Skocz do zawartości

bigos w teczce


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie ciężko coś napisać mądrego- nic tylko się uczyć od ciebie. A z tego co widziałem na instagramie przesiadłeś się na ipada i pewnie procreate? Możesz opisać swoje wrażenia? Tez się przymierzałem ostatnio i poczytałem opinie różnych ludzi ze świata ale fajnie by było wiedzieć jak ty to widzisz po jakimś czasie użytkowania? Warto jako przenośne 2 stanowisko pracy?

 

Pozdrawiam i czekam na więcej prac z "robakowego" uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rzeczy tworzysz, podziwiam i często oglądam instagrama i artstacje :).

 

Szanuję za to, że tworząc własne uniwersum sięgnąłeś po coś tak oryginalnego i jednocześnie dającego Ci masę potencjału do rozwijania historii, do tego utrzymujesz fajny, bajkowy klimat.

 

Dołączam się także do pytania Rymina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thirdeye "siedzę" to za dużo powiedziane, raczej wpadam z odwiedzinami w święta:) Też śledzę:)

 

@rymin, @revrite, Dzięki,

To nie tak że kompletnie się przesiadłem ale większość niekomercyjnych ilustracji roię na Ipadzie. Zdażały się też komercyjne koncepty. To jest super narzędzie. Cintiq nie daje tego poczucia że nie myślisz o sprzęcie a po prostu rysujesz. Nic bardziej zbliżonego do naturalnych mediów pod kontem płynności działania i obsługi nie spotkałem.

Nie zastąpi mi desktopa, bo jednak photoshop ma kilka przydatnych funkcji i lepiej soboe radzi z dużymi formatami, jednak wacom może czuć się poważnie zagrożony (w końcu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności