Skocz do zawartości

Last UP 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Miasto ...bardzo podoba mi się przestrzeń w nim oraz ukazany klimat.Jednak nie pasują mi monotonnie porozkładane okręty?? statki kosmiczne?? nie mogę określić co to za obiekty są... Pozdrawiam i czekam na

więcej

 

 

Pozwoliłem sobie na szybkiego overa mam nadzieje że nie jesteś zły, link wysyłam na priv . Pozdro

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobry overek Kalb, ta pracka to suchar i fajnie ożywiłes temat do którego już nie miałem pary, linki do overów możesz tu spokojnie wrzucać, a ja tylko mogę dziękować bo wiadomo, że jak się zacietrzewimy w czymś to bez pomocy nie ruszymy dalej.

Mats- Kramon dobrze rozszyfrował sposób na powstanie tej 1 pracki z posta oto szkic.

<a href=http://img547.imageshack.us/img547/7017/71ut.jpg' alt='71ut.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utarło się na forum, że się mówi- witam po przerwie, tak było i ze mną, że coś się urodziło, a potem byłem wyjęty na jakiś czas. To były koncepty postaci, budynków itd. elementy robione w geometrii gry, więc powrót do ilustracji i enviro nie był łatwy, bardzo pomogły mi w tym grupy z FB, które dobrze znacie. Ostatnie prace wyłącznie z wyobraźni.

 

 

 

 

 

tumblr_n543drUumB1rlyzn4o3_1280.jpg

 

tumblr_n543drUumB1rlyzn4o1_1280.jpg

 

tumblr_n543drUumB1rlyzn4o2_1280.jpg

 

tumblr_n543drUumB1rlyzn4o8_1280.jpg

 

tumblr_n543drUumB1rlyzn4o9_1280.jpg

 

tumblr_n543drUumB1rlyzn4o10_1280.jpg

 

 

 

Tutaj próby wysiedzenia dłużej przy jednej pracy, no i urodził się pomysł aby może taki komiks spreparować.

tumblr_n6ip0bKwCu1rlyzn4o1_1280.jpg

 

tumblr_n6ioyrnOkQ1rlyzn4o1_1280.jpg

 

Piszcie bez ogródek co sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_n7a3b61PmJ1rlyzn4o1_1280.jpg

 

Chciałbym zaprosić tych, którzy może są z Łodzi albo tam przypadkiem będą. Dnia 19 tego miesiąca o 19 w klubie Zmiana Tematu robimy z kolegą Yndza wystawę wydruków naszych wybranych prac. Miałem tylko jeden dzień na przygotowanie plików do wydruku i już zacząłem przy nich majstrować. Oprócz tego w Centrum Komiksu na Piotrkowska 28 nadal wisi wystawa moich analogowych komiksów. Wszystkie osoby z forum, które chcą napić się browara i pogadać serdecznie zapraszam. Wiem,że to brzmi jak nachalne promowanie, ale nie wypadałoby nie dać znać, że taka akcja ma miejsce, szczególnie że to forum przywróciło mi wiarę, że jeszcze mam coś do namalowania. Pozdrawiam wszystkich forumowiczan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności