienia immersji. Ględzę sam sobie, więc się nie przejmuj, bo jestem jak najbardziej na tak!

 

No i wtedy zabrudzona wentylacja powinna przybrudzić z dołu tamte znaczki i wszystko byłoby beznadziejnie idealnie xD Beznadziejnie, bo przy reszcie meshy w grze, to byłoby zbyt dopracowane :P

 

Dobra, już nie ględzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Dzięki za uwagi, myślę, że po prostu po jakimś czasie, który się spędza nad modelem, po prostu się nie zwraca uwagi na takie rzeczy (które i tak można w sumie wytłumaczyć jakimś tam scenariuszem, że tu powietrze dmucha i kurzu nie ma :D).

 

Co do znaczków, to mają jednakowy spec, a jedyne czym się różnią, to kolorem. Chyba po prostu trochę za jasne je zrobiłem, ale znowu można powiedzieć że są mocno odblaskowe. ;)

 

Myślę że to są takie elementy, które się już dopieszcza mając na uwadze całą scenę, wtedy da się jasno określić, co odstaje, a co jest ok. Jeszcze jest sprawa ilości czasu który jest sensownie przeznaczyć na taki obiekt, pewnie, że można go dopracować, ale nie zawsze jest to możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam. Sam działam w game devie, wiem jak to wygląda i czasowo i jakościowo tam. Tutaj puściłem wodze fantazji, bo to przecież pokazówka :)

 

Dobre tłumaczenie, ale z jednym się nie zgodzę:p Z wentylatorków i wylotów w kompie mi cały czas powietrze dmucha, a uwalone są jak szkoda gadać:P Ale żartuję sobie oczywiście. Czekam na kolejną prackę w wątku, który zresztą nie pierwszy raz odwiedzam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos ominąłem ten temat i dopiero dzisiaj zauważyłem 0o

Te 2 kopułki na górze MOŻE bym przyciemnił. Prezentacja trochę w stylu filmów J.J. Abramsa (ale jest naprawdę dobra)

 

Świetny model i text, gratulacje!! Dawno coś z tego forum nie leciało na mój dysk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności